آی بی تور -> نمایشگاه های بین المللی تجاری -> نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ (iENA) | آی بی تور
آی بی تور

خدمات تور و مدارک مورد نیاز

قیمت برای هر نفر در سوئیت دو خوابه

قیمت برای هر نفر در سوئیت یک خوابه

خدمات تور

مدارک مورد نیاز

راهنمای ویزای شینگن

اقامت در هتل به همراه صبحانه

خدمات اخذ ویزا شینگن فوری

بلیط رفت و برگشت با هواپیما

ترانسفر فرودگاهی

بیمه مسافرتی

بلیط ورود به نمایشگاه

مشاور بازرگانی و مترجم چند زبا
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار لازم
 • اصل شناسنامه
 • مدارک شغلی
 • مدارک ما
شینگن به مجموعه کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی با همین نام، قوانین یکپارچه‌ای در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود، وضع کرده‌اند. پیشنهاد صدور ویزای شینگن توسط کشورهای اروپایی و توافق این ۲۶ کشور برای رفت و آمد آزادانه مردم در آن‌ها، به دوران بعد از جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود. در ابتدا و در سال ۱۹۵۷ میلادی، چهار کشور اروپایی شامل نروژ، دانمارک، فنلاند و اسکاندیناوی قرار‌دادی را به جهت صدور مجوز برای سفر آسان بین یکدیگر امضا کردند. در حدود ۲۷ سال بعد، یعنی در سال ۱۹۸۴ میلادی، ایده ملحق شدن کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز توسط فرانسه و آلمان مطرح گردید. در نهایت، سرانجام یک سال بعد، در ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵، در یکی ازمناطق کشور لوکزامبورگ به نام شینگن، ۵ کشور آلمان غربی، بلژیک، فرانسه، لوکزامبورگ ، پیمانی به همین را به امضا رسانیدند. به سبب همین پیمان، تمامی مردم کشورهای خارج از این اتحادیه، جهت سفر و اقامت در این مناطق، موظف به اخذ مجوز ورود و روادیدی جامع و واحد موسوم به «ویزای شینگن» هستند.
یکی از مهمترین دلایل رشد صنعت یک کشور، ایجاد حس رقابت از طریق ورود کالاهای با کیفیت وارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی است، که با ورود ارز، منجر به افزایش تولیدات آن کشور می گردد. در ایام برگزاری نمایشگاه فرصت خوبی برای مشاهده آخرین دستاوردهای فن آوری روز دنیا و مذاکره مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده ها ایجاد میشود. در این نمایشگاه ها هزاران شرکت تولیدی و تجاری شرکت میکنند. در کنار آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید و شرکت در نمایشگاه ها، فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو می توان گفت در این نمایشگاه ها علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور های مختلف، می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت. امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا متفاوت هستند. لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با گروه آی بی تور تماس حاصل فرمایید. گروه آی بی تور به عنوان بخش تجاری آژانس هواپیمایی به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری ما بین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی، اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند. همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد، حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگاه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت موجود می باشد. مشاوران حرفه ای آی بی تور همراه شما خواهند بود تا شما به راحتی اخذ ویزای شینگن تضمینی را برای بازید از نمایشگاه های بین المللی دریافت نمایید.
آی بی تور

نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ (iENA)

مکان: نورنبرگ ، آلمان
زمان نمایشگاه: ۹-۱۲ آبان ۱۳۹۸


نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ (iENA) مهمترین نمایشگاه تجاری تخصصی "ایده ها- نوآوری ها- محصولات جدید" در سطح بین المللی است. نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ مخترعان و مبتکران را از سراسر دنیا به مدت چهار روز در نورنبرگ گرد هم می آورد. در این نمایشگاه بیش از ۷۰۰ اختراع ارائه می شوند که هنوز به بازار عرضه نشده اند. در این نمایشگاه بازدیدکنندگان تجاری از ۴۴ کشور با تقریبا ۵۰۰ مخترع حاضر در نمایشگاه ملاقات می کنند. برترین ایده ها توسط هئیت داوران متشکل از متخصصان بین المللی تعیین شده و به آنها جایزه اعطا می شود. همچنین برنامه اصلی نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ به خوبی مورد بازدید قرار خواهد گرفت. نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ مرکزی بین المللی برای ارائه اختراعات و ایده های محصولات جدید است. آخرین دوره برگزار شده این نمایشگاه، اهمیت خود را به عنوان جایگاه بین المللی نوآوری ها و اختراعات به نحو تاثیرگذاری نشان داده و مورد تاکید همگان قرار داد. مخترعان از ۳۶ کشور تقریبا ۷۰۰ اختراع و محصول جدید را در مرکز نمایشگاهی نورنبرگ ارائه می نمایند.

دلایلی خوب برای حضور و مشارکت در نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ:

• حدود ۷۰۰ اختراع از ۳۶ کشور- ذهن های خلاق از سراسر دنیا خود را در نورنبرگ ارائه می کنند.
• بازدیدکنندگان تجاری از ۴۴ کشور از نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ بازدید می کنند- کاربرها، نمایندگان حوزه های تجارت، صنعت و تولیدکنندگان
• ۸۴% غرفه داران مورد ارزیابی قرار گرفته، فرصت های برقراری تماس در نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ را "بسیار خوب" و "خوب" ارزیابی کرده اند.
• تقریبا یک سوم غرفه داران نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ توانستند طی این نمایشگاه تجاری معاملات بسیار خوبی صورت دهند.
• تقریبا ۹۰ درصد غرفه داران به دلیل گفتگوها و تماس های نویدبخش و امیدوارکننده ای که در این نمایشگاه داشته اند انتظار دارند پس از نمایشگاه کسب و کار خوبی داشته باشند.
• توجه رسانه های جهان (رادیو، تلویزیون و نشریات) به این نمایشگاه
• اعتبار بالای مدال های نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ به ویژه برای معرفی اختراعات و نوآوری ها به بازار • برنامه سرگرمی بسیار با کیفیت با سخنرانی های تخصصی و بحث های ویژه به برنامه های تخصصی و خاص این نمایشگاه تجاری اضافه شده است.
• برگزار کنندگان قابل اطمینان و توانمند؛ نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ در سال ۲۰۱۶ برای شصت و هشتمین بار برگزار خواهد شد.
• مشارکت بلندمدت با انجمن های مخترعان سراسر دنیا- فدراسیون بین المللی IFIA انجمن مخترعان یکی از شرکای این نمایشگاه تجاری است. مشارکت در نمایشگاه تجاری اختراعات نورنبرگ راهی عملی برای عرضه نوآوری های شما و برقراری تماس با بازدیدکنندگان تجاری و همچنین روزنامه نگاران سراسر دنیا است. حضور شما در این نمایشگاه فرصتی برای برقراری ارتباط مستقیم با بازدیدکنندگان تجاری و نمایندگان شرکت های صنعتی و تجاری معروف فراهم می کند. با شرکت در این نمایشگاه اختراعات خود را بر سر زبان ها بیندازید.

چرا باید از نمایشگاه تجاری اختراعات و محصولات جدید آلمان بازدید کرد؟
• دنیای بسیار گسترده ایده ها!
• نمایشگاه تجاری اختراعات و محصولات جدید برای ۷۰% بازدیدکنندگان تنها رویدادی است که آنها در آن شرکت می کنند تا از اختراعات و نوآوری ها مطلع شوند.
• در دوره گذشته، هیئت داوری فنی متشکل از ۲۵ داور، بهترین ایده ها و نوآوری ها را انتخاب کرده و به آنها مدال و جایزه دادند، هرچند باید گفت این انتخاب کار آسانی نبود. متخصصان حاضر در نمایشگاه و هیئت داوری تخصصی بین المللی به شدت تحت تاثیر کیفیت بالای اختراعات و محصولات جدید بودند و احساس می کردند این اختراعات و محصولات فرصت هایی واقعی برای موفقیت در بازار دارند.
• در دوره قبلی تمام اختراعات به دقت و با جزئیات مورد ارزیابی قرار گرفتند و مدال هایی به مخترعان مستقل اعطا شدند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.iena.de مراجعه فرمایید.

مزایای شرکت در نمایشگاه iENA نورنبرگ درتمام بخش های زنجیره تولید و فروش:

آی بی تور

محک زدن کلاها و خدمات جدید در بازار 
آزمایش کردن کمپین های بازاریابی
آزمودن تصویر برند و نحوه درک بازار از آن.


آی بی تور

تنظیم قرار ملاقات با مشتریان فعلی و بالقوه
بهره برداری از کانال توزیع و اجرایی کردن فروش
وفاداری مشتریان و متقاضیان را به کالا های خود بیشتر کنید
معرفی جنبه ها ،ویژگی ها و استراتژی های جدید و دریافت نظرات مشتریان و بحث در مورد آن ها
بازیابی مشتریان و متقاضیان سابق


آی بی تور


شروع،ادامه و ایمن کردن معاملات با کانال پخش و توزیع موجود در نمایشگاه
تولید یا تکمیل داده های خود با ارتباطات جدید که می تواند به فروش در آینده منجر شود.


آی بی تور


شناسایی و هدف قراردادن شرکای جدید و توزیع کنندگان در سراسر جهان
رسیدگی کردن و پوشش دادن مشتریان و تامین کنندگان فعلی
ساختن و بهبود بخشیدن تصویری مطمئن در جهت تسهیل رسیدن به توافقات در آینده
متقاعد ساختن سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری
گسترش و گشایش بازارهای جدید.


آی بی تور

افزایش یا ایجاد اگاهی در مورد برند خود
ایجاد جایگاه برای برند
نمایش و معرفی برند خود به مشتریان


آی بی تور

ماندن در اخبار پوشش داده شده توسط رسانه ها ،معرفی جنبه ها و ویژگی های جدید و جذب رسانه ها.
ابقای روابط خوب با گزارشگران و سردبیران مجلات .

آی بی تور

چرا باید از نمایشگاه iENA نورنبرگ بازدید کرد؟

 • کسب اطلاعات بیشتر درباره کالا ها و خدمات تخصصی ارائه شده در بازار های بین المللی.
 • بررسی اجمالی تمام خدمات و کالا های تخصصی ارائه شده در بازار در جهت شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازارنه تنها در آلمان بلکه در تمام دنیا.
 • آغاز ،ادامه و محکم کردن معاملات با کانال پخش و توزیع محصولات موجود در نمایشگاه.
 • ساختن شبکه ارتباطی کاری.
 • تنظیم قرار ملاقات با تهیه کنندگان بالقوه بازار.
 • تقویت روابط تجاری با تهیه کنندگان فعلی.
 • بررسی شرایط امکان حضور در نمایشگاه های آینده.
 • تحلیل و بررسی مشخصات کالا ها و خدمات از نزدیک.

ثبت نام در تور نمایشگاه

جهت ثبت نام لطفا تمام موارد زیر را تکمیل کنید

تصاویر نمایشگاه اختراعات و محصولات جدید نورنبرگ

+

+

+

+

+

+

;
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب