آی بی تور > ویزای شینگن > اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه

چگونگی اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

دانستنی های مفید درباره ی اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه یکی از عبارت‌هایی است که مهاجران و توریست ها بارها آن را جستجو می‌کنند و درباره نحوه اخذ ویزای شینگن به تحقیق می‌پردازند. رؤیای مهاجرت و سفر برای بسیاری از افراد وجود دارد.
خاطر نشان میکنیم که تیم آی بی تور هیچگونه ضمانت یا وثیقه ای را بابت بازگشت از سفر از مسافرین دریافت نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویزای شینگن پیشنهاد می کنیم مقاله ی نحوه گرفتن ویزای شینگن را مطالعه بفرمایید. همچنین در ادامه به مشکلاتی که ممکن است با گذاشتن وثیقه نزذ آژانس ها برای شما پیش بیاید پرداخته ایم.
فرقی نمی‌کند فرد در کجای این کره خاکی زندگی می‌کند، آیا در یکی از کشورهای خاورمیانه ساکن است یا این که ملیتی متعلق به آسیای شرقی و کشورهای پیشرفته‌ای مانند ژاپن یا چین دارد، در هر حال رؤیای سفر یا مهاجرت و تجربه زندگی در یک کشور پیشرفته اروپایی رهایش نمی‌کند. برخی از کشورهای متعلق به قاره سبز و پهناور اروپا طبق یک قرارداد که در سال ۱۹۸۵ در به امضا رسیده با یکدیگر هم پیمان شده‌اند که فردی در این کشورها سکونت داشته باشد یا وارد کشورهای عضو پیمان شینگن شود، بدون نیاز به اخذ ویزا می‌تواند به کشورهای دیگر هم پیمان سفر کند.
پیمان شینگن برای گسترش صنعت توریسم و جذب گردشگر در اروپا امضا شده است. به واسطه این قرارداد این روزها کشورهای اروپایی بیشتر درآمدشان را مدیون صنعت توریسم و ورود گردشگران در فصل‌های مختلف سال به کشورهای این قاره هستند.

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

چرا اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه دشوار است؟

پیمان شینگن در کنار مزایایی که برای کشورهای اروپایی داشته سبب بروز مشکلات خاصی نیز شده است. با توجه به این که با دریافت این ویزا به راحتی می‌تواند به اغلب کشورهای قدرتمند اروپایی مانند آلمان، هلند و فرانسه سفر کرد، عده‌ای سعی می‌کنند ویزای توریستی شینگن را برای سفر به اروپا دریافت کنند و از این طریق برای اخذ اقامت یکی از کشورهای اروپایی اقدام نمایند. این روش به عنوان یکی از روش‌های پناهندگی در کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نحوه مهاجرت به اندازهای پرطرفدار است که بیشتر توریست‌هایی که نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام می‌کنند از همان ابتدای مسیر تصمیم گرفته‌اند که این سفر برای همیشه باشد.


دشواری های ویزای بدون وثیقه

این افراد رنج و سختی‌هایی که زندگی در یک کمپ پناهندگی دارد و محرومیت‌هایی که مهاجران پناهنده دارند را به جان می‌خرند و به اندازه‌ای سعی می‌کنند در کشور مقصد بمانند تا وکیلی که دارند، بتواند یک پرونده مناسب که در آن دارا بودن شرایط پناهندگی ذکر شده را به کشور مقصد ارائه کند و اقامت یکی از کشورهای اروپایی را دریافت کنند. با وجود استفاده مداوم توریست‌ها از اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه برای پناهندگی، اروپایی‌ها برای اخذ ویزای شینگن وثیقه‌ای در نظر گرفته‌اند. این وثیقه از زمان دریافت ویزا تا زمانی که توریست به کشورش بازگردد در اختیار سفارت یا آژانس های گردشگری خواهد بود. با وجود این شرایط سفت و سخت توریست‌های زیادی که دارای وثیقه معتبری برای سفر به اروپا نیستند، مجبور خواهند بود که از علاقه قلبی‌شان برای سفر به این خطه و تماشای جاذبه‌های اروپا چشم پوشی کنند. این افراد نمی‌دانند که شرکت‌هایی وجود دارند که امکان اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه را برای آن‌ها فراهم می‌کنند.
آی بی تور
با مشاورین خبره در زمینه اخذ ویزا تحصیلی، ویزای شنگن توریستی، ویزای شینگن کاری، ویزای سرمایه گذاری و… این مژده را به علاقه‌مندان اروپا می‌دهد که بدون هیچ وثیقه‌ای می‌تواند ویزای شینگن را برای ورود به خاک این کشور برای آن‌ها تهیه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم مقاله مربوط به اخذ ویزای شینگن را مطالعه بفرمایید.
با دریافت ویزای شینگن بدون وثیقه می‌توانید به پاریس شهر عشاق، آلمان وارث صنعت جهان و هلند شهر گل و زیبایی‌ها سفر کنید و یک سفر توریستی هیجان انگیز را با کمترین هزینه تجربه نمایید.

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه و عدم گرفتاری در دام آژانس دارها

همیشه این شرکت‌های هواپیمایی و آژانس دارها هستند که بیشترین منفعت را از سفر توریست‌ها به کشورهای مختلف می‌برند. این افراد به مسافران اعلام می‌کنند که امکان اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه وجود ندارد و باید حتماً بلیط رفت و برگشت را مطابق شرایطی که آن‌ها مشخص کرده‌اند خریداری کنند.
برخی از آژانس‌های مسافرتی علاوه بر این که هتل‌های خاص و گران قیمت را به همراه بلیط رفت و برگشت گران به مسافران عرضه می‌کنند، به این موضوع تأکید دارند که مسافر باید وجه نقدی را به عنوان وثیقه بازگشت به کشور نزد آژانس بگذارد.
مبلغی که توسط این افراد تعیین می‌شود بالا است. این مبلغ اگر چه به عنوان ضمانت بازگشت مسافر قرار است نزد آژانس باقی بماند، اما برخی از این مراکز پس از بازگشت و مراجعه مسافر وجه را به وی باز نمی‌گردانند.
برخی دیگر از مراکز مسافربری به جای وجه نقد اسناد املاک تجاری، چک سفید امضا و… را از مسافر به عنوان وثیقه ویزای شینگن دریافت می‌کنند. این وثیقه تا زمان بازگشت مسافر نزد آژانس امانت خواهد بود. با این وجود شرایطی وجود دارد که گردانندگان این مراکز از وثیقه‌ها سوء استفاده می‌کنند.
اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه راه‌های کلاهبرداری را برای این مراکز می‌بندد. مشاورین آی بی تور به شما کمک می‌کنند بدون این که وثیقه‌ای مانند وجه نقد، سند ملک و… را نزد فردی به امانت بگذارید ویزای هر یک از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن را که می‌خواهید دریافت کنید.
با وجود هموار بودن مسیر دریافت ویزای شینگن بدون وثیقه در آی بی تور می‌توانید سریع و بی‌دغدغه سفر توریستی به یاد ماندنی و خاطره انگیزی را به اروپا را آغاز کنید.


اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

تلاش برای اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه

هریک از ما متقاضیان سفر به اروپا، بارها و بارها اطلاعاتی در مورد اخذ ویزای شینگن دریافت کرده و از منابع متعددی صحت و سقم آن را جویا شده ایم. ارائه انواع فرم های پر شده، مدارک هویتی، تسلیم گواهی تمکن مالی و … گوشه ای از مسیر پر پیچ و تاب اخذ روادید این ناحیه می باشد. اگرچه ” هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد ”، اما در پاره ای مواقع سختگیری سفارت خانه های مربوطه غیر طبیعی شده و برآورده کردن خواسته آنان از هفت خان رستم نیز سخت تر می شود. به راستی علت این همه سختگیری و سنگ اندازی چیست؟! اقدامات لازم برای دریافت ویزای شینگن در کمترین زمان ممکن چیست؟ اگر بخواهیم صادقانه به این قضیه نگاه کنیم، دولت های اروپایی شیفته مردم قاره های دیگر نیستند که با ارائه خدمات تفریحی و گردشگری، معرفی تمدن، فرهنگ و غذاهای خود یا سرگرم کردن آنان از طرق مختلف مایل به جلب رضایت و خشنودی آن ها باشند. سیاست های کلی پشت تاسیس مراکز خرید و تفریحی، ساخت گردشگاه های گوناگون، تهیه زیر ساخت های سیاحتی و صدور اجازه ورود به یک کشور، سیاست هایی عموماً اقتصادی ست و دولت های اروپایی با هدف کسب درآمد و افزایش سود مالی خود دست به این اقدامات می زنند. در این میان، هر عاملی که به هدف فوق لطمه زده و انجام این روند را مختل کند، به عنوان عاملی نامطلوب حذف خواهد شد. مثلا گردشگران مادامی که پول داشته و در سرزمین های اروپایی به صرف آن بپردازند، دولت های مربوطه به عنوان منتفعان این رویداد، از آنان استقبال کرده و در صورت داشتن سابقه ای خوب در دوره مسافرت خود، در نوبت های بعدی نیز پذیرای آنان خواهد بود.

حال در مواردی دیده شده است که مسافرانی با نیت قبلی، پس از ورود به این ناحیه و با انقضای ویزای شینگن خود، کشور میزبان را ترک نکرده و با توسل به راه های غیر قانونی یا حضور در کمپ های جنگ زدگان و آوارگان، قصد اقامت دائم در چنین کشورهایی را دارند. بدیهی ست که شرایط ایده آل زندگی در اروپا و سطح رفاهی مردم آن، هوس اقامت دائم را در دل بازدید کنندگان زیادی می اندازد؛ این در حالی ست که این افراد به عنوان مصرف کننده ثروت ملی، اشغال کننده موقیت های شغلی و افرادی با پتانسیل بالا برای انجام امور کاذب و غیر قانونی باعث برهم خوردن وجهه کشورهای مذکور و تحت الشعاع قرار گرفتن زندگی مردم عادی آن ها می شوند، به همین دلیل در هنگام صدور ویزای شینگن فوری، مدارک محکمه پسند و قدرتمندی مبنی بر بازگشت شان به کشور خود از آنان اخذ می گردد. به مجموعه مدارکی که می تواند به عنوانی وجهی در گرو سفارت خانه تا بازگشت شما سپرده شده و یا مبیّن انگیزه بالای این متقاضی برای بازگشت به وطن باشد، وثیقه ویزا شنگن گویند. در همین رابطه، اگر مسافری نتواند انگیزه خود برای بازگشت به ایران را ثابت کند، سفارت خانه های مربوطه چگونه می توانند از عدم اسکان دائمی وی مطمن شوند! لذا ارائه وثیقه برای دریافت ویزای شینگن توریستی امری اجتناب ناپذیر است که ادعای انجام این کار از سوی یک مجموعه، نشانی بر عدم صداقت و سلامت کاری آن ها می باشد. در پایان لازم به ذکر است که گواهی اشتغال به کار یا تحصیل، داشتن املاک و مستغلات، داشتن میزان مشخصی پول نقد در بانک، وجود خانواده در کشور و … مجموعه ای از مدارکی است که به استناد به آن ها می توان در مورد بازگشت یا عدم بازگشت یک فرد نظر داد.


اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

منظور از ویزای شینگن بدون وثیقه چیست؟

ویزای شینگن به دسته های متعددی تقسیم شده است که یکی از آن ها ویزای شینگن بدون وثیقه می باشد. افرادی که قصد مهاجرت به کشور های تحت پوشش شینگن را دارند و قصد برگشت ندارند می توانند مدارک خود را به یکی از آژانس های هواپیمایی ارائه دهند و برای هر نفر از اعضا تیم به طور مثال از کودک ترین عضو تا بزرگسال ترین فرد قیمت حدودی ۵۳۵۰ یورو معادل ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان پرداخت و به صورت دائمی و همیشگی مهاجرت می کنند.

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

اصولا مهاجرت به دو دسته تقسیم می شود:
۱)
مهاجرت به صورت قانونی و به دلیل سرمایه گذاری
۲)
مهاجرت به دلیل پناهندگی و به صورت کاملا غیر قانونی
مهاجرت قانونی
به دسته های مختلفی تقسیم می شود که یکی از آن ها سرمایه گذاری در کشور مد نظر می باشد که می توان به شکل ساختمان سازی و یا … اجرا شود. برای دریافت ویزا و گرفتن اقامت در کشور مورد نظر باید به مامور کنسولگری حتما دلایل و مدارکی ارائه شود که اسناد و مدارک مورد نیاز آن عبارتند از: تکمیل فرم تضا و امضا، ضمیمه کردن پاسپورت با عکس ۳*۴ جدید، کپی از ویزای قبلی که حداقل اعتبار آن ۳ ماه قبل از خروج باشد، حداقل دو صفحه خالی در پاسپورت، کپی رزرو بلیط برگشت برای زمان در نظر گرفته شده، داشتن بیمه مسافرتی، هدف از گرفتن ویزا را طی یک نامه توضیح دهد، اثبات مالی، توضیح مختصری از محل کار، کپی برابر اصل از تفاهم نامه و اساسنامه اصلی، صورتحساب بانکی جدید، دعوت نامه شرکت های همکار در اروپا (اگر قابل قبول باشند).
مهاجرت به صورت پناهندگی
را می توان به این شکل توضیح داد که فرد مورد نظر با انتخاب کشور اروپایی به صورت درخواست ویزا توریستی و ارائه مدارک مورد نظر می توانند به کشور های اروپایی سفر کرده و در سازمان مخصوص پناهندگی اعلام می کنند و دلیل برای انجام این کار را ارائه می دهند. که اکثرا مدارکی از قبیل تهدید در کشور خود، زندانی بودن، مدارک سیاسی و … .


قیمت ویزای شینگن بدون وثیقه

بسیاری از ایرانیان رویای مهاجرت و سفر کردن به کشور های اروپایی را در سر خود دارند که برای سفر به این کشور ها اخذ ویزای شینگن الزامی می باشد. قیمت ویزای شینگن بدون وثیقه برای تمامی سنین و مخصوص برای هر نفر حدودا ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان (۵۳۵۰ یورو) می باشد. ویزای شینگن در اصل به سندی گفته می شود که با صادر شدن آن به وسیله مقامات مربوطه برای افرادی که علاقه مند به کشور های تحت نظارت شینگین هستند می باشد. محدوده مخصوص کشور های تحت نظارت شینگن حدودا ۲۶ کشور می باشد که ۲۲ کشور از این مجموعه بزرگ عضو اتحائیه اروپا و ۴ کشور باقی مانده از این لیست عضو انجمن تجارت آزاد اروپا یا به عبارتی (EFTA) هستند که طبق قرارداد توافق شده بین آن ها دیگر کشور هایی که تحت نظارت سازمان شینگن نیستند با اخذ ویزا می توانند به راحتی به این مناطق سفر داشته باشند.

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

۱۲ دلیل اصلی رد شدن ویزای شنگن

مهم ترین دلیل ریجکت شدن گردشگران و مسافران حوزه اروپا نداشتن تمکن مالی، گردش حساب که شرط اولیه و مهم ترین مدارک از لحاظ افسر گذر نامه می باشد.
۱)
عدم داشتن سوء سابقه در خصوص گذشته و یا کنونی دلیل اقدامات و شرایط مسافران و توریستان در گذشته و حال نقش بسیار مهمی در مورد صدور ویزای شنگن برای تصمیم گیری افسر کنسولگری دارد. در مواردی که تهدیدی برای سیاست عمومی و امنیت داخلی یا ثروت عمومی منطقه تحت پوشش شینگن یا به طور مثال (تروریسم، سوء استفاده از کودکان، مواد مخدر، اعتیاد یا سایر جرائم جدی) صدق می شود که اخذ ویزا را رد می کند.
۲)
مدارک جعلی یک تصمیم جدی و قاطعانه به صورت مشترک برای تمامی افرادی که تلاش در ارائه اسناد و مدارک جعلی به سفارت خانه ها یا کنسولگری هستند وجود دارد و این رد شدن به طور مطلق ویزا از پیامد های نا مطلوب آن بشمار می رود. توصیه ما به همه این عزیزان می باشد که به هیچ وجه از این روش برای خروج از کشور استفاده نکنند و یا حتی فکر اشتباهی ست که با مدارک اصلی شانس کمتری برای دریافت ویزا داشته باشند.
۳)
توضیح ناکافی برای اقامت یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزا توسط افسر کنسولی نداشتن توجیه کافی و هدف از پیش تعیین شده برای سفر است چنین مواردی عبارتند از:
عدم انطباق اشتغال و صلاحیت حرفه ای با وضعیت مالی ارائه شده
ناتوانی در ارائه اسناد و مدارک در مورد هدف از سفر و اقامت در منطقه شنگن
از دست دادن دوره درخواست ویزا در انطباق با برنامه سفر ارائه شده
۴)
گذرنامه آسیب دیده یکی دیگر از دلایل عدم صدور ویزا می تواند ارائه گذرنامه ای باشد که در شرایط خوب نگهداری نشده است. به خصوص زمانی که صفحات گذرنامه از هم جدا شده باشند و یا اینکه بخشی از آن مفقود شده باشد.


اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور
اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

۵) گذرنامه نامعتبر افسران کنسولی در ارائه ویزا برای گذرنامه هایی که در شرح داده شده انگیزه ای ندارند:
ارائه گذرنامه هایی که در کمتر از سه ماه از اعتبار آن ها باقی مانده اجازه سفر به منطقه شینگن را ندارند.
ارائه گذرنامه هایی که دو صفحه خالی برای ویزای مختلف ندارند.
ارائه سند دیگر به جای گذرنامه معتبر
ارائه ندادن گذرنامه معتبر رای افرادی که بیشتر از ۱۰ سال دارند.
۶)
نداشتن هدف مشخصی از سفر یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای شینگن عدم ارائه برنامه مناسب از سفر خود در منطقه شینگن است. این موارد عبارتند از :
استفاده از سفارت اشتباه از منطقه شینگن یعنی فردی که نمی تواند به تعیین مقصد اصلی سفر خود در منطقه شینگن کمکی کند.
قادر نبودن به اثبات رزرو داشتن محل اقامت برای هر شب اقامت در منطقه شینگن
قادر نبودن به ارائه بلیط پرواز رزروی برای هر متقاضی که برای سفر های گروهی استفاده می شود.
۷)
نامه مرجع نامعتبر یکی از دلایل مشهود رد شدن ویزای شینگن ارائه ارائه نامه رسمی از مرجعی خاص است که توسط نویسنده تصدیق نشده باشد. شامل:
عدم ارائه یک نامه رسمی در سر برگ اصلی با آدرس شرکت و یا نویسنده آن.
ارائه نامه رسمی که ۳ ماه از تاریخ صدور آن گذشته باشد.
ارائه یک نامه رسمی که مهر و امضای نویسنده نامه نداشته باشد.
۸)
عدم اثبات توانایی امرار معاش در سفر افسر ویزا باید مطمئن شود که فرد می تواند از پس هزینه های سفر خود در مدتی که در کشور مورد نظر اقامت دارد بر بیاید در غیر این صورت با درخواست شما مخالفت خواهد شد. در پی این موضوع موارد زیر شامل:
عدم ارائه صورت های مالی بیشتر از ۱ ماه در تازیخ صدور آن
عدم ارائه بیانه ای از حساب جاری خود مانند ارائه اظهارات کارت اعتباری
نداشتن بودجه کافی در صورت حساب های مالی ارائه شود
عدم ارائه چک مسافرتی معتبر


اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور
اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

۹) تولد غیر قابل قبول یا گواهی ازدواج عدم توانایی در ارائه گواهی تولد یا ازدواج که توسط سافرت یا کنسولگری پذیرفته شده منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن می شود. این موارد عبارت اند از:
عدم ارائه گواهی تایید شده توسط مقامات رسمی (به عنوان مثال وزارت کشور)
عدم ارائه گواهی به زبان غیر انگلیسی ترجمه توسط مترجم مجاز
عدم اثبات گواهی مدنی یعنی ارائه یک سند مذهبی
عدم توانایی در ارائه گواهی پدر و مادر کودک
۱۰)
بیمه نامه نامعتبر از جمله دلایل دیگری که ممکن است منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن شود عدم توانایی در ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت زمان اقامت در منطقه شینگن است. چنین مواردی شامل:
عدم امکان تامین یک پوشش بیمه مسافرتی در مقدار پیش بینی شده
ارائه یک بیمه مسافرتی که کشور مقصد آن را پوشش نمی دهد
عدم توانایی در ارائه بیمه مسافرتی که سیاست معتبر در سراسر منطقه شینگن داشته باشد
ناتوانی برای نشان دادن یک بیمه مسافرتی که تمام زمان سفر در منطقه شینگن دهد
۱۱)
فاقد مدرک اسکان عامل دیگری که ممکن است برای اخذ ویزا دردسر ساز شود مشخص نبودن محل استقرار متقاضی در طول سفر خود در خارج از کشور است. این موارد عبارت اند از:
عدم ارائه مدارک معتبر مبنی بر رزرو هتل
عدم ارائه دعوت نامه از میزبان یعنی اثبات حمایت
عدم ارائه مدارک و شواهد یک تور از پیش پرداخت شده
۱۲)
وضعیت نامطلوب ویزای شینگن چیز دیگری که می تواند اخذ ویزای شینگن را مختل کند جلوتر بودن تاریخ ویزای شینگن است. این موارد عبارت اند از:
عدم رعایت محدودیت ویزای شینگن به طور مثال زیاد ماندن در منطقه شینگن عدم پیروی از برنامه سفر ارائه شده
مالکیت یک گذرنامه دیگر شینگن فعال


اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه - ویزای شینگن | آی بی تور

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور