آی بی تور > ویزای شینگن > راحت ترین کشور برای اخذ ویزای شینگن > راحت ترین کشور برای اخذ ویزا شینگن کاری

راحت ترین کشورها برای اخذ و گرفتن ویزا شینگن کاری

راحت ترین کشور شینگن برای گرفتن ویزای کاری | آی بی تور

چرا اخذ ویزای شینگن کاری از راحت ترین کشور های عضو اتحادیه شینگن؟

امروزه یکی از اهداف نهایی و اصلی افراد متقاضی مهاجرت اخذ ویزای کار شینگن و اخذ ویزا برای کشور های عضو اتحادیه شینگن دریافت ویزای شینگن کار می باشد. افراد بسیاری دریافت ویزای کار شینگن را روش مناسبی برای امر مهاجرت در نظر دارند. با توجه به آنکه دریافت ویزای کار کشورهایی چون استرالیا و کانادا بیشتر از ۲ تا ۴ سال زمان میبرد، لذا به دلیل آنکه کشور آلمان قطب اقتصاد اروپا است، روزانه پرسش های بسیاری در مورد کار در آلمان، اخذ ویزای کار آلمان و چگونگی مهاجرت به آلمان از ما سوال می شود. نکته حایز اهمیت آن است که شما با اخذ ویزای کار آلمان و کار در این کشور، پرداخت مالیات و دریافت کارت آبی آلمان میتوانید به اقامت دایم این کشور دست یابید. در جهت اخذ ویزای کار در کشورهایی چون المان، اتریش ، دانمارک و … می توانید با متخصصان حرفه ای ای بی تور هماهنگ شوید و در کوتاه ترین زمان ممکن ویزا شینگن کار اخذ کنید. نیروی متخصص و حرفه ای آی بی تور همراه شما هستند تا ویزای کار کشورهای سطح بالا، از جمله المان و مشاوره جهت کاریابی در آلمان تا ویزا شدن در سفارت آلمان و سفر به این کشور صادر شود.
شرایط ویزای کاری شینگن به شرح زیر است:

- متقاضیان ویزای کاری شینگن، باید حتما مدرک زبان داشته باشند. مدرک زبان ویزای کاری هر کشور شینگن، با دیگر کشور ها متفاوت است.
- متقاضیان ویزای کاری شینگن باید از سلامت جسمی کامل برخوردار باشند.
- متقضیان ویزای کاری شینگن، نباید هیچگونه سابقه کیفری و یا سوء پیشینه داشته باشند.
مزایای اخذ ویزای کاری شینگن
ویزای کار شینگن انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند و مدت زمان اعتبار آن ها نیز متفاوت است. ویزای چند بار ورود به دارندگان این امکان را می دهد که به مدت حداکثر ۹۰ روز در مدت ۱۸۰ روز در طول سال به کشورهای مختلفی در منطقه شینگن وارد شوند و هر زمان که خواستند منطقه را ترک کنند. از دیگر مزایای اخذ ویزای کاری شینگن این است که با این که امکان دارد بار اول یا دوم برای دریافت ویزا با سختی هایی مواجه شوید در صورتی که مسافرت های متعدد کاری به کشورهای منطقه داشته باشید در مسافرت‌های بعدی گرفتن ویزا برای شما بسیار راحت تر خواهد بود. همچنین امکان سفر به هر یک از کشورهای شینگن از راه های مختلف هوایی، آبی، زمینی یا هر روش دیگری که خودتان ترجیح بدهید، برای شما فراهم شده است. علاوه بر این، مزیت دیگری که این ویزا نسبت به ویزاهای دیگر دارد این است که برای صدور ویزای کاری شینگن مدت زمان کمتری منتظر خواهید ماند و ممکن است از زمان تکمیل درخواست تا صدور ویزا ۱۵ تا ۲۰ روز طول بکشد.


مدارک ویزای کاری شینگن | آی بی تور

مدارک ویزای کاری شینگن

مدارک مورد نیاز ویزا ی کاری شینگن شامل موارد زیر است:
- فرم تکمیل شده و امضا شده درخواست ویزای کاری شینگن
ارائه دو قطعه عکس جدید: هر دو قطعه عکس باید حداکثر سه ماه قبل از ثبت درخواست و بر اساس ویژگی هایی که برای صدور ویزا از شما خواسته می شود، گرفته شده باشند.
ارائه یک پاسپورت معتبر: این پاسپورت باید حداقل سه ماه بیشتر از زمانی که می خواهید از منطقه شینگن خارج شوید اعتبار داشته باشد به عبارتی اعتبار آن باید حدود ۶ ماه یا بیشتر از این مدت باشد.
-برنامه سفر مانند تاریخ پرواز، شماره پرواز و زمان ورود و خروج از منطقه شینگن باید مشخص باشد. البته شما می توانید از شرکت های خدمات مشاوره ویزا کمک بگیرید تا کارهای خدماتی مربوط به ویزای شما مانند برنامه های پرواز و رزرو هتل را مدیریت کنند.
داشتن یک بیمه معتبر مسافرتی: بیمه سلامت سفر باید حداقل ۳۰ هزار یورو حق بیمه برای بروز هر گونه وضعیت اورژانسی شامل بیماری، حوادث یا حتی بازگرداندن در صورت فوت را پوشش دهد.
اثبات محل اقامت: برای اخذ ویزا ی کاری باید سندی ارائه دهید که محل اقامت شما را در حوزه شینگن اثبات کند. این سند می تواند شامل مدرک رزرو هتل، قرارداد اجاره مسکن یا دعوت نامه شخص دیگر در آنجا باشد که ثابت می کند شما در آنجا سکونت پیدا خواهید کرد.
اثبات مالی: مدارکی باید ارائه شود که نشان دهد شما توانایی مالی کافی برای انجام این سفر را دارید.
گواهی پرداخت هزینه ویزا
ارائه نامهای که هدف سفر در آن به طور کامل توضیح داده شده است.
ارائه مشخصات کوتاه و کلی از محل کار متقاضی
- نامه کارفرما: توضیح دقیق درباره هدف سفر به همراه برنامه سفرهای روزانه در منطقه شینگن.
- دعوت نامه: نامه دعوت نوشته شده توسط شرکت همکار در منطقه شینگن که به کنسولگری یا سفارت مربوطه ارائه می شود.
- در صورتی که روابط تجاری پیشین بین دو شرکت وجود داشته است باید مدارک اثبات کننده این روابط ارائه شود.


اخذ ویزای شینگن | آی بی تور

کدام کشور را برای اخذ ویزای کاری شینگن انتخاب کنیم؟

در حالی که بیشترین درخواست ویزای کاری شینگن از کشور آلمان است، اما در صورتی که شرایط اخذ ویزا ی کاری شینگن را داشته باشید، می‌توانید از تمامی کشور های عضو شینگن، به راحتی ویزای کاری بگیرید و تقریبا شرایط ویزای تحصیلی شینگن با ویزای کاری شینگن برابر است.
هزینه ویزای کاری شینگن شامل هزینه هایی است که در سفارت هر کشور در هنگام درخواست ویزا پرداخت می شود و برای انواع ویزا متفاوت است. برای ویزای کوتاه مدت یعنی کمتر از ۹۰ روز، متقاضی باید مبلغ ۶۰ یورو بپردازد و برای ویزای بلندمدت یعنی بیش از مدت ۹۰ روز این مبلغ ۹۹ یورو است.


ویزا شینگن کاری آلمان | آی بی تور

ویزا شینگن کاری آلمان

شما باید قرارداد کاری (Job Offer) با یک شرکت آلمانی داشته باشند. پس از دریافت Job Offer، توسط کارشناسان آی بی تور برای شما وقت سفارت دریافت می گردد. در زمان مقرر، در سفارت مدارک از شما تحویل گرفته و با شما مصاحبه انجام می شود. پس از بررسی پرونده، یک الی دو ماه بعد با شما تماس گرفته می شود، در صورت موافقت با درخواست شما، باید در زمان اعلام شده جهت دریافت ویزای خود به سفارت مراجعه کنید و پاسپورت خود را تحویل دهید تا طی دو تا سه هفته بعد ویزای شما صادر شود. اما مهاجرت کاری به آلمان و کار در آلمان نیازمند داشتن تجربه و آگاهی کافی در مورد چالش ها و قوانین موجود این پروسه می‌باشد. بر همین اساس، ویزا آی بی تور با مطالعه و بررسی قوانین مهاجرت کاری آلمان، برقراری ارتباط با سازمان های اداری مربوطه در این کشور و همچنین کسب مجوزهای لازم از وزارت کار جمهوری اسلامی ایران، در صدد این برآمد تا بتواند پلی میان متخصصان و مهندسین توانمند ایرانی و بازار کار آلمان برقرار کند. مجموعه ویزا آی بی تور با استفاده از نمایندگان خود مستقر در آلمان، آماده خدمت رسانی به متقاضیان کار در آلمان می‌باشد.


اخذ ویزای تجاری شینگن | آی بی تور

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور