آی بی تور -> نمایشگاه های بین المللی تجاری -> نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (Munich Fabric Start) | آی بی تور
آی بی تور

خدمات تور و مدارک مورد نیاز

قیمت برای هر نفر درسوئیت دو خوابه

قیمت برای هر نفر درسوئیت یک خوابه

خدمات تور

مدارک مورد نیاز

راهنمای ویزای شینگن

بلیط رفت و برگشت با هواپیما
اقامت در هتل به همراه صبحانه
خدمات اخذ ویزا
ترانسفر فرودگاهی
بیمه مسافرتی
بلیط ورود به نمایشگاه
مشاور بازرگانی و مترجم چند زبا
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار لازم
 • اصل شناسنامه
 • مدارک شغلی
 • مدارک ما
شینگن به مجموعه کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی با همین نام، قوانین یکپارچه‌ای در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود، وضع کرده‌اند. پیشنهاد صدور ویزای شینگن توسط کشورهای اروپایی و توافق این ۲۶ کشور برای رفت و آمد آزادانه مردم در آن‌ها، به دوران بعد از جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود. در ابتدا و در سال ۱۹۵۷ میلادی، چهار کشور اروپایی شامل نروژ، دانمارک، فنلاند و اسکاندیناوی قرار‌دادی را به جهت صدور مجوز برای سفر آسان بین یکدیگر امضا کردند. در حدود ۲۷ سال بعد، یعنی در سال ۱۹۸۴ میلادی، ایده ملحق شدن کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز توسط فرانسه و آلمان مطرح گردید. در نهایت، سرانجام یک سال بعد، در ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵، در یکی ازمناطق کشور لوکزامبورگ به نام شینگن، ۵ کشور آلمان غربی، بلژیک، فرانسه، لوکزامبورگ ، پیمانی به همین را به امضا رسانیدند. به سبب همین پیمان، تمامی مردم کشورهای خارج از این اتحادیه، جهت سفر و اقامت در این مناطق، موظف به اخذ مجوز ورود و روادیدی جامع و واحد موسوم به «ویزای شینگن» هستند.
یکی از مهمترین دلایل رشد صنعت یک کشور، ایجاد حس رقابت از طریق ورود کالاهای با کیفیت وارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی است، که با ورود ارز، منجر به افزایش تولیدات آن کشور می گردد. در ایام برگزاری نمایشگاه فرصت خوبی برای مشاهده آخرین دستاوردهای فن آوری روز دنیا و مذاکره مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده ها ایجاد میشود. در این نمایشگاه ها هزاران شرکت تولیدی و تجاری شرکت میکنند. در کنار آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید و شرکت در نمایشگاه ها، فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو می توان گفت در این نمایشگاه ها علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور های مختلف، می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت. امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا متفاوت هستند. لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با گروه آی بی تور تماس حاصل فرمایید. گروه آی بی تور به عنوان بخش تجاری آژانس هواپیمایی به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری ما بین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی، اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند. همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد، حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگاه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت موجود می باشد. مشاوران حرفه ای آی بی تور همراه شما خواهند بود تا شما به راحتی اخذ ویزای شینگن تضمینی را برای بازید از نمایشگاه های بین المللی دریافت نمایید.
آی بی تور

نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (Munich Fabric Start)

مکان: مونیخ ، آلمان
زمان نمایشگاه: ۱۱-۹ بهمن ۱۳۹۷


نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (Munich Fabric Start) اولین نمایشگاه تجاری بین المللی پیشرو برای لباس ، پارچه و لوازم جانبی پوشاک محسوب می شود. این نمایشگاه که دو بار در سال برگزار می شود، غرفه دارانی از سراسر جهان را در مونیخ گردهم می آورد تا در ابتدای فصل آخرین گرایشات و روندهای پارچه و لوازم جانبی آن را در صنعت مد به نمایش بگذارند. نمایشگاه پارچه مونیخ با فرمت تجاری منحصر به فرد خود که اطلاعاتی مفید را در جوی پربار فراهم می آورد، به عنوان جایگاه بین المللی منبع یابی برای طراحان، مدیران محصول و خریداران شناخته شده است. حدود ۱۰۰۰ غرفه دار از ۳۵ کشور حدود ۱۶۰۰ مجموعه از کارهایشان در زمینه های پارچه، لوازم جانبی، پارچه آماده و خدمات کامل را به حدود ۲۰۰۰۰ بازدیدکننده مشتاق ارائه می دهند. سمینارهای با کیفیت در مورد روند مد، گردهمایی های بحث در رابطه با گرایشات و بخش های ارائه نمونه در کنار میزگردهای گفتگو، محیطی با اطلاعات بسیار برای بازدیدکنندگان فراهم می نماید. "کیفیت همراه با بین المللی بودن" ادعای برگزارکنندگان نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ است.

آنچه نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ سالانه ارائه می دهد:
دامنه ای از محصولات بسیار رقابتی و از پیش انتخاب شده در زمینه پارچه و لباس، لوازم جانبی پوشاک و پارچه های جین، پوشاک ورزشی و خیابانی
پرتفوی بین المللی محصول برای همه نوع پوشاک در هشت محوطه نمایشگاهی
مجموعه ای جامع از اطلاعات و ایده ها برای فصل جدید
یک برنامه نامحدود متشکل از مذاکراتی درباره متخصصین و سخنرانی هایی درباره روندها و گرایشات
جایگاه موثر تجاری در یک محیط کاری که برای معرفی محصول شما طراحی شده است.

بخش های نمایشگاه پارچه و لباس آلمان (Munich Fabric Start):
پارچه و لباس:
بخش پارچه و لباس، بیش از ۶۰۰ فروشنده بین المللی را معرفی می کند که ابتکارات خود را در زمینه پارچه و لباس ارائه می دهند. در دو سالن و دو طبقه دیگر، مجموعه ای کامل از محصولات و پارچه های کشباف و تار و پودی با الیاف پشمی، پنبه ای و ابریشمی خواهید یافت.
محصولات، از پارچه هایی دارای بافت ساده با کیفیت عالی تا ایده هایی استثنایی برای گروهی از طراحان مد و لباس، توسط بافندگان و فروشندگان مشهور، تشکیل می شوند. هر فصل، پرتفویی از مجموعه های ارائه شده، با دقت انتخاب می شوند تا بهترین مجموعه از فروشندگان بین المللی را برای تمام بخش های مربوطه تضمین کنند.
لوازم جانبی پوشاک:
حدود ۲۰۰ فروشنده لوازم جانبی پیشرو در جهان، آخرین روندها را در دکمه ها، قطعات جواهرات، آستردوزی، یراق دوزی، قلاب دوزی، آسترلایی، و برچسب های خلاق در بخش لوازم جانبی پوشاک معرفی می کنند.
این بخش، دو سالن کامل دارد که راه حل هایی فردی و یکپارچه برای برچسب زنی و برندسازی (برندینگ) ارائه می دهند. این پیشنهاد، با آخرین روندها و پیشرفت های ابتکاری و جدید برای لوازم جانبی پوشاک برآورد می شود.
منطقه آبی (BlueZone ):
منطقه آبی یک مفهوم بین المللی از پارچه های جین و پوشاک ورزشی در نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ است. منطقه آبی که بعنوان اولین نمایشگاه تجاری اختصاصی برای پارچه های جین تعیین شده است، محیطی منحصربفرد، سالن زِنیث، برای ۸۰ فروشنده بین المللی ارائه می دهد. پارچه های جین مدرن، شسته شده و پرداخت شده، مثل برندهای پیشرو در پوشاک خیابانی و ورزشی، معرفی می شوند. پارچه های کشباف پهن، قیطان و نخ، و محصولات جین آماده، لیست محصولات BlueZone را کامل می کنند.
استودیوهای طراحی:
برای کسانی که به دنبال ورودی خلاق و طرح های جدید هستند، مفهوم مستقل استودیوهای طراحی در وهله اول، نیازهای شما را تأمین خواهد کرد.
این محیط خلاق مدرن، ایده های جهت دار و راه حل های طراحی فردی برای تجارت را معرفی می کند. طراحان پارچه و لباس و پیش بینی کنندگان روندها از سراسر جهان، در نمایشگاهی که در سال ۲۰۱۲ تأسیس شد، طرح ها و ابتکارات خود را در سالن های خود به نمایش گذاشتند.
آنها یک بُعد خلاق دیگر برای برخورداری از فرآیند طراحی، دراختیار بازدیدکنندگان قرار دادند.
دنیای محصولات ارگانیک (Eco world):
مد با تولید طبیعی، خود را بعنوان روندی برتر در صنعت مد و نساجی معرفی کرد و نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، بعنوان یکی از نمایشگاه های پیشرو تجارت پوشاک در اروپا، درنظر دارد تا در بخش اختصاصی انتخاب ارگانیک، بر این موضوع تأکید نماید.
بخش محصولات ارگانیک، انتخاب پارچه و لباس ارگانیک مجاز فروشندگان را در یک محل معرفی می کند:
انتخاب جدیدترین پارچه هایی که بطور ثابت، و با ارجاع بازدیدکنندگان به تولیدکننده مربوطه تولید شده اند،
لیستی با بیش از ۵۰۰ پارچه پایدار مجاز و معتبر و ابتکارات پایدار از تولیدکنندگان بین المللی،
حدود ۱۰۰ لوازم جانبی مجاز که مطابق با معیارهای نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ برای یک محصول پایدار طبق سیستم برچسب زنی به شمار می رود،
تمام پارچه هایی که دراینجا معرفی شده اند، با دقت انتخاب شده و برای اثبات گواهی، کنترل داخلی دیگری را گذرانده اند. بنابراین، فرآیند منبع یابی برای پارچه های اکو و لوازم جانبی آن، با سیستم برچسب زنی، تسهیل می گردد.
دنیای روندها (TrendWorld):
بخش های سخنرانی نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، سمینارهایی مؤثر درباره روندها و گرایشات، و همچنین مذاکراتی جامع و کارگاه هایی پیرامون مفاهیم پایداری در صنعت نساجی و مد ارائه می دهند.
در سمینارهای روند، پیش بینی کنندگان مشهور روندها مثل پِکلِرز، پروموستیل یا کارلین، از جدیدترین مسیرهای مد برای فصل آینده سخن می گویند.
WGSN، شریک رسمی نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، چهار سمینار اختصاصی روند برگزار می کند که روندهای جین S/S ۱۷ و تکامل اوقات فراغت را برای صنعت نساجی و مواد اولیه معرفی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وبسایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.munichfabricstart.com مراجعه نمایید.

مزایای شرکت در نمایشگاه Munich Fabric Start مونیخ درتمام بخش های زنجیره تولید و فروش:

آی بی تور

محک زدن کلاها و خدمات جدید در بازار 
آزمایش کردن کمپین های بازاریابی
آزمودن تصویر برند و نحوه درک بازار از آن.


آی بی تور

تنظیم قرار ملاقات با مشتریان فعلی و بالقوه
بهره برداری از کانال توزیع و اجرایی کردن فروش
وفاداری مشتریان و متقاضیان را به کالا های خود بیشتر کنید
معرفی جنبه ها ،ویژگی ها و استراتژی های جدید و دریافت نظرات مشتریان و بحث در مورد آن ها
بازیابی مشتریان و متقاضیان سابق


آی بی تور


شروع،ادامه وو ایمن کردن معاملات با کانال پخش و توزیع موجود در نمایشگاه
تولید یا تکمیل داده های خود با ارتباطات جدید که می تواند به فروش در آینده منجر شود.


آی بی تور


شناسایی و هدف قراردادن شرکای جدید و توزیع کنندگان در سراسر جهان
رسیدگی کردن و پوشش دادن مشتریان و تامین کنندگان فعلی
ساختن و بهبود بخشیدن تصویری مطمئن در جهت تسهیل رسیدن به توافقات در آینده
متقاعد ساختن سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری
گسترش و گشایش بازارهای جدید.


آی بی تور

افزایش یا ایجاد اگاهی در مورد برند خود
ایجاد جایگاه برای برند
نمایش و معرفی برند خود به مشتریان


آی بی تور

ماندن در اخبار پوشش داده شده توسط رسانه ها ،معرفی جنبه ها و ویژگی های جدید و جذب رسانه ها.
ابقای روابط خوب با گزارشگران و سردبیران مجلات .

آی بی تور

چرا باید از نمایشگاه Munich Fabric Start مونیخ بازدید کرد؟

 • کسب اطلاعات بیشتر درباره کالا ها و خدمات تخصصی ارائه شده در بازار های بین المللی.
 • بررسی اجمالی تمام خدمات و کالا های تخصصی ارائه شده در بازار در جهت شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازارنه تنها در آلمان بلکه در تمام دنیا.
 • آغاز ،ادامه و محکم کردن معاملات با کانال پخش و توزیع محصولات موجود در نمایشگاه.
 • ساختن شبکه ارتباطی کاری.
 • تنظیم قرار ملاقات با تهیه کنندگان بالقوه بازار.
 • تقویت روابط تجاری با تهیه کنندگان فعلی.
 • بررسی شرایط امکان حضور در نمایشگاه های آینده.
 • تحلیل و بررسی مشخصات کالا ها و خدمات از نزدیک.

ثبت نام در تور نمایشگاه

جهت ثبت نام لطفا تمام موارد زیر را تکمیل کنید

تصاویر نمایشگاه و کنگره پارچه و لباس مونیخ

+

+

+

+

;
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب