آی بی تور > ویزای شینگن > ویزای شینگن تضمینی

اخذ ویزای شینگن تضمینی در کوتاه ترین زمان

ویزای شینگن تصمینی | آی بی تور

اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی به چه منظور است ؟

تیم متخصص و حرفه ای آی بی تور با تجربه بالایی که در زمینه اخذ ویزای شینگن دارد، می تواند شما را حتی بدون داشتن گردش حساب یا شرکت ثبت شده تا اخذ ویزای تضمینی شینگن همراهی کند. با توجه به این نکته که معاهده شینگن یک قرارداد است که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا شد؛ با این معاهده، ورود ساکنین کشورهای اروپایی، بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آنها کم شود، بنابراین ویزای شینگن برای کسانی است که ساکن یا اتباع کشورهای محدوده شینگن نیستند و می‌خواهند به این محدوده وارد شوند الزامی ست و با توجه به نرخ افزایش مهاجرت سالانه درخواست های زیادی برای اخذ ویزای شینگن به سفارت خانه ها و کنسولگری های کشور های عضو اتحادیه شینگن ارسال می شود و هرچه تعداد درخواست ها برای اخذ ویزا شینگن بالا رود نرخ سختگیری برای قبول درخواست شما برای ویزای شینگن و صدور ویزای شنگن افزایش می یابد. باتوجه به افزایش نرخ ریجکت شدن ویزای شینگن اصطلاح اخذ ویزای شینگن تضمینی و یا ویزای تضمینی شینگن رو به رو می شوید.حال به این نکته می رسیم که اصطلاح اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی به چه معناست؟
این اصطلاح به این منظور است که آژانس مسافرتی برای اخذ ویزا و یا کارگزاران اخذ ویزا این تضمین را به شما می دهند که ویزای شما صد در صد صادر می شود و در صورتی که ویزای شما ریجکت شود بایستی تمام مبلغ قرار داد را به شما بازگرداند و هیچ هزینه ای هم از شما دریافت نکنند.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

تضمین اخذ ویزای شینگن به چه معنا می باشد؟

تضمین اخذ ویزای شینگن به معنای ارائه گواهی و سندی معتبر دال بر انجام حتمی این کار نمی باشد، چرا که ارائه اینگونه تضمینات تنها از عهده افراد بلند پایه وزارت امور خارجه و سفیر کشور مربوطه امکان پذیرمی باشد و توانایی عمل به چنین تضمینی از عهده آژانس های مسافرتی و کارشناسان اخذ ویزا، هرچند با تجربه و نام آشنا نیز خارج است. با فرض اینکه این افراد وجودی رابطی معتبر در سفارت مربوطه را کلید اخذ ویزای شینگن بدانند، در صورت وجود این کانال احتمالی در سفارت خانه های مذکور، عملی غیر قانونی انجام پذیرفته است و در صورت مشاهده این گونه اقدامات توسط مسئولین امنیتی کنسولگری های مربوطه، علی رغم برخورد قانونی و مجرم شناخته شدن طرفین، امکان سفر به اروپا بواسطه ویزای شینگن فوری به هدفی غیرممکن و دور از دسترس تبدیل می شود. به همین دلیل اقدام از طریق مجاری قانونی و طی کردن روند صحیح اخذ ویزای شینگن نه تنها از سوی هسته مرکزی ویزای شینگن مشمول پاداش و انجام سریعتر مراحل این کار می شود، بلکه بهترین راه برای اخذ ویزای شینگن نیز می باشد. در پاره ای از موارد دیده شده است که عده ای با ارسال مدارک جعلی، نامعتبر یا اخذ چندباره وقت مصاحبه، قصد تسریع انجام امور خود را داشته اند، باید توجه داشت که انجام این اقدامات که باز هم نوعی تقلب محسوب می شود، از چشم سفارت خانه های کشورهای عضو معاهده شینگن پنهان نمانده و عاقبتی همچون مثال قبل برای ایشان در پیش دارد و اما تضمین اخذ این نوع ویزا! در چنین مواردی، اخذ ویزای شینگن در شرایط عادی دربردارنده هزینه هایی ثابت می باشد. ۶۰ یورو هزینه وقت سفارت، هزینه صدور بلیط، رزرو هتل، بیمه، ترجمه مدارک و هزینه های دریافت پرینت حساب بانکی بخش عمده مخارج اخذ ویزای شینگن را تشکیل می دهد که با حسابی سرانگشتی می توان دریافت که هزینه ای حداقل ۳ میلیون تومانی برای اقامتی ۱ هفته ای در یکی از شهرهای حوزه شینگن لازم است. اگرچه در این قیمت گذاری فاکتور زمان سفر و مخارج شخصی و خرید در طول مسافرت در نظر گرفته نشده است، اما می توان گفت هزینه سفر به اروپا از این مبلغ کمتر نخواهد بود. مجموعه های اخذ ویزای شینگن فوری ، با عقد قراردادی با مبلغی مشخص، این کار را برای متقاضیان انجام خواهند داد، با این تفاوت که تضمین آن ها، بازگرداندن کل یا بخشی از پول در ازای عدم انجام کار می باشد که هزینه ای بیش از مبلغ گفته شده در بر خواهد داشت و هرچه توانایی یک مجموعه اخذ ویزا در این کار بیشتر باشد، تضمینی سنگین تر به مراجعین خود خواهد داد .


ویزای شینگن تصمینی | آی بی تور

حال ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا ویزای شینگن باید تضیمنی باشد یا نباشد؟

در صورتی که مدارک متقاضی یا شرایط و زمان‌ بندی او مورد پذیرش کنسولگری یا سفارت نباشد، اصطلاحا تقاضای دریافت ویزای شینگن او ریجکت یا رد می‌شود. فرایند اقدام و دریافت ویزای شینگن گاهی طولانی و طاقت‌ فرسا است، از این رو، نوع ویزای تضمینی شینگن به وجود آمده است که احتمال پذیرش متقاضیان را افزایش می‌دهد. البته باید توجه داشته باشید که بسیاری از آژانس‌ها، سازمان‌های مهاجرتی و موسسه‌های اخذ ویزا، از ویزای تضمینی شینگن به عنوان تبلیغات استفاده می‌کنند و در نهایت تضمین خاصی برای پذیرش صد در صد متقاضی در نظر نمی‌گیرند.
در واقع اصطلاح ویزای تضمینی شینگن به این معنی است که موسسه مورد نظر تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا میزان احتمال ریجکت شدن متقاضی را کاهش دهد و درصد پذیرش وی را بالا ببرد. هنگامی که موسسه‌ای وعده اخذ ویزای شینگن تضمینی را به شما می‌دهد به این معنی است که موسسه باید صد در صد تضمین کند که ویزای شما در برابر هزینه اعلام ‌شده آماده خواهد کرد، ‌در این حالت اگر دریافت ویزای شما با مشکل مواجه یا ریجکت شد، می‌توانید طبق قراردادی که با موسسه یا آژانس بسته‌اید،‌ برای پس گرفتن هزینه ویزای تضمینی شینگن به صورت قانونی اقدام کنید. از این رو امضا کردن قرارداد قانونی با این گونه موسسات و آژانس‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد.
با توجه به این که هزینه ویزای تضمینی شینگن نسبتا زیاد است، بنابراین ضروری است که پیش از هر گونه اقدامی، با آگاهی کامل درباره این نوع ویزا و هزینه‌های آن، به دنبال موسسه‌ای بگردید که بتواند این ویزا را برای شما دریافت کند. هزینه ویزای تضمینی شینگن بسته به توافقات میان مسافر و عامل ویزای تضمینی شینگن تعیین می شود. باید توجه داشت که هزینه ویزای شینگن تضمینی برای هر کشور متفاوت است و بنا به به کشوری که شما برای اخذ ویزا می کنید مبلغی متفاوت باید پرداخت نمایید.

اخذ ویزای شینگن تصمینی | آی بی تور

ویزای تصمینی شینگن | آی بی تور

هزینه ویزای شینگن تضمینی | آی بی تور

هزینه ویزای شینگن تضمینی

توجه داشته باشید که هزینه‌ای را که برای انجام پروسه ویزا تضمینی شینگن پرداخت می‌کنید، هزینه‌ای غیرقابل استرداد است. این هزینه بسته به نوع ویزا و سن متقاضی و همچنین موارد استثنایی متفاوت است. قیمت و هزینه ویزای شینگن را می توان در سفارت یا کنسولگری به صورت نقدی یا کارت اعتباری پرداخت کرد. با این حال، برخی از کنسولگری ها ممکن است به شما اجازه پرداخت با کارت اعتباری را ندهند. بدین منظور گزینه نقدی همواره راه مطمئن‌تری خواهد بود. مبلغ و هزینه‌ ویزای شنگن شامل هزینه ویزا و خدمات مربوطه است که در سفارتخانه یا کنسولگری مربوطه باید پرداخت شود که در صورت رد درخواست ویزا، هزینه انجام‌شده قابل استرداد نخواهد بود. هزینه ویزای تضمینی شینگن، بسته به هر کشور متفاوت است. ویزای شینگن تضمینی ایتالیا، ۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان می باشد. هزینه های ویزای تضمینی شینگن، به عامل، کارگزار و یا آژانس مسافرتی اقدام کننده پرداخت می شود. هزینه های مربوط به صندوق سفارت هر کشور، از این مبلغ جدا می باشد و جزو هزینه های ویزا محاسبه نشده است.

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
اخذ ویزا شینگن تضمینی | آی بی تور
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

دریافت ویزا شینگن فوری | آی بی تور

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور