آی بی تور > ویزای شینگن > هزینه ویزای شینگن > هزینه ویزای شینگن به تفکیک سن و نوع ویزای درخواستی

قیمت ویزای شینگن تضمینی

قیمت اخذ ویزای شینگن | آی بی تور

بدون شک یکی از مهمترین مواردی که در اخذ ویزای شینگن نقشی تاثیرگذار ایفا می کند، مبحث هزینه و مخارج است. به احتمال قریب به یقین شما دوست عزیز عباراتی همچون "هزینه ویزای شینگن"، "قیمت ویزای شینگن" و "هزینه اخذ ویزای شینگن" را در گوگل جستجو کرده اید و به این صفحه هدایت شده اید. در مقاله حاضر سعی بر آن داریم تا نکات مهم مربوط به هزینه اخذ ویزای شینگن را به تفکیک نوع ویزای درخواستی و همچنین سن متقاضی برای شما بیان کنیم. با آی بی تور همراه باشید.


قیمت ویزای شینگن با توجه به سن متقاضی

در حال حاضر هزینه اخذ ویزای شینگن برای بزرگسالان ۶۰ یورو در نظر گرفته می شود. توجه داشته باشید که برای اقامت های بیش از ۹۰ روز، قیمت ویزای شینگن برای شما به میزان ۱۵ % افزایش می یابد (در حدود ۹۰ یورو). افزون بر این، هزینه ویزای شینگن برای متقاضیان بین ۶ تا ۱۲ سال و افرادی که ملیت شان گرجستانی، روسی، اوکراینی یا کوزوویی باشد به میزان ۳۵ یورو محاسبه می شود. گفتنی است مبالغ یاد شده توسط سفارت کشور مقصد در هنگام ثبت درخواست اخذ ویزای شینگن به عنوان هزینه صدور ویزای شینگن از متقاضی دریافت می شود و همانگونه که پیشتر اشاره شد غیر قابل بازگشت می باشد. شایان ذکر است علاوه بر افراد زیر ۶ سال و بالای ۸۰ سال، متقاضیانی که شرایط روبرو را دارا باشند نیز از پرداخت قیمت ویزای شینگن معاف خواهند بود:

واجدین شرایط ویزای شینگن رایگان:

  • دارندگان پاسپورپ رسمی و دیپلمات درصورتیکه سفر آنها کاری باشد.
  • اعضای خانواده دارندگان ملیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا.
  • دانش‌آموزان و دانشجویانی که در یک اردوی آموزشی شرکت می‌کنند.
  • دانشمندان و محققانی که به منظور انجام تحقیقات علمی سفر می‌کنند.

مشاوره رایگان اخذ ویزای شینگن | آی بی تور

هزینه اخذ ویزای شنگن با توجه به نوع ویزای درخواستی

با توجه به این که اهداف افراد از سفر به کشور های مختلف متفاوت است؛ انواع مختلفی از ویزا در نظر گرفته شده که هر کس با توجه به هدف و بودجه مورد نظر خود بتواند اقدام به دریافت ویزا کند. در ادامه هزینه دریافت ویزای شینگن به تفکیک نوع ویزای درخواستی از طرف متقاضی آورده شده است.


قیمت ویزای شینگن کوتاه مدت | آی بی تور

قیمت ویزای شنگن کوتاه مدت:

در ویزای شنگن کوتاه مدت فرد قصد سفر به کشورهای عضو را به مدت کمتر از ۹۰ روز دارد. قیمت ویزای شینگن در این حالت به مبلغ ۶۰ یورو در نظر گرفته می شود که باید به صورت نقد پرداخت کنید.


قیمت ویزای شینگن ترانزیت فرودگاهی | آی بی تور

قیمت ویزای شنگن نوع A (ویزای ترانزیت فرودگاهی):

این نوع ویزا که به ویزای شنگن ترانزیت هم شناخته می شود برای افرادی است که تنها قصد جابجایی پرواز را در کشور عضو شینگن دارند؛ یعنی کشور مبدا و مقصد آنها هیچ یک از کشور های عضو شنگن نیست و صرفا برای عبور در محدوده شنگن حضور می یابند. در این نوع ویزا فرد اجازه خروج از فرودگاه را به هیچ عنوان ندارد. قیمت این نوع ویزای شینگن با توجه به کاربرد کم آن کمی بالا است اما علت این قیمت خدماتی است که شما می توانید در زمان حضور در فرودگاه بهره مند شوید. گفتنی است قیمت هزینه شینگن نوع A شصت دلار (حدودا ۵۳ یورو) می باشد.


قیمت ویزای شینگن ترانزیت | آی بی تور

قیمت ویزای شنگن نوع B (ویزای ترانزیت):

اخذ ویزای شینگن نوع B، امکان ترانزیت در محدوده شینگن در کمتر از ۵ روز را برای شما فراهم می آورد؛ یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و می تواند از محدوده شینگن بعنوان منطقه عبوری استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری در خارج از این محدوده برساند. هزینه ویزای شینگن نوع B نیز ۶۰ یورو می باشد.


قیمت ویزای شینگن توریستی | آی بی تور

قیمت ویزای شینگن نوع C (ویزای توریستی):

ویزای شینگن نوع C، ویزای توریستی است که مربوط به مسافرانی می شود که به منظور سفر وارد محدوده شینگن می شوند (عمده مسافران ایرانی که از تور اروپا استفاده می کنند، این نوع ویزا را دریافت می کنند). هزینه اخذ ویزای شنگن نوع C به میزان ۶۰ یورو محاسبه و دریافت می گردد.


قیمت ویزای شنگن بلند مدت | آی بی تور

قیمت ویزای شنگن نوع D (ویزای بلند مدت):

این ویزا به آن دسته از تاجران و سرمایه گذارانی که در محدوده ی شنگن فعالیت می کنند توصیه می شود، چراکه می توانند از طریق آن به دفعات در محدوده شنگن سفر کنند. قیمت ویزای شینگن بلند مدت ۹۹ یورو است که باید در کشور محل اقامت تان پرداخت شود.

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور