آی بی تور -> نمایشگاه های بین المللی تجاری -> نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف (TourNatur) | آی بی تور
آی بی تور

خدمات تور و مدارک مورد نیاز

قیمت برای هر نفر درسوئیت دو خوابه

قیمت برای هر نفر درسوئیت یک خوابه

خدمات تور

مدارک مورد نیاز

راهنمای ویزای شینگن

بلیط رفت و برگشت با هواپیما
اقامت در هتل به همراه صبحانه
خدمات اخذ ویزا
ترانسفر فرودگاهی
بیمه مسافرتی
بلیط ورود به نمایشگاه
مشاور بازرگانی و مترجم چند زبا
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار لازم
 • اصل شناسنامه
 • مدارک شغلی
 • مدارک ما
شینگن به مجموعه کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی با همین نام، قوانین یکپارچه‌ای در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود، وضع کرده‌اند. پیشنهاد صدور ویزای شینگن توسط کشورهای اروپایی و توافق این ۲۶ کشور برای رفت و آمد آزادانه مردم در آن‌ها، به دوران بعد از جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود. در ابتدا و در سال ۱۹۵۷ میلادی، چهار کشور اروپایی شامل نروژ، دانمارک، فنلاند و اسکاندیناوی قرار‌دادی را به جهت صدور مجوز برای سفر آسان بین یکدیگر امضا کردند. در حدود ۲۷ سال بعد، یعنی در سال ۱۹۸۴ میلادی، ایده ملحق شدن کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز توسط فرانسه و آلمان مطرح گردید. در نهایت، سرانجام یک سال بعد، در ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵، در یکی ازمناطق کشور لوکزامبورگ به نام شینگن، ۵ کشور آلمان غربی، بلژیک، فرانسه، لوکزامبورگ ، پیمانی به همین را به امضا رسانیدند. به سبب همین پیمان، تمامی مردم کشورهای خارج از این اتحادیه، جهت سفر و اقامت در این مناطق، موظف به اخذ مجوز ورود و روادیدی جامع و واحد موسوم به «ویزای شینگن» هستند.
یکی از مهمترین دلایل رشد صنعت یک کشور، ایجاد حس رقابت از طریق ورود کالاهای با کیفیت وارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی است، که با ورود ارز، منجر به افزایش تولیدات آن کشور می گردد. در ایام برگزاری نمایشگاه فرصت خوبی برای مشاهده آخرین دستاوردهای فن آوری روز دنیا و مذاکره مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده ها ایجاد میشود. در این نمایشگاه ها هزاران شرکت تولیدی و تجاری شرکت میکنند. در کنار آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید و شرکت در نمایشگاه ها، فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو می توان گفت در این نمایشگاه ها علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور های مختلف، می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت. امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا متفاوت هستند. لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با گروه آی بی تور تماس حاصل فرمایید. گروه آی بی تور به عنوان بخش تجاری آژانس هواپیمایی به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری ما بین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی، اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند. همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد، حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگاه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت موجود می باشد. مشاوران حرفه ای آی بی تور همراه شما خواهند بود تا شما به راحتی اخذ ویزای شینگن تضمینی را برای بازید از نمایشگاه های بین المللی دریافت نمایید.
آی بی تور

نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف (TourNatur)

مکان: دوسلدورف ، آلمان
زمان نمایشگاه: ۱۷-۱۵ شهریور ۱۳۹۸

نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف (TourNatur) مروری منحصر به فرد از مکان ها و مقاصد گردشگری در تمام پنج قاره را فراهم می کند. این نمایشگاه تجاری که برای دوستداران طبیعت نمایشگاهی ممتاز به حساب می آید، صاحبان تجارت در حوزة طبیعت را در کنار برگزارکنندگان تورها و افراد علاقه‌مند به طبیعت گردی گردهم می آورد. نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف نمایشی باشکوه از تصاویر ثابت و متحرک از اماکن طبیعی بی نظیر را فراهم می آورد و فرصتی برای ایجاد شبکه با افراد حاضر در حوزة گردشگری و منابع طبیعی و نیز افراد باتجربه و کهنه کار تورهای طبیعت گردی به شمار می آید. این نمایشگاه شامل فیلم های مستند در موضوعات مختلفی چون گیاهان و معرفی طبیعت به کودکان است. نمایشگاه گردشگری و طبیعت در دوسلدورف به مهم ترین نمایشگاه دنیا برای صنایع گردشگری، طبیعت گردی و پیاده روی تبدیل شده است.

غرفه داران نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف:

- سازمان های گردشگری داخلی و خارجی
- سازمان های میراث فرهنگی
- آژانس های برگزارکننده تور، نمایندگی ها و اماکن اقامتی
- مجتمع های تفریحی خطوط هواپیمایی، راه آهن، اتومبیل های مسافرتی
- انتشارات، بخش های فرهنگی سفارتخانه ها
- تجهیزات سفر، مراکز آموزشی

* هر ساله در حدود ۲۷۵ غرفه دار ارائه دهنده وسایل و تجهیزات مورد نیاز کوهنوردان در نمایشگاه گردشگری و طبیعت آلمان حاضر هستند.


- نمایشگاهی اختصاصی برای تکمیل لوازم، مشاوره، آشنایی با مناطق و مسیرهای کوهنوردی و طبیعت گردی
- ترکیب جذابی از هیجان، موضوعات ویژه و تجربی برنامه ریزی شده بخش
- گردشگری با بیش از ۵۰۰۰ مقصد کوهنوردی و طبیعت گردی
- بخش تجهیزات نمایشگاه، ارائه دهنده آخرین تجهیزات و همچنین مشاوره تخصصی برای طبیعت گردی و کوه پیمایی

۵۰۰۰ مقصد گردشگری در زیر یک سقف:

نمایشگاه گردشگری و طبیعت هر سال مروری منحصر به فرد از مکان ها و مقاصد گردشگری در تمام پنج قاره را مهیا نموده است. اماکن محبوب و معروفی چون مناطق پیاده گردی آلمان در کوه پایه ها تا امتداد سواحل اتریش، اسپانیا , فرانسه و همچنین مناطق دریای مدیترانه و شمال اروپا در این نمایشگاه معرفی می شوند. دوستداران مقصدهای پیاده روی، طبیعت گردی و کوهنوردی متفاوت مانند آسیا، امریکا و آفریقا می توانند مکانهای مناسب و جذاب جدیدی پیدا کنند. طرفداران سفرهای خاص به 'مقاصد بکر و نو' می توانند از خدمات تورهای سازمان یافته و گروه های گردشگری یا حتی سفرهای انفرادی استفاده کنند.

مشاوره تخصصی در مرکز تجهیزات گردشگری:

برای پیدا کردن تجهیزات مناسب سفرهای خاص و نیازهای فردی ضروری، مشاوره امری لازم است. بدین منظور دوره آموزشهای تخصصی در نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف در بخش مرکز تجهیزات'TourParcours' برقرار خواهد شد. متخصصان مستقل کوهنوردی و طبیعت گردی، اطلاعاتی در مورد لوازم و تجهیزات مدرن در اختیار افراد قرار خواهند داد. به عنوان مثال، اطلاعات مختلفی در موضوعاتی مانند 'کوهنوردی' و یا 'پیاده روی برای مبتدی ها' گردآوری شده اند. بسیاری از شرکت های شناخته شده در حوزه تجهیزات، تجهیزات فنی و مجموعه های خود را در این نمایشگاه بفروش می رسانند.علاقه مندانی که مایل به تهیه یا به روز رسانی لباس یا تجهیزات خود هستند می توانند مطمئن باشند که این مکان پاسخگوی تمام نیازهایشان خواهد بود. در این نمایشگاه تمام تجهیزات مورد نیاز پیاده روی، تعطیلات و گردشگری همچون کوله پشتی، کفش، عصای کوهنوردی و چادر تا تجهیزات فنی را می توان یافت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وبسایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.tournatur.com مراجعه نمایید.

مزایای شرکت در نمایشگاه TourNatur دوسلدورف درتمام بخش های زنجیره تولید و فروش:

آی بی تور

محک زدن کلاها و خدمات جدید در بازار 
آزمایش کردن کمپین های بازاریابی
آزمودن تصویر برند و نحوه درک بازار از آن.


آی بی تور

تنظیم قرار ملاقات با مشتریان فعلی و بالقوه
بهره برداری از کانال توزیع و اجرایی کردن فروش
وفاداری مشتریان و متقاضیان را به کالا های خود بیشتر کنید
معرفی جنبه ها ،ویژگی ها و استراتژی های جدید و دریافت نظرات مشتریان و بحث در مورد آن ها
بازیابی مشتریان و متقاضیان سابق


آی بی تور


شروع،ادامه و ایمن کردن معاملات با کانال پخش و توزیع موجود در نمایشگاه
تولید یا تکمیل داده های خود با ارتباطات جدید که می تواند به فروش در آینده منجر شود.


آی بی تور


شناسایی و هدف قراردادن شرکای جدید و توزیع کنندگان در سراسر جهان
رسیدگی کردن و پوشش دادن مشتریان و تامین کنندگان فعلی
ساختن و بهبود بخشیدن تصویری مطمئن در جهت تسهیل رسیدن به توافقات در آینده
متقاعد ساختن سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری
گسترش و گشایش بازارهای جدید.


آی بی تور

افزایش یا ایجاد اگاهی در مورد برند خود
ایجاد جایگاه برای برند
نمایش و معرفی برند خود به مشتریان


آی بی تور

ماندن در اخبار پوشش داده شده توسط رسانه ها ،معرفی جنبه ها و ویژگی های جدید و جذب رسانه ها.
ابقای روابط خوب با گزارشگران و سردبیران مجلات .

آی بی تور

چرا باید از نمایشگاه TourNatur دوسلدورف بازدید کرد؟

 • کسب اطلاعات بیشتر درباره کالا ها و خدمات تخصصی ارائه شده در بازار های بین المللی.
 • بررسی اجمالی تمام خدمات و کالا های تخصصی ارائه شده در بازار در جهت شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازارنه تنها در آلمان بلکه در تمام دنیا.
 • آغاز ،ادامه و محکم کردن معاملات با کانال پخش و توزیع محصولات موجود در نمایشگاه.
 • ساختن شبکه ارتباطی کاری.
 • تنظیم قرار ملاقات با تهیه کنندگان بالقوه بازار.
 • تقویت روابط تجاری با تهیه کنندگان فعلی.
 • بررسی شرایط امکان حضور در نمایشگاه های آینده.
 • تحلیل و بررسی مشخصات کالا ها و خدمات از نزدیک.

ثبت نام در تور نمایشگاه

جهت ثبت نام لطفا تمام موارد زیر را تکمیل کنید

تصاویر نمایشگاه گردشگری و طبیعت دوسلدورف

+

+

+

+

+

+

;
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب