آی بی تور > نمایشگاه های بین المللی تجاری > نمایشگاه مواد غذایی کلن آلمان (anuga) » آی بی تور
آی بی تور
خدمات تور و مدارک مورد نیاز

قیمت برای هر نفر در سوئیت دو خوابه

قیمت برای هر نفر در سوئیت یک خوابه

خدمات تور

مدارک مورد نیاز

راهنمای ویزای شینگن

بلیط رفت و برگشت با هواپیما
اقامت در هتل به همراه صبحانه
خدمات اخذ ویزا
ترانسفر فرودگاهی
بیمه مسافرتی
بلیط ورود به نمایشگاه
مشاور بازرگانی و مترجم چند زبانه
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار لازم
 • اصل شناسنامه
 • مدارک شغلی
 • مدارک ما
شینگن به مجموعه کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی با همین نام، قوانین یکپارچه‌ای در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود، وضع کرده‌اند. پیشنهاد صدور ویزای شینگن توسط کشورهای اروپایی و توافق این ۲۶ کشور برای رفت و آمد آزادانه مردم در آن‌ها، به دوران بعد از جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود. در ابتدا و در سال ۱۹۵۷ میلادی، چهار کشور اروپایی شامل نروژ، دانمارک، فنلاند و اسکاندیناوی قرار‌دادی را به جهت صدور مجوز برای سفر آسان بین یکدیگر امضا کردند. در حدود ۲۷ سال بعد، یعنی در سال ۱۹۸۴ میلادی، ایده ملحق شدن کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز توسط فرانسه و آلمان مطرح گردید. در نهایت، سرانجام یک سال بعد، در ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵، در یکی ازمناطق کشور لوکزامبورگ به نام شینگن، ۵ کشور آلمان غربی، بلژیک، فرانسه، لوکزامبورگ ، پیمانی به همین را به امضا رسانیدند. به سبب همین پیمان، تمامی مردم کشورهای خارج از این اتحادیه، جهت سفر و اقامت در این مناطق، موظف به اخذ مجوز ورود و روادیدی جامع و واحد موسوم به «ویزای شینگن» هستند.
یکی از مهمترین دلایل رشد صنعت یک کشور، ایجاد حس رقابت از طریق ورود کالاهای با کیفیت وارائه محصولات داخلی در بازارهای جهانی است، که با ورود ارز، منجر به افزایش تولیدات آن کشور می گردد. در ایام برگزاری نمایشگاه فرصت خوبی برای مشاهده آخرین دستاوردهای فن آوری روز دنیا و مذاکره مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده ها ایجاد میشود. در این نمایشگاه ها هزاران شرکت تولیدی و تجاری شرکت میکنند. در کنار آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید و شرکت در نمایشگاه ها، فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو می توان گفت در این نمایشگاه ها علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور های مختلف، می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت. امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا متفاوت هستند. لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با گروه آی بی تور تماس حاصل فرمایید. گروه آی بی تور به عنوان بخش تجاری آژانس هواپیمایی به منظور ارائه خدمات به صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی در سال ۱۳۸۹ تاسیس گردیده است. مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری ما بین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی، اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند. همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد، حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگاه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت موجود می باشد. مشاوران حرفه ای آی بی تور همراه شما خواهند بود تا شما به راحتی اخذ ویزای شینگن تضمینی را برای بازید از نمایشگاه های بین المللی دریافت نمایید.
نمایشگاه مواد غذایی آنوگا کلن آلمان ۲۰۱۹
آی بی تور

نمایشگاه مواد غذایی کلن آلمان آنوگا (anuga)

زمان برگزاری:  ۱۳ تا ۱۷ مهر ۱۳۹۸
مکان نمایشگاه: کلن ، آلمان


نمایشگاه مواد غذایی آنوگا (anuga) از ۱۳ الی ۱۷ مهر ۱۳۹۸ در شهر کلن آلمان برگزار میشود. نمایشگاه مواد غذایی آلمان (آنوگا) برجسته ترین نمایشگاه مواد غذایی جهان برای تجارت خرده فروشی، خدمات غذایی و بازار کترینگ به شمار می آید. این نمایشگاه خاص که از ده نمایشگاه تجاری جدا در زیر یک سقف تشکیل شده است و بر روندهای آینده متمرکز است، نه تنها پاسخ های لازم برای پرسش های شما را فراهم می آورد، بلکه به شما فرصت ایجاد ارتباط با تصمیم گیرندگانی که در شفاف شدن پاسخ ها موثر هستند، را ایجاد می نماید. منابع بی شماری از الهام بخشی در سراسر فضای ٢٨٠٠٠٠ مترمربعی نمایشگاه وجود دارند و در کنار نمایش روندهای آتی بازار، برنامه های تکمیلی جذاب و نیاز فرصت های تجاری فوق العاده، در انتظار شما هستند. در دوره قبلی حدود ١٦٠٠٠٠ بازدیدکننده تجاری از ١٩٢ کشور شرکت نمودند. در این نمایشگاه مواد غذایی حضور یابید تا با ٧٠٠٠ غرفه داری که از ١٠٠ کشور دور هم جمع می شوند، ملاقات کنید. از سال ۲۰۱۷ بخش جدید اهدا ی جوایز به بهترین ها اضافه شده است که به جذابیت این نمایشگاه می افزاید.

گروه های مجاز برای شرکت در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا آلمان شامل:

مدیران و تصمیم سازان ( مدیران عامل، کارشناسان خرید و تدارکات، کارشناسان فروش و بازاریابی و بازرگانی) از عمده فروشان و خرده فروشان صنعت غذا، نمایندگان تجاری، وارد کنندگان و صادر کنندگان، متخصصان صنعت غذا، و تامین کنندگان صنایع غذایی. همچنین کارمندان خدمات کترینگ و تحویل غذا شامل بخش هایی نظیر هتل ها، آشپزخانه های سنتی، آشپزخانه ها و بوفه های شرکت ها و سازمان ها می توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند. همچنین به کارمندان مسئول خرید و تدارکات تجهیزات و تسهیلات فنی ، طراحان آشپزخانه های بزرگ، متخصصان تکنولوژی و تسهیلات کترینگ، متخصصان تغذیه، و کارشناسان موسسات و تکنولوژی های غذا و اقتصاد خانگی، و دانشجویان و دانش آموزان مرتبط با این صنعت می توانند دراین نمایشگاه شرکت نمایند.

نمایشگاه ها:
نمایشگاه غذاهای باکیفیت
بزرگترین نمایشگاه تجاری در این گردهمایی است که مختص غذاهای لذیذ و اصلی می باشد. این بخش مهمترین جایگاه برای تولیدکنندگان خوراک، واردکنندگان و مشتریان صنعت غذا و سرویس های غذایی به حساب می آید.

نمایشگاه مواد غذایی منجمد

فریزرهای بزرگ خانگی و تغییر به سوی بسته بندی های کوچکتر و نگهداری کمتر در خانه .

نمایشگاه گوشت

بزرگترین نمایشگاه تجاری گوشت شامل بخش های گوشت، سوسیس و مرغ.

نمایشگاه غذاهای سرد و تازه

بر محصولات تازه و غیر خانگی تاکید دارد و برخی از محصولات رفاهی، ماهی های تازه و فرآوری شده، سالادهای آماده و سبزیجات آماده در این نمایشگاه ارائه می شود.

نمایشگاه لبنیات

مهمترین نمایشگاه بین المللی شیر و صنعت لبنیات محسوب می شود.

نمایشگاه نان و شیرینی و نوشیدنی های گرم

فرصت های تجاری بی نظیری را در زمینه های مشترک تولیدات نان و همچنین چای و قهوه و شکلات داغ ارائه می دهد.

نمایشگاه نوشیدنی

در زمینه نوشیدنی های غیر الکلی و نوشابه های انرژی زا فعالیت می کند.

نمایشگاه غذاهای ارگانیک

طیف وسیعی از محصولات غذایی زیستی از بازارهای داخلی و خارجی را با تمرکز بر صادرات ارائه می دهد. نمایشگاه محصولات ارگانیک محدوده وسیعی از محصولات غذایی ارگانیک را پوشش می دهد.

نمایشگاه خدمات و سرویس غذا

نمایشگاه تجاری برای تجهیزات واحدهای تجاری غیر خانگی، تکنولوژی و صنایع مربوط به آشپزخانه ها برای صادرات ارائه می شود.

تکنولوژی خرده فروشی

این نمایشگاه پیشرفت های تکنیکی که در صنعت غذا نوآوری ایجاد می کند را نمایش می دهد.

بخش های موضوعی نمایشگاه آنوگا:

محصولات مخصوص گیاهخواران
مواد غذایی سالم و با ارزش افزوده
محصولات با کیفیت بالا
مواد غذایی حلال
محصولات ارگانیک
مواد اولیه غذایی
برندها
محصولات گیاهی
محصولات مخصوص نمایشگاه تجاری
مواد غذایی ویژه یهودیان

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت رسمی نمایشگاه https://www.anuga.com/ مراجعه نمایید.

غرفه داران نمایشگاه مواد غذایی کلن آلمان (anuga)

آی بی تور

نوشیدنی ها و غذاها

آی بی تور

تکنولوژی کترینگ

آی بی تور

تکنولوژی خرده فروشی و فروشگاهی


آی بی تور

تامین کنندگان خدمات بخش کترینگ

آی بی تور

تجارت خرده فروشی مواد غذایی

آی بی تور

مکمل های غذایی


آی بی تور

آژانس های تجاری تامین کنندگان کالاها و محصولات رفاهی

آی بی تور

چرا باید از نمایشگاه مواد غذایی کلن آلمان (anuga) بازدید کرد؟

 • کسب اطلاعات بیشتر درباره کالاها و خدمات تخصصی ارائه شده در بازارهای بین المللی.
 • بررسی اجمالی تمام خدمات و کالاهای تخصصی ارائه شده در بازار در جهت شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازار نه تنها در آلمان بلکه در تمام دنیا.
 • آغاز ، ادامه و محکم کردن معاملات با کانال پخش و توزیع محصولات موجود در نمایشگاه.
 • ساختن شبکه ارتباطی کاری.
 • تنظیم قرار ملاقات با تهیه کنندگان بالقوه بازار.
 • تقویت روابط تجاری با تهیه کنندگان فعلی.
 • بررسی شرایط امکان حضور در نمایشگاه های آینده.
 • تحلیل و بررسی مشخصات کالاها و خدمات از نزدیک.

اخذ ویزا شینگن برای نمایشگاه های بین المللی

چنانچه قصد سفر به کشورهای حوزه ی شینگن را دارید ،می توانید به صورت کتبی از طریق فرم درخواست در زیر همین صفحه و یا تماس تلفنی با آی بی تور با توجه به شرایط شغلی ،مالی و سابقه ی سفرهای قبلی مشاوره رایگان داشته باشید و بهترین مسیر اخذ ویزا با توجه به چند پارامتر هزینه _ احتمال ویزا گرفتن _مدت اقامت در حوزه ی شینگن و زمان مانده به نمایشگاه یا تاریخ سفر را انتخاب کنید. با انتخاب آی بی تور ،بجز روش خرید تور های گروهی که قبلا روی مسیرها و تاریخ های مشخص فیکس شده، حق انتخاب تاریخ شروع سفر ،مسیر حرکت و نوع اقامت را داشته باشید.

صنعت نمایشگاهی در کشورهای عضو اتحادیه شینگن یک صنعت جهانی است و طی سالهای اخیر بسیاری از افراد از تمامی کشورهای جهان چه برای بازدید از نمایشگاه های بین المللی تجاری در کشورهای عضو اتحادیه شینگن و چه به عنوان مشارکت کننده در نمایشگاه های بین المللی تجاری در کشورهای عضو اتحادیه شینگن اقدام می نمایند. شرط اولیه برای ورود به نمایشگاه ها در کشورهای عضو اتحادیه شینگن برخورداری از ویزای شینگن می باشد. ویزای شینگن سند صادر شده توسط مقامات مسئول برای طرف ذینفع برای بازدید و سفر به منطقه‌ی شنگن و در داخل آن می باشد. منطقه‌ی شنگن از بیست و شش کشور تشکیل شده است که توافق نموده اند شهروندان‌ شان آزادانه در منطقه شینگن به صورت کشوری واحد آزادانه تردد نمایند. از بیست و شش کشور تحت توافق شنگن، بیست و دو کشور جزو اتحادیه‌ی اروپا و چهار کشور عضو EFTA هستند. ویزای شینگن، اکثر کشورهای اروپایی به جز انگلستان را تحت لوای خود می گیرد و کشورهایی مثل رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند به زودی بخشی از این توافقنامه خواهند شد. با این حال، کشورهایی مانند نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن اشتاین که بخشی از اتحادیه‌ی اروپا نیستند در حال حاضر به منطقه‌ی شنگن تعلق دارند و از سیاست حرکت آزادانه بهره می‌برند. سالانه تعداد زیادی نمایشگاه بین المللی در کشورهای عضو اتحادیه شنگن برگزار می شود که می تواند تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی برای تجار و فعالان اقتصادی داشته باشد که لازمه بازید از نمایشگاه های بین المللی چه به عنوان برگزار کننده و چه به عنوان بازید گننده ویزا شینگن می باشد.


متخصص تورهای نمایشگاهی

با در نظر گرفتن این موضوع که بسیاری از تجار و سرمایه داران در زمینه صادرات و واردات محصولات مختلفی تلاش می کند و علاوه بر انجام تبلیغات مختلفی که در عرصه ی داخلی می کنند آن ها سعی دارند تا برای سوددهی بیشتر و رونق بخشیدن به امر صادرات در نمایشگاه های بین المللی در مناطق مختلف جهان به ویژه کشورهای آلمان،ایتالیا، اتریش و کنیا حضور داشته باشند. حضور در نمایشگاه های بین المللی یک فرصت بسیار خوب برای فعالان در این عرصه به حساب می آید. امر تجارت یک امر با ریسک بالاست و اگر فروشی رخ ندهد شکست برای آن ها امری تلخ اما حتمی است، به همین جهت بسیاری از تاجران نگران بازار فروش محصول خود هستند. در دنیای تجاری امروز نمایشگاه های تجاری در کشورهای فعال نقش مؤثری را ایفا می کند که کشورهای عضو اتحادیه شینگن نیز از این امر مستثنی نیستند. اولین و مهم ترین گام برای حضور در این نمایشگاه ها دریافت و اخذ ویزا شینگن است. ویزای نمایشگاهی این فرصت را به تاجران می دهد تا بتوانند در نمایشگاه های بین المللی حضور به عمل بیاورند و پس از ارائه تبلیغات اصولی در زمینه محصولات خود، به خرید و یا فروش یک محصول در بازار جهانی بپردازند.


با توجه به این نکته که معاهده شینگن یک قرارداد است که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا شد؛ با این معاهده، ورود ساکنین کشورهای اروپایی، بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آنها کم شود، بنابراین ویزای شینگن برای کسانی است که ساکن یا اتباع کشورهای محدوده شینگن نیستند و می‌خواهند به این محدوده وارد شوند الزامی ست و با توجه به نرخ افزایش مهاجرت سالانه درخواست های زیادی برای اخذ ویزای شینگن به سفارت خانه ها و کنسولگری های کشور های عضو اتحادیه شینگن ارسال می شود و هرچه تعداد درخواست ها برای اخذ ویزا شینگن بالا رود نرخ سختگیری برای قبول درخواست شما برای ویزای شینگن و صدور ویزای شنگن افزایش می یابد. باتوجه به افزایش نرخ ریجکت شدن ویزای شینگن اصطلاح اخذ ویزای شینگن تضمینی و یا ویزای تضمینی شینگن رو به رو می شوید.حال به این نکته می رسیم که اصطلاح اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی به چه معناست؟ این اصطلاح به این منظور است که آژانس مسافرتی برای اخذ ویزا و یا کارگزاران اخذ ویزا این تضمین را به شما می دهند که ویزای شما صد در صد صادر می شود و در صورتی که ویزای شما ریجکت شود بایستی تمام مبلغ قرار داد را به شما بازگرداند و هیچ هزینه ای هم از شما دریافت نکنند.
گروه آی بی تور با تیکه بر سابقه درخشان خود در زمینه اخذ و صدور ویزای شینگن همراه شما خواهند بود تا شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای صدور ویزا اقدامات لازم برای دریافت ویزا شینگن را انجام داده و با خیالی آسوده و اطمینان خاطر سفر خود را آغاز نمایید. آی بی تور متخصص در زمینه ویزا شینگن فوری .

جهت ثبت نام لطفا تمام موارد زیر را تکمیل کنید


متخصص تورهای نمایشگاهی متخصص تورهای نمایشگاهی
متخصص تورهای نمایشگاهی

تصاویر نمایشگاه مواد غذایی کلن آلمان (anuga)

+

+

+

+

+

+

;
متخصص تورهای نمایشگاهی
تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور