آی بی تور > ویزای شینگن > ویزا شینگن ارزان

اخذ ویزای شینگن ارزان و سریع

اخذ ویزای شینگن ارزان و سریع | آی بی تور

ویزای شینگن ارزان چیست؟

یکی از معتبرترین ویزاهای دنیا ویزای شینگن است که با داشتن آن می توانید به بخش بزرگی از اروپا مسافرت داشته باشید. که اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و هلند عضو معاهده شینگن هستند. با توجه به افزایش در خواست های روزانه برای ویزای شینگن ارزان، روزانه شما با تبلیغ های زیادی با عنوان ویزای شینگن ارزان و یا ویزای شینگن رایگان روبه رو خواهید شد و خواهید دید که بسیاری از افراد و یا آژانس های تبلیغاتی به شما وعده ی ویزای شینگن ارزان قیمت را خواهند داد که این امر به واقع معنایی ندارد بلکه شما می توانید با بررسی یک سری موضوعات و انجام دادن کارهایی از صرف هزینه های جانبی و اضافی خوداری کنید و به اصطلاح ویزای شینگن ارزان قیمت داشته باشید. دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می‌کند و انجام این سلسله مراتب هزینه بر خواهد بود و چه بسا زمانی که شما بدون اطلاع کامل از شرایط دریافت ویزا اقدام کنید مجبور باشید هزینه های گزافی را پرداخت نمایید. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و کوچک‌ترین بی‌دقتی در این مورد به معنای اجبار برای آغاز دوباره‌ی مراحل درخواست ویزا و تلف شدن زمان، هزینه و حتی محرومیت از ارائه‌ی دوباره درخواست است. برای اجتناب از پرداخت زمان و هزینه بیشتر در خصوص ویزای شینگن لطفا قبل از اقدام با کارشناسان ما مشورت کنید. در این مطلب قصد داریم تا شما را با هزینه های معمول دریافت ویزای شینگن آشنا کنیم. توجه داشته باشید که هزینه‌ای را که برای انجام درخواست ویزای شنیگن پرداخت می‌کنید، هزینه‌ای غیرقابل استرداد است. این هزینه بسته به نوع ویزا و سن متقاضی و همچنین موارد استثنایی دیگر که در متن ذکر شده، متفاوت است.


ویزا شینگن ارزان قیمت | آی بی تور

ویزای شنگن ارزان

به طور کلی شما حتی اگر به صورت شخصی هم اقدام به دریافت ویزا کنید باید هزینه های ویزا را به سفارت پرداخت کنید، پس در کل واژه ی ویزای شینگن رایگان بدون معنا خواهد بود. در این بین مسئله ای که مطرح است برخی ممکن است شما را به دریافت ویزای رایگان دعوت کنند که این وعده ها پوچ هستند و امکان ناپذیر. چرا که برای دریافت ویزای شینگن، هزینه های ثابت و جود دارن و شما تنها در برخی از هزینه های غیر ثابت می توانید صرفه جویی کنید و در نتیجه ویزای شینگن ارزانتری را داشته باشید.. توجه داشته باشید که هزینه ی سفارت برای یک شخص بزرگسال در حدود ۶۰ یورو و برای کودکان حدود ۳۰ یورو خواهد بود. البته باز بسته به شرایط ممکن است این هزینه ها نیز تغییر کنند. که این تغییرات جزئی ممکن است در کل در میزان هزینه ای که شما برای اخذ ویزا شینگن پرداخت می کنید متفاوت باشد. توجه داشته باشید که برای اخذ ویزای شینگن شما می توانید هم از طریق دعوتنامه و یا هم از طریق توریستی اقدام فرمایید؛ دعوتنامه شما می بایست دیدار خانوادگی یا کاری و یا تحصیلی باشد. برای اخذ ویزای شینگن شما هم می توانید به صورت شخص اقدام به طی کردن مراحل ویزا شینگن کنید و یا با کارگزار ویزای شینگن هماهنگ شوید.


اخذ ویزا شینگن تضمینی | آی بی تور

در صورتی که شما قصد دارید خودتان به صورت شخصی اقدام به دریافت ویزا شینگن کنید باید به صورت زیر اقدام نمایید:
شما باید ویزای شینگن را به کنسولگری کشوری که قصد سفر به آن جا را دارید، درخواست دهید. چنانچه قصد دارید به بیش از یک کشور سفر کنید، باید درخواست خود را به آن کشوری بدهید که قرار است مدت زمان بیشتری را در آن کشور بگذرانید. به طور کلی، شما باید در کنسولگری دارای صلاحیت ارضی برای کشوری که شما به طور قانونی قصد اقامت در آن جا را دارید، برای ویزا درخواست دهید. چنانچه می خواهید از این بابت مطمئن شوید، باید با مقامات مرکزی (وزارت امور خارجه یا اداره مهاجرت) آن کشور تماس بگیرید و اطلاعاتی در مورد این که آیا آن کشور عضو شینگن توسط کشوری که شما در آن قصد اقامت دارید، نمایندگی می شود یا نه، به دست آورید. شما می بایست حداقل ۱۵ روز قبل از زمانی که تصمیم دارید سفر خود را آغاز کنید، درخواست خود را برای ویزای شنگن به کنسولگری ارائه دهید. این را هم بدانید که باید برای درخواست ویزا، از قبل نوبت گرفته باشید. که در این حالت شما علاوه بر هزینه های ثابت برای دریافت ویزا شینگن وجود دارد می بایت هزینه های جانبی را نیز پرداخت کنید که این خود به خود باعث افزایش هزینه ی ویزای شینگن شما خواهد. در صورتی که شما با کارگزاران حرفه ای و باتجربه ای بی تور برای اخذ ویزا شینگن ارزان قیمت هماهنگ شوید می توانید تا حدودی در هزینه های جانبی صرفه جویی کنید و یا به عبارت دیگر ویزای شینگن ارزان قیمت داشته باشید، چرا که: زمانی که خودتان به صورت شخصی اقدام برای ویزای شینگن می کنید با این موضوعات روبه رو خواهید شد که بهتر است سفر را از کدام کشور آغاز کنید؟ سفارت کدام کشور راحت تر به شما ویزا می دهد؟ شما چه زمانی می توانید اقدام به اخذ ویزا کنید؟ سایت سفارت مورد نظر چه زمان هایی برای ثبت نام باز است؟ روند ثیت نام چگونه است؟ و هزاران سوال دیگر و در صورتی که شما هرکدام از این موارد را به درستی انتخاب نکنید موجب ریجکت شدن درخواست شما می شود و باتوجه به این موضوع که هزینه‌ای غیرقابل استرداد است شما باید دوباره شروع به انجام مراحل کنید. زمانی که شما هزینه ای به کارگزار تیم حرفه ای آی بی تور پرداخت می کنید تا برا ی دریافت ویزای شما اقدام کند در واقع شما هزینه ی تجربه ی کارگزار ویزای شینگن را در کنار هزینه های سفارت برای ویزا پرداخت کرده اید. همکاران حرفه ای و متخصص آی بی تور با تجربه ای که دارند می توانند بهترین مشاوره برای ویزای شینگن ارزان قیمت را به شما ارائه دهند و در کمترین زمان ممکن با قیمتی ارزان ویزای شما را در اختیارتان قرار دهند. شما با عقد یک قرارداد رسمی و تضمینی و ارائه مدارک خود به ما می توانید اقدام به ویزای شنگن ارزان نمایید و از شرایط ریجکتی، دریافتی، مسافرتی و اقامتی کشور مورد نظر خود اطلاع یابید.


اخذ ویزا شینگن با قیمت مناسب | آی بی تور

روند اخذ ویزای شنگن ارزان چیست؟

روند اخذ ویزا شینگن ارزان چه از جانب شما چه از جانب ما اتفاق بیفتد به جز تعداد سفر یکی خواهد بود.
- ثبت اطلاعات در سایت سفارت
- درخواست وقت سفارت
- وارد کردن مدارک و اطلاعات در سایت سفارت
- ارسال تاییدیه از سوی سفارت
- سفر به سفارت کشور مورد نظر در صورتی که در ایران نباشد و انجام کارهای انگشت نگاری
- منتظر ماندن برای پاسخ سفارت پس از بررسی مدارک
- سفر به سفارت کشور مورد نظر برای دریافت مدارک
لازم به ذکر است که رعایت نکات زیر بسیار مهم است و شما باید به آن ها دقت داشته باشید:
ثبت اطلاعات بسیار مهم است. در صورت وجود کوچکترین تناقض و اشتباه سفارت درخواست شما را رد خواهد کرد. زمانی که برای انجام امور انگشت نگاری و … به سفارت می روید باید دقت داشته باشید که انگشتان شما زخم نباشید. صورت تان داراری زخم یا کبودی نباشید. در غیر این صورت سفارت وقت دیگری برای شما در نظر میگیرد. در نظر داشته باشید در صورتی که شما از جانب ما اقدام به اخذ ویزا کنید دیگر نیازی به سفر به سفارت مورد نظر برای دریافت ویزای خود ندارید و ما اصطلاحا ویزای شما را پیکاپ کرده و به دستتان می رسانیم. این گونه شما در کاهش هزینه ها و وقت خود قدم برداشته اید.


اخذ ویزا شینگن ارزان در کمترین | آی بی تور

چه مدارکی را برای اخذ ویزای شنگن ارزان باید ارائه دهیم؟

اگر قصد اخذ ویزای شنگن را دارید مدارکی که باید آماده کنید شامل موارد زیر است:
- گذرنامه با اعتباری شش ماهه
- دو قطعه عکس با زمینه سفید
- اشتغال به کار که با توجه به شغل شما میتواند یک گواهی، مجوز کسب، پروانه وکالت و … باشد.
- سوابق بیمه تامین اجتماعی
- سند مالکیت
- نامه تمکن مالی که از سوی بانک صادر می شود.
- پرینت از حساب بانکی که گردش سه ماهه اخیر حساب شما را نشان دهد.
* نکته مهم این است که تمامی مدارک باید به زبان انگلیسی رسمی ترجمه شود.
* نکته دیگر این است که اگر بتوانید نشان دهید که شما به وطن بازخواهید گشت و به سفارت این اطمینان را بدهید در روند تایید ویزای شما از سوی سفارت بسیار موثر است زیرا تمامی کشورها از این که خاک کشورشان توسط توریست ها تسخیر نشود و آن ها ماندگار نباشند بسیار نگران هستند.
یک نکته ی ساده برای دریافت ویزای شنگن ارزان وجود دارد و آن این است که از چه کشوری اقدام کنیم تا بتوانیم ویزای شینگن ارزان قیمت داشته باشیم؟ برای انتخاب این موضوع باید از کشورهایی که توریست بیشتری را پذیرا هستند همانند لتونی، ایسلند، لیتوانی و یا به طور کلی راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن کشور مقصد خود را انتخاب کنید تا راحت تر به شما ویزا می دهند. شما می توانید با تکمیل مدارک خود برای دریافت ویزا از یکی از این کشورها اقدام کنید. به عنوان مثال هلند و ایتالیا راحت تر از سایر کشورها ویزا صادر می کنند در نتیجه شما می توانید پس از ورود به کشور ایتالیا به کشور دلخواه خود که در زمره ی ۲۶ کشور شنگن باشد، سفر کنید.


ویزا شینگن ارزان در کمترین زمان | آی بی تور

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
اخذ ویزا شینگن تضمینی | آی بی تور
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

دریافت ویزا شینگن فوری | آی بی تور

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور