متخصص تورهای نمایشگاهی

درباره ی آی بی تور

یکی از مهمترین دلایل رشد صنعت یک کشور، ایجاد حس رقابت از طریق ورود کالاهای با کیفیت و ارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی است، که با ورود ارز، منجر به افزایش تولیدات آن کشور می‌گردد. در ایام برگزاری نمایشگاه فرصت خوبی برای مشاهده آخرین دستاوردهای فن‌آوری روز دنیا و مذاکره مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده‌ها ایجاد می‌شود. در این نمایشگاه ها هزاران شرکت تولیدی و تجاری شرکت می‌کنند.در کنار آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید و شرکت در نمایشگاه ها, فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با تجار و بازرگانان کشور‌های مختلف دنیا در اختیار شما می‌گذارد. از این رو می‌توان گفت در این نمایشگاه ها علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد‌ نیاز خود از کشور های مختلف , می‌توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور‌ها پرداخت. امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه‌گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه‌گذاری یکی از مهمترین دغدغه‌های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا متفاوت هستند.


لذا پیشنهاد می‌شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب‌ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید. گروه آی بی تور به‌عنوان بخش تجاری آژانس هواپیمایی به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق‌ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن‌ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه‌ها است. کارکنان آی بی تور هیئت‌های سیاسی، اقتصادی، اتحادیه‌ها و اتاق‌های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می‌نمایند. همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگاه کمک می‌نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی‌های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می‌کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

آشنایی با آی بی تور
اخذ ویزا شینگن تضمینی | آی بی تور
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
متخصص تورهای نمایشگاهی

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

متخصص تورهای نمایشگاهی

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

متخصص تورهای نمایشگاهی

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

متخصص تورهای نمایشگاهی

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

دریافت ویزا شینگن فوری | آی بی تور

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور