آی بی تور > ویزای شینگن > راحت ترین کشور برای اخذ ویزای شینگن > راحت ترین کشور برای اخذ ویزا شینگن تحصیلی

راحت ترین کشور برای اخذ ویزا شینگن تحصیلی

راحت ترین کشور برای اخذ ویزا شینگن تحصیلی | آی بی تور

مزایای دریافت ویزا شینگن تحصیلی

در سال‌های اخیر تعداد متقاضیان تحصیل در کشورهای عضو اتحادیه شینگن افزایش یافته است و دریافت ویزا شینگن نیز یکی از مهم‌ترین مراحل مهاجرت تحصیلی محسوب می‌شود. در واقع، دانش‌آموزان و دانشجویانی که علاقه‌مند به تحصیل در موسسه‌های آموزشی خارج از کشور هستند، پس از پشت سر گذاشتن مراحل اولیه مانند انتخاب کشور، دریافت پذیرش و... وارد مرحله نهایی پروسه پذیرش و به عبارتی درخواست ویزای شینگن تحصیلی می‌شوند. کیفیت و امکانات دانشگاه‌های عضو اتحادیه شینگن و اروپایی بعضی از دانشجویان را به فکر ادامه تحصیل در آن دانشگاه ها می اندازد در این هنگام است که شرایط ورود به آن دانشگاه فکرتان را مشغول می کند و نمی دانید که برای پذیرش دانشگاه چه مراحلی را باید بگذرانید.
ویزای دانشجویی شینگن چیست؟
تمام تبعه کشورهایی که شهروندان آن ها برای ورود به ناحیه پیمان شینگن (۲۶ کشور اروپایی) احتیاج به دریافت ویزای شینگن دارند، باید برای ادامه تحصیل در هریک از مراکز آموزشی این کشورها ویزای دانشجویی شینگن داشته باشند. دانشجویان غیر اروپایی که شهروندی کشورهای عضو ناحیه شینگن را ندارند و می خواهند برای ادامه تحصیل به اروپا بروند، باید ویزای دانشجویی شینگن بگیرند. علاوه بر این ویزا اگر دانشجو بیشتر از ۹۰ روز در این کشورها اقامت کند باید اجازه اقامت یک سال آموزشی کامل را از کشور مقصد دریافت کند.
اعتبار ویزای دانشجویی شینگن
: اعتبار ویزای شینگن معمولا ۹۰ روز است اما اگر زمان تحصیل شما بیشتر از این مدت طول می کشد باید مدت ویزا را تمدید کنید. اجازه اقامت پس از ورود به کشور مقصد با ارائه ویزای شینگن انجام می شود، این اجازه به‌ صورت مهر در پاسپورت شما زده می شود. با داشتن اجازه اقامت می توانید بدون هیچ مدرک دیگری به تمام کشورهای عضو پیمان شینگن بروید. ویزای شینگن دانشجویان از نوع ویزای شینگن چند بار ورود می باشد و تا زمانی که این ویزا اعتبار دارد می توانید بدون هیچ محدودیتی به کشورهای ناحیه شینگن بروید.
ویزای دانشجویی شینگن بعد از چه مدت صادر می شود؟ نتیجه درخواست ویزای شینگن برای تحصیل حداکثر سه ماه به طول می انجامد پس اگر بعد از گذشت سه ماه به درخواست شما پاسخی داده نشد یعنی با آن موافقت نشده است.


مدارک مورد نیاز ویزای شینگن تحصیلی | آی بی تور

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن تحصیلی

فرم درخواست ویزا در ابتدا لازم است فرم درخواست از اینترنت دانلود شده و به‌طور کامل و با دقت تکمیل شود. فرم درخواست می‌تواند به‌صورت الکترونیکی تکمیل شده یا پرینت گرفته و تکمیل شود. پس از تکمیل فرم و امضا، فرم درخواست باید به‌ صورت دستی به سفارت، کنسولگری یا نماینده معتبر کشور مقصد در کشور مبدا دانشجو تحویل داده شود.
گذرنامه معتبر
ی که حداقل سه ماه تا پایان مدت آن اعتبار داشته باشد.
اسناد تمکن مالی
مستنداتی که تامین مخارج دانشجو را در طی اقامت در اتحادیه اروپا تضمین کند. این مستندات می‌تواند از قبیل پول نقد قابل تبدیل به ارز معتبر، چک مسافرتی، بلوک پول در حساب بانکی، کارت اعتباری یا... باشد.
اسناد محل اقامت
ارائه مستندانی در مورد محل اقامت دانشجو در کشور مقصد. این مدارک برای دانشجویانی که ثابت کنند کمک‌ هزینه (فاند) کافی در طول تحصیل خود دریافت می‌کنند، لازم نیست.
دو قطعه عکس
که شرایط و مشخصات ارائه‌شده توسط سفارتخانه کشور مقصد را دارا باشند.
ارائه برنامه سفر
بیمه سفر و پزشکی
که در طول مدت اقامت شما در ناحیه شینگن معتبر باشد.
نامه پذیرش از دانشگاهی که دانشجو از آن اجازه تحصیل گرفته‌ است.
پرداخت هزینه صدور ویزا شینگن


اخذ ویزا تحصیلی | آی بی تور

راحت ترین کشور شینگن برای گرفتن ویزای تحصیلی

اگر با هدف تحصیل و گذراندن برنامه های آموزشی قصد سفر به کشور های شینگن دارید، همه ی آن ها به راحتی به شما ویزای شینگن اعطا می کنند اما، برای گرفتن ویزای تحصیلی شینگن، شما باید یک سری شرایط اولیه را داشته باشید.
شرایط اولیه ویزای تحصیلی شینگن عبارتند از:
۱. آشنایی کامل با زبان مردمان آن کشور و ارائه مدارک گذراندن دوره های آموزش زبان آن کشور
۲. ارائه مدارک مالی و شغلی (در صورتی که تحت تکفل هستید، باید مدارک مالی و شغلی سرپرست تان را ارائه کنید)
۳. ارائه نامه پذیرش از یکی از موسسات آموزشی کشور مقصد (زمان وقت سفارت با زمان پذیرش منطبق باشد)


اخذ ویزا شینگن | آی بی تور

ویزا شینگن تحصیلی آلمان

اولین قدم برای تحصیل در آلمان، گرفتن پذیرش از کالج یا دانشگاه یا موسسات زبان آلمان است اما داشتن نامه پذیرش از یک دانشگاه به منزله اجازه ی تحصیل در آلمان نیست، بلکه پس از آن، دانشجو باید برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام نماید و تمامی شرایط اخذ ویزا تحصیلی المان را داشته باشد. شرایط ویزای تحصیلی المان به صورت کامل در این صفحه آورده شده است.دانشجویانی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند، باید برای تحصیل در آلمان از طریق سفارتخانه های آلمان در کشور خود، جهت اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام نمایند. توجه به این نکته ضروریست که با سایر ویزاها مانند ویزای توریستی آلمان، اجازه تحصیل به شما داده نمی‌شود و همچنین ویزای توریستی و ویزای شنگن قابل تبدیل به ویزای تحصیلی نیست.

برای شروع تحصیل باید هزینه ی یکسال اول زندگی در آلمان که معادل ۹۰۰۰ یورو است را در حساب بانکی خود داشته باشید و فیش ان را به سفارت و به دانشگاه ارائه دهید.
 انگیزه نامه ی درخواست پذیرش یکی دیگر از مدارک لازمه است.

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور