آی بی تور > ویزای شینگن > راحت ترین کشور برای اخذ ویزای شینگن

راحت ترین کشورها برای گرفتن ویزای شینگن

راحت ترین کشورها برای گرفتن ویزای شینگن | آی بی تور

چه کشوری را برای اخذ ویزای شینگن انتخاب کنید؟

اگر شما هم فکرتان مشغول ایده‌ی بازدید از ناحیه‌ ی شنگن بوده‌ است و به دنبال راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن هستید بدانید تنها نیستید. تقاضانامه‌هایی در سراسر جهان روزانه بر سر سفارت‌های کشورهای عضو شنگن یا شینگن آوار می‌شوند، که مستلزم تحلیل دقیق مدارک و اهداف سفر هستند. ویزای شینگن معمولا برای افرادی صادر می شود که غیر اروپایی هستند و قصد سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند. همچنین کشورهای موجود در لیست حوزه اقتصادی اروپا، سوئیس، کراواسی، بلغارستان، قبرس یا رومانی نیز نیاز به اخذ ویزای شینگن دارند. با فرض این ‌که با کشورهای عضو ویزای شینگن، انواع ویزای شینگن، شرایط اخذ ویزای شینگن، و مدارک لازم برای ویزای شینگن آشنا هستید، بخش تامل ‌برانگیزی که برای ‌تان باقی می‌ماند می‌تواند سوال کلافه کننده یا سرگشتگی از آمار ضریب یا نرخ صدور ویزای شینگن (شنگن) باشد. احتمالا، ذهن تان مشغول این ایده بوده‌ است که کجا تقاضا بدهید و پیام رد یا عدم پذیرش دریافت نکنید و یا به عبارت دیگر،راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن کدام کشور می باشد. پس از مراجعه ی شما به آژانس‌ها و کارگزاران ویزای شینگن، برای اقدام به گرفتن ویزای شینگن به احتمال زیاد اولین سوالی که از آنها می پرسید این است که کدام یک از کشورهای عضو اتحادیه شنگن کمترین نرخ ریجکتی ویزا را دارد و یا به عبارت دیگر کدام یک از کشورهای عضو اتحادیه شینگن بیشترین نرخ قبول کردن ویزای شینگن را دارند و شما پس از پاسخ به این سوال می توانید بهترین تصمیم را بگیرید که کدام کشور را انتخاب کنید و درخواست ویزای خود را به سفارت کدام کشور ارسال کنید.


کشور های عضو اتحادیه شینگن | آی بی تور

برای چه هدفی قصد دریافت ویزا شینگن رادارید ؟

توجه داشته باشید که زمانی که موضوع راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای شینگن مطرح می شود توجه به این موضوع ضروری می باشد که شما برای چه هدفی قصد دریافت ویزا شینگن رادارید آیا شما قصد دریافت ویزای شینگن توریستی را دارید؟
آیا می خواهید ویزای شینگن کاری دریافت کنید؟ و یا اینکه می خواهید اقدام به دریافت ویزای شینگن تحصیلی کنید؟ بر اساس جدیدترین آمار منتشرشده از وب سایت رسمی ویزای شینگن در پایان سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۱۶ میلیون فرم درخواست ویزای شینگن به سفارت‌های اروپایی در سرتاسر جهان ارسال‌ شده که این میزان کمی کمتر از سال ۲۰۱۴ (بالاترین میزان درخواست ویزای شینگن) بوده است. این حجم درخواست باعث ایجاد سخت ‌گیری‌های بیشتر شده ولی همه کشورها عضو شینگن به طور یکسان سخت گیری ندارند. سوال جالبی که حتما مطرح می‌شود این است که راحت‌ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن کدامند؟ سخت‌گیرترین کشورهای اروپایی برای صدور ویزا کدامند؟ و بهترین روش برای اخذ این ویزا چیست؟ برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها و توضیحات تکمیلی با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. همانطور که می دانید کشور های اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوییس و لیختن اشتاین عضو اتحادیه شینگن هستند که از مجموع این ۲۶ کشور، ۲۲ کشور عضو اتحادیه ی اروپا و ۴ کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) هستند. نرخ یا ضریب صدور ویزا در سالهای مختلف دستخوش تغییر می‌شوند اما روندی که مورد بررسی قرارداده‌ایم فهرستی از بالاترین درصد صادر کننده ویزا در بین کشورهای منطقه شینگن را برایتان نام برده‌ایم تا مشغله‌ی ذهنی عدم پذیرش درخواست ویزا را برایتان کمتر کنیم. توجه داشته باشید که کشورهای ایتالیا، بلژیک و سوئیس از راحت ترین کشورها برای گرفتن ویزا شینگن توریستی می باشند. در صورتی که قصد اخذ ویزای شینگن تحصیلی را دارید راحت ترین کشور برای اخذ ویزا شینگن تحصیلی المان می باشد.


دریافت ویزا شینگن | آی بی تور

لیست ۱۰ کشور آسان برای اخذ ویزای شینگن

کسانی که به کشورهای مختلفی سفر می‌کنند و تمایل دارند مدتی برای کار و زندگی در نقاط گوناگون دنیا بمانند، با موضوعی به نام ویزا دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند. البته اینکه از چه کشوری رهسپار مقاصد دیگر می‌شوید، چه مدت در کشور مقصد اقامت دارید و هدفتان از سفر چیست هم در گرفتن ویزا خیلی نقش مهمی دارد. اما به‌طور کلی بد نیست که راحت‌ترین کشورها برای دریافت ویزا شینگن را هم بشناسید.کشورهای عضو اتحادیه شینگن شاید برای برخی از کشورهای دیگر سخت‌گیری داشته باشند اما عموماً برای اعطای ویزا شینگن سخت‌گیری شدیدی دارند. راحت‌ترین کشورها برای دریافت ویزا شنگن، برای مردم همه نقاط دنیا عناوینی مشابه نیستند زیرا مراعات‌های سیاسی مختلفی که در رابطه هر کشور با کشوری دیگر وجود دارد، گاه مانع از این می‌شود که دریافت ویزا کاری ساده و آسان بشود. بنابراین ممکن است دریافت ویزای کشوری برای مردمان آسیایی سخت و برای همنوعان اروپایی‌شان خیلی ساده باشد. این نکته را هیچ‌وقت فراموش نکنید.
به طور کلی ده کشور لتونی، ایسلند، لیتوانی، جمهوری استونی، فنلاند، اسلواکی، لهستان، یونان، لوکزامبورگ و جمهوری چک راحت ترین کشورها برای اخذ ویزای شینگن هستند.


ویزای شینگن - ویزا کشور لتونی | آی بی تور

Latvia (لتونی)

طبق آمار نرخ ویزای شینگن صادره در سفارت لتونی ۹۹.۳%حدود است. نرخ عدم پذیرش در این کشور نسبت به کشورهای دیگر در حوزه شنگن پایین‌تر می‌باشد.


ویزای شینگن - ویزا کشور ایسلند | آی بی تور

Iceland (ایسلند)

ایسلند یکی از کشورهایی ست که کمترین آمار جرم و جنایت را دارد به‌طوری‌که حتی نیروهای پلیس معمولاً غیر مسلح هستند. نرخ صدور ویزای شینگن در این کشور امن ۹۹.۱% است.


ویزای شینگن - ویزا کشور لیتوانی | آی بی تور

Lithuania (لیتوانی)

لیتوانی با نرخ صدور ویزای یکسان با ایسلند بالاترین سرعت اینترنت در جهان را دارد، بیشتر مناطق این کشور تحت پوشش اینترنت پرسرعت هستند و در بسیاری از مراکز عمومی همچون فروشگاه‌های بزرگ، دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز تفریحی و خدماتی اینترنت رایگان برای استفاده عموم وجود دارد.


ویزای شینگن - ویزا کشور استونی | آی بی تور

Estonia (جمهوری استونی)

این کشور که از غرب به دریای بالتیک و از شمال به خلیج فنلاند می‌رسد و مرز شرقی آن با روسیه و مرز جنوبی آن با لتونی مشترک است با نرخ صدور ویزای ۹۹ از لحاظ روند آسان برای دریافت ویزای شینگن قرار دارد.


ویزای شینگن - ویزا کشور فنلاند | آی بی تور

Finland (فنلاند)

فنلاند هر ساله یکی از کشورهایی است که در صدر جدول کیفیت بالای زندگی در جهان قرار می‌گیرد. با وجود کیفیت بالای زندگی، احتمال قبولی درخواست ویزا در این کشور ۹۹% است که نرخ بالایی را شامل می‌شود.


ویزای شینگن - ویزا کشور اسلواکی | آی بی تور

Slovakia (اسلواکی)

نرخ صدور ویزای ۹۸.۴% برای کشور اسلواکی به دست آمده‌است. اقتصاد اسلواکی به تولید و صدور خودرو و وسایل الکترونیکی، به ویژه به آلمان وابسته است و موتور محرکه رشد اقتصادی اسلواکی به‌طور انحصاری تقاضای خارجی است.


ویزای شینگن - ویزا کشور لهستان | آی بی تور

Poland (لهستان)

ششمین کشور پر بازدید جهان توسط گردشگران خارجی با نرخ صدور ویزای شینگن ۹۸.۳% است، که توسط سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) رتبه‌بندی شده‌است.


ویزای شینگن - ویزا کشور یونان | آی بی تور

Greece (یونان)

یونان دارای تاریخی ویژه و پرحادثه و دارنده میراث فرهنگی است که با نرخ صدور ویزای ۹۸% به‌طور قابل توجهی دارای نفوذ در آفریقای شمالی و منطقه خاورمیانه است و ساختاری بنیادی برای فرهنگ اروپا و آنچه امروز به عنوان غرب خوانده می‌شود، به حساب می‌آید.


ویزای شینگن - ویزا کشور لوکزامبورگ | آی بی تور

Luxembourg (لوکزامبورگ)

این کشور با توجه به جمعیت پانصد هزار نفری‌اش و نرخ صدور ویزای ۹۷.۹% از کشورهای ثروتمند اروپایی به حساب می‌آید. لوکزامبورگ همواره شرایط سیاسی و اقتصادی باثباتی داشته‌ است و بیشترین درآمد سالانه بین کشورهای اروپایی را دارا می‌باشد.


ویزای شینگن - ویزا کشور جمهوری چک | آی بی تور

Czech Republi (جمهوری چک)

جمهوری چک که کم‌ مذهبی‌ترین مردم را در جهان دارد با درصد ۹۷.۸% در رده دهم بین آسان‌ترین کشورها برای اخذ ویزای شینگن قرار دارد.

اخذ ویزا شینگن | آی بی تور

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور