آی بی تور > ویزای شینگن > کشورهای محبوب برای گرفتن ویزای شینگن

کشورهای محبوب برای گرفتن ویزای شینگن کدامند؟

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

برای گرفتن ویزای شینگن کدام کشورها را انتخاب کنیم؟

به راستی سهل گیر ترین کشور ها برای دریافت ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) کدام اند؟
شینگن
(Schengen) به تعدادی از کشورهای اروپایی گفته می‌شود که زیر لوای معاهده ای به همین اسم، ضوابط یک‌پارچه‌ای را در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود ساخته و قرار داده اند. بنا به مواد مختلف پیمان شینگن، تمامی اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و خارج از پیمان شنگن، جهت سفر و اقامت در این مناطق، موظف به اخذ ویزای ورود و ویزای جامع و یکپارچه موسوم به ویزای شینگن می باشند. مسافران خارج از محدوده شینگن می‌توانند با اقدام برای دریافت ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) و با در اختیار داشتن ویزای شینگن، در زمان و شرایط مشخص شده ای، به هریک از کشورهای محدوده شینگن مسافرت نمایند و در آن اقامات گزینند. ویزای شینگن براساس هدف سفر متقاضی و مدت زمان اقامت دارای انواع متفاوت و متنوعی است و برای هریک از انواع آن نیز مدارک اختصاصی ای نیاز می باشد. براساس جدیدترین آمار منشتر شده از وب سایت ویزای شینگن در حال حاضر بیست و شش کشور عضو محدوده شینگن می باشند.


کشورهای کوچک برای گرفتن ویزای شینگن

سه کشور سوئیس، نروژ و ایسلند علی رغم آن‌که عضو اتحادیه اروپا نمی باشند، عضو محدوه شینگن شمرده می شوند. در حال حاضر همه ساله به حجم درخواست‌های اخذ ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) از کشورهای کوچک همچون مالت تا کشورهای بزرگ‌تر مانند آلمان و ایتالیا اضافه می گردد. اما پرسشی که مطرح می‌شود این است که راحت ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) کدام کشورها هستند و بهتر است که برای سفر و اقامت کوتاه مدت در اروپا از سفارت کدام کشورها برای گرفتن ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) اقدام کرد.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن از سفارت لیتوانی

در سال ۲۰۱۸ در حدود ۴۱۳,۹۶۶ نفر درخواست برای دریافت ویزای شینگن کشور لیتوانی را داشته‌اند که تقریباً درخواست چهارهزار نفر از آن‌ها رد شده است. لیتوانی با کشورهای لهستان، لتونی و بالاروس هم‌مرز می باشد و جذابیت‌های زیادی دارد. بهتر است قبل از اقدام به گرفتن ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) از سفارت لیتوانی بدانید که اصلی ترین شرکای اقتصادی و سیاسی لیتوانی در زمینه صادرات و واردات طی سال‌های گذشته را کشورهای روسیه، لتونی، آلمان، لهستان، استونی، بلاروس و هلند تشکیل می‌دهند. با این اطلاعات هم اکنون می توانید برای دریافت ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) از سفارت این کشور اقدام کنید.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن از سفارت ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای توسعه یافته و پرجمعیت اروپاست که هر ساله پذیرای گردشگران و مهاجران زیادی از سرتاسر دنیا است؛ ایتالیا در پیمان شینگن عضویت دارد؛ مردم کشورهای خارج از پیمان شنگن برای ورود به ایتالیا حتماً باید ویزای شینگن ایتالیا را دریافت کرده باشند. از آنجایی که ایران هم خارج از معاهده شینگن است؛ ایرانی ها برای سفر به ایتالیا ملزم به اخذ ویزای شینگن(اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) هستند، ایتالیا در دسته کشورهای راحت برای اخذ ویزای شینگن برای شهروندان ایرانی می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم از سفارت ایتالیا وقت قبلی بگیرید و نسبت به دریافت ویزای شینگن اقدام کنید.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن از سفارت استونی

میزان ریجک ویزای شینگن کسانی که برای اخذ ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) از سفارتخانه های کشور استونی در سراسر دنیا افدام کرده اند ۱.۷ در صد است که نسبت به سال‌های گذشته با کاهش روبه روبه‌رو شده است. این کشور در منطقه بالتیک در شمال قاره اروپا قرار گرفته است. اگر مایل به سفر به کشورهای محدوده شینگن هستید کشور استونی گزینه ای بسیار مناسب برای اخذ ویزای شینگن می باشد.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن از سفارت هلند

اخذ ویزای شینگن هلند یکی از محبوب ترین ویزاهای منطقه شنگن و اتحادیه اروپا می باشد و همه ساله افراد زیادی از کشورمان در پی اخذ ویزای شینگن هلند (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) هستند. طبق آمار سال ۲۰۱۸ این کشور از بین ششصد و بیست هزار درخواست گرفتن ویزای شنگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی)، حدود پانصد و پنجاه هزار ویزا صادر کرده است که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود. کشور هلند از لحاظ اقتصادی علاوه بر اینکه در تجارت و پرورش گل رتبه ی اول دنیا را از آن خود کرده است، قطب تولید کننده ی لبنیات هم محسوب می گردد.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن از سفارت لتونی

لتونی نیز در بین دیگر کشورهای ساده برای دریافت ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) قرار دارد و در بین سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ کم‌ترین میزان ریجکت در هنگام اقدام به گرفتن ویزای شینگن را داشته است. اقتصاد لتونی برپایه‌ی فراورده‌های صادراتی شامل چوب و محصولات چوبی، ماشین‌آلات و تجهیزات ، فلزات ، منسوجات و مواد غذایی است. این کشور برای تحصیل دانشجویان بسیار ایده‌الی به‌شمار می‌آید. کسانی که به قصد ادامه تحصیل از کشور خارج می شوند می توانند برای اخذ ویزای شینگن از سفارت لتونی اقدام کنند و شرایط اقامت در این کشور را بعد از دریافت ویزای شینگن خود، بدانند.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن از سفارت فرانسه

اخذ ویزای شینگن فرانسه از مهم‌ترین ویزاهای شنگن میان تمامی هنردوستان و گردشگران به شمار می‌رود و در بین شهروندان ایرانی در مرتبه خاصی جای دارد. معماری این کشور از سبک های معماری گوتیگ، ایتالیایی و رومی الهام گرفته است که شما عزیزان پس از دریافت ویزای شینگن فرانسه (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) و ورود به این کشور می توانید از این معماری دیدن کنید. اقتصاد فرانسه ششمین اقتصاد دنیا از و سومین اقتصاد اروپا محسوب می‌شود و نرخ بیکاری پایینی را دارد. تمامی این عوامل محبوبیت فرانسه در بین شهروندان ایرانی را با افزایش چشمگیری مواجه کرده است و هرساله به تعداد متقاضیان گرفتن ویزای شینگن فرانسه اضافه می گردد.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن از سفارت لوکزامبورگ

میزان ریجکت هنگام اقدام به گرفتن ویزای شینگن لوکزامبورگ در حدود ۲.۱ درصد است که این میزان هرساله کاهش داشته است. این کشور در شمال فرانسه است که با آلمان، فرانسه و بلژیک همسایگی دارد. لوکزامبورگ یکی از سه کشوری هست که بیشترین درآمد سرانه را در دنیا دارد و اغلب به‌عنوان امن‌ترین کشور دنیا اسم برده می‌شود. شما عزیزان می توانید به سفارت این کشور مراجعه و نسبت به دریافت ویزای شینگن (اخذ ویزای شینگن توریستی، اخذ ویزای شینگن تضمینی) اقدام فرمایید.

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن - ویزای شینگن | آی بی تور

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
اخذ ویزا شینگن تضمینی | آی بی تور
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

دریافت ویزا شینگن فوری | آی بی تور

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور