آی بی تور > ویزای شینگن > کشورهای حوزه شینگن

کشور های عضو اتحادیه شینگن و اطلاعات مفید در مورد کشورهای اتحادیه شینگن

کشور های عضو اتحادیه شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن سند صادر شده توسط مقامات مسئول برای طرف ذینفع برای بازدید و سفر به کشورهای حوزه شینگن و در داخل آن می باشد. منطقه‌ی شنگن از بیست و شش کشور تشکیل شده است که توافق نموده اند شهروندان‌شان آزادانه در کشورهای شینگن به صورت کشوری واحد آزادانه تردد نمایند. از بیست و شش کشور تحت توافق شنگن، بیست و دو کشور جزو اتحادیه‌ی اروپا و چهار کشور عضو EFTA هستند. ویزای شینگن، اکثر کشورهای اروپایی به جز انگلستان را تحت لوای خود می گیرد و کشورهایی مثل رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند به زودی بخشی از این توافقنامه خواهند شد. با این حال، کشورهایی مانند نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن اشتاین که بخشی از اتحادیه‌ی اروپا نیستند در حال حاضر به منطقه‌ی شنگن تعلق دارند و از سیاست حرکت آزادانه بهره می‌برند.
با در دست داشتن ویزای شینگن می توانید بدون نیاز به ویزای جدیدی در بین آن ها سفر کنید. از دیگر قوانینی که در حوزه شینگن وجود دارد و می توان به استناد آن فعالیت کرد، این است: حرکت و مبادله هر گونه کالا، اطلاعات، پول و افراد به شرط قانونی بودن در حوزه شینگن مجاز است و بدون هر گونه ملاحظات گمرکی انجام می پذیرد. در واقع این معاهده در بین ۲۷ کشور بسته شده است اما در ابتدا در سال ۱۹۸۵ و در بین پنج کشور اروپایی بسته شد. این ۵ کشور شامل بلژیک، هلند، فرانسه، آلمان، لوکزامبورگ و در نهایت اتحادیه اروپا بود. سپس دیگر کشورها به این معاهده پیوستند.


اخذ ویزا شینگن تضمینی | آی بی تور

کشورهای عضو پیمان ویزای شینگن

اخذ ویزا شینگن تضمینی | آی بی تور

اتریش
پایتخت: وین
گستردگی: ۸۳٬۸۷۱
جمعیت:  ۸٬۴۱۴٬۶۳۸
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۲۸ آوریل ۱۹۹۵

ویزا شینگن اتریش

اتریش به عنوان مهد موسیقی و معماری دنیا ، دارای جاذبه های فراوان گردشگری می باشد که اخذ ویزای شینگن اتریش برای سفر به اتریش ضروری خواهد بود. ویزای شینگن اتریش انواع مختلفی دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. متقاضیان با توجه به مقصد سفر خود می توانند یکی از انواع این ویزاها را انتخاب کنند و برای اخذ آن اقدام نمایند. ویزای شینگن اتریش کوتاه مدت به مسافران این امکان را می دهد تا به مدت نود روز در خاک کشور مقصد اقامت داشته باشند.

گرفتن ویزا شینگن فوری | آی بی تور

بلژیک
پایتخت: بروکسل
گستردگی: ۳۰٬۵۲۸
جمعیت:  ۱۱٬۰۰۷٬۰۲۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵

ویزا شینگن بلژیک

بلژیک از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که در همسایگی کشورهایی از جمله فرانسه، هلند، آلمان و لوکزامبورگ قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی خوب این کشور باعث شده تا افراد زیادی در صدد تهیه ویزای بلژیک باشند. از آنجایی که این کشور عضو اتحادیه شینگن است باید قوانین و مقررات مربوط به ویزای شینگن را در نظر بگیرید. کشور بلژیک مقر اصلی اروپا است و برای سفر به آن باید ویزای شینگن تهیه کنید

کشورهای شینگن - حوزه شینگن | ای بی تور

جمهوری چک
پایتخت: پراگ
گستردگی: ۷۸٬۸۶۶
جمعیت: ۱۰٬۵۳۵٬۸۱۱
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن جمهوری چک

جمهوری چک از اعضای معاهده شینگن است، گردشگران خارجی برای سفر به این کشور باید با مراجعه به سفارت چک در کشور متبوعه خود ویزای شینگن دریافت کنند. ویزای توریستی چک به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف گردشگری، قصد اقامت چند روزه تا سه‌ماهه را در این کشور دارند. البته از تاریخ پنجم نوامبر سال ۲۰۱۷ سفارت جمهوری چک در تهران کلیه مراحل درخواست و نوبت‌دهی ویزای خود را به کارگزار ویزا واگذار کرده است.

ویزای شینگن بدون اثر انگشت | آی بی تور

دانمارک
پایتخت: کپنهاگ
گستردگی: ۴۳٬۰۹۴
جمعیت:  ۵٬۵۶۴٬۲۱۹
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۹ دسامبر ۱۹۹۶

ویزا شینگن دانمارک

ازآنجایی‌که کشور دانمارک درزمینهٔ‌های سیاسی و اقتصادی فعالیت دارد؛ لذا این کشور دارای مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری نیز می‌باشد؛ بنابراین همه‌ساله توریست‌های زیادی را به سمت خود می‌کشاند که برای این مورد اخذ ویزای توریستی دانمارک لازم است. ویزای توریستی دانمارک جزء یکی از ویزاهای کوتاه‌مدت محسوب می‌شود. اخذ ویزای توریستی دانمارک به شما این اجازه را می‌دهد تا در مدت کوتاهی در خاک دانمارک بمانید. پس اگر بخواهید بیش از آن در دانمارک بمانید باید از ویزای دانمارک در خصوص اقامت اقدام کنید.

ویزای شینگن توریستی | آی بی تور

استونی
پایتخت: تالین
گستردگی: ۴۵٬۲۲۶
جمعیت: ۱٬۳۴۰٬۱۹۴
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن استونی

برای ورود به کشور استونی می‌توانید هم از طریق ویزای شنگن و هم از طریق ویزای استونی وارد این کشور شوید. یکی از مسائل مهمی که برای متقاضیان ورود به کشورهای عضو شنگن وجود دارد آن است که با ویزای کشور استونی تنها قادر به سفر به استونی خواهید بود نه کشورهای عضو شنگن. ولی با اخذ ویزای شنگن از سفارت استونی می‌توانید به‌تمامی کشورهای عضو شنگن وارد شوید. زمان اخذ ویزای استونی حدود یک ماه و نیم یا ۴۵ روز به طول می‌انجامد که با توجه به نوع ویزا ممکن است این زمان کمی متفاوت باشد.

مدت اعتبار ویزای شینگن | آی بی تور

فنلاند
پایتخت: هلسینکی
گستردگی: ۳۳۸٬۱۴۵
جمعیت: ۵٬۳۹۱٬۷۰۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۹ دسامبر ۱۹۹۶

ویزا شینگن فنلاند

کشور فنلاند جزء کشورهای اتحاد شینگن می‌باشد. فنلاند یکی از کشورهای اروپایی است که در کل جهان از کیفیت بالای زندگی برخوردار است و رتبه برتری را برای خود کسب کرده به همین جهت افراد بسیاری را به مهاجرت و کسب اقامت دائم در این سرزمین تشویق می‌کند. فنلاندعضو پیمان شینگن است. برای ورود به این کشور که عضو منطقه اسکاندیناوی است باید از طریق سفارت اقدام به دریافت ویزا کنید. ویزای توریستی فنلاند یکی از انواع ویزا است که از طریق آن می توان به گردشگری در فنلاند پرداخت و یا به بازدید اقوام رفت.

شرایط دریافت ویزای شینگن | آی بی تور

فرانسه
پایتخت: پاریس
گستردگی: ۵۵۱٬۶۹۵
جمعیت: ۶۳٬۹۲۹٬۰۰۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵

ویزا شینگن فرانسه

فرانسه از سال ۱۹۹۷ میلادی به عضویت پیمان شینگن در آمده و از این رو، کلیه گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند ملزم به دریافت ویزای شینگن پیش از سفر هستند. در این رابطه، موناکو با وجود اینکه در خاک فرانسه - ناحیه جنوب این کشور - قرار دارد، از قانون ویزای شینگن مستثنی است. در سال‌های اخیر کشور فرانسه، همانند دیگر کشورهای حوزه شینگن ویزاهای توریستی شینگن خود را به‌صورت ویزاهای بلند مدت و کوتاه مدت به متقاضیان ورود به خاک کشور فرانسه ارائه می‌دهد. 

ریجکت شدن ویزای شینگن | آی بی تور

آلمان
پایتخت: برلین
گستردگی: ۳۵۷٬۰۵۰
جمعیت:  ۸۱٬۷۹۹٬۶۰۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵

ویزا شینگن آلمان

ویزای شینگن آلمان یا بازدیدکننده آلمان ویزایی است که توسط کشورهای عضو شینگن ایجاد شده است، که به صاحب آن اجازه می دهد تا نه تنها آلمان، بلکه همچنین تمام ۲۶ کشور عضو شینگن را بازدید کند . که در قالب یک برچسب به پاسپورت مسافر صادر شده است. ویزای شینگن برای اهداف گردشگری و یا بازدید از دوستان و اعضای خانواده، شما را تنها به سفر و گشت و گذار در سراسر منطقه شینگن محدود می کند. توجه داشته باشید که با داشتن ویزای شینگن آلمان شما مجاز به کار و یا تحصیل نیستید، بنابراین لازم است که برای ویزای دانشجویی یا ویزای کار (ویزای ملی) یا سایر انواع ویزا با توجه به اهداف ورود خود درخواست ویزا دهید.

اخذ ویزای شینگن بدون وثیقه | آی بی تور

یونان
پایتخت: آتن
گستردگی: ۱۳۱٬۹۹۰
جمعیت: ۱۰٬۸۱۵٬۱۹۷
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۶ نوامبر ۱۹۹۲

ویزا شینگن یونان

یونان عضو حوزه‌ی شنگن (شینگن | Schengen) است و طبیعتا باید انتظارش را داشته باشید که بدون ویزای شینگن نمی‌توانید به این کشور سفر کنید. سفارت یونان در ایران در صفحه‌ی اینترنتی خود توضیحات مفصلی از مراحل اخذ ویزای کشورش ارائه داده. در این صفحه صراحتا اعلام کرده در صورتی شما باید برای ویزای توریستی شینگن یونان اقدام کنید که بیشترین زمان سفرتان در همین کشور باشد. به بیان دیگر ورود و خروج شما به منطقه‌ی شینگن هم باید از یونان باشد.

ارزانترین ویزای شینگن | آی بی تور

مجارستان
پایتخت: بوداپست
گستردگی: ۹۳٬۰۳۰
جمعیت: ۹٬۹۷۹٬۰۰۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن مجارستان

کشور مجارستان نیز ازجمله کشورهایی است که می‌توان با گرفتن ویزای شینگن به آن سفر کرد و یا در آن اقامت گزید. با گرفتن ویزای شینگن مجارستان می‌توان علاوه بر سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ازجمله کشورهای نروژ، ایسلند و سوئیس میتوان به کشورهایی هم که عضو اتحادیه اروپا نیستند سفر کرد. یکی از مهم‌ترین الزامات اخذ ویزای مجارستان حضور فرد متقاضی و درخواست دهنده جهت انگشت‌نگاری و مصاحبه در روزی است که سفارت مجارستان برای او تعیین کرده است. از قبل باید تمامی مدارک لازم جهت اخذ ویزای مجارستان را آماده کرده باشید و به همراه ترجمه آن‌ها به سفارت تحویل دهید.

نرخ ویزای شینگن | آی بی تور

ایسلند
پایتخت: ریکیاویک
گستردگی: ۱۰۳٬۰۰۰
جمعیت: ۳۱۸٬۴۵۲
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۹ دسامبر ۱۹۹۶

ویزا شینگن ایسلند

کشور ایسلند عضو اتحادیه شنگن می باشد و جهت سفر به کشور ایسلند نیاز به ویزا شنگن دارید. ایسلند یکی از امنترین کشورهای اروپاییست که جرم و جنایت در آن کم اتفاق می افتد و یکی از کشورهای دیدنی اروپاست که دارای مکان های دیدنی زیادیست. آب و هوای ایسلند بسیار تمیز است و همچنین دارای رودخانه هایی با آب زلال است که قابل نوشیدن میباشد. ایسلند با داشتن طبیعتی بکر و دست نخورده ، چشمه های آب گرم و آبشارهای زیبا مکان مناسبی برای استراحت و تفریح است بنابراین سالانه درخواست های زیادی برای اخذ ویزا شینگن ایسلند به سفارست ایسلند ارسال می شود.

اخذ ویزای شینگن مولتی | آی بی تور

ایتالیا
پایتخت: رم
گستردگی: ۳۰۱٬۳۱۸
جمعیت: ۶۰٬۶۸۱٬۵۱۴
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۲۷ نوامبر ۱۹۹۰

ویزا شینگن ایتالیا

کشور ایتالیا یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است و در جنوب قاره اروپا قرار دارد و تمامی مسافرینی که قصد رفتن به کشور زیبای ایتالیا را دارند ، باید حتما ویزای این کشور را دریافت کنند.مدارک لازم برای اخذ ویزای ایتالیا مشابه دیگر کشورهای شینگن است.اما هر سفارتخانه ای ممکن است مدارک متفاوتی دیگری نیز درخواست کند. ویزای شینگن ایتالیا برای اقامت در طول اقامت ۹۰ روزه در یک بازه زمانی۱۸۰ روزه ، برای سفر به حوزه شینگن صادر می شود ، تنها مشروط بر اینکه تنها مقصد ، یا مقصد اصلی سفر ، کشور ایتالیا باشد. کشور های عضو پیمان شینگن دارای این اختیار هستند که در مرزهای ورودی کشورشان ، از ورود افرادی که از این قانون پیروی نکرده اند ، جلوگیری کند.

اخذ ویزای شینگن مولتی | آی بی تور

لتونی
پایتخت: ریگا
گستردگی: ۶۴٬۵۸۹
جمعیت: ۲٬۲۴۵٬۳۵۷
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن لتونی

بیشترین درصد صدور ویزای شینگن در چند ساله اخیر مربوط به کشور لتونی با ۹۹.۳ درصد نرخ صدور است که نشان از پر طرفدار بودن این کشور نسبت به سایر کشور ها برای مسافرت و اخذ اقامت های موقت و یا دائم است. همان طور که گفته شد کشور لتونی در ایران سفارتخانه ای ندارد و لازم است برای دریافت به یکی از سفارت خانه های این کشور در کشور های همسایه همچون ترکیه و امارات مراجعه کنیم. سفارتخانه های این کشور در شهر های آنتالیای تکیه و دبی امارات قرار دارند که نزدیک ترین کشور ها و سفارتخانه ها به کشور ایران می باشند.

ویزای توریستی شینگن تضمینی | آی بی تور

لیختن‌اشتاین
پایتخت: فادوتس
گستردگی: ۱۶۰
جمعیت: ۳۶٬۰۱۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:  ۲۸ فوریه ۲۰۰۸

ویزا شینگن لیختن اشتاین

لیختن اشتاین، کشوری است کوچک در قلب قاره ی اروپا که یکی از کشورهایی است که بالاترین سطح زندگی را دارد و از نظر منابع و مناظر طبیعی، از سرسبزترین کشورهای قاره ی اروپا است. برای سفر به لیختن اشتاین شما فقط به ویزا شینگن نیاز دارید. اگر لیختن اشتاین اولین نقطه ورود و یا کشور مورد نظر شما باشد، باید برای دریافت ویزای شینگن در سفارت یا کنسولگری لیختن اشتاین درخواست بدهید. با اخذ ویزای شنگن لیختن اشتاین،علاوه بر بازدید از کشور لیختن اشتاین،در طول اعتبار ویزای خود میتوانید از دیگر کشورهای منطقه شنگن نیز بازدید کنید.

چگونگی اخذ ویزای شینگن | آی بی تور

لیتوانی
پایتخت: ویلنیوس
گستردگی: ۶۵٬۳۰۳
جمعیت: ۳٬۲۰۷٬۰۶۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن لیتوانی

برای سفر به کشور لیتوانی می توانید یکی از دو نوع ویزای ملی لیتوانی یا ویزای شینگن را انتخاب کنید در صورتی که از ویزای ملی لیتوانی استفاده کنید نمی توانید در کشورهای عضو شنگن تردد داشته باشید، اما در صورت اخذ ویزای شنگن از سفارت لیتوانی می توانید به کل حوزه شینگن به راحتی سفر کنید. اما از آنجاییکه کشور لیتوانی در ایران سفارت ندارد، برای دریافت ویزای لیتوانی باید به نزدیک ترین کشور دارای سفارت لیتوانی یعنی ترکیه و شهر آنکارا سفر کنید.

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت | آی بی تور

لوکزامبورگ
پایتخت: لوکزامبورگ
گستردگی: ۸۳٬۸۷۱
جمعیت:  ۸٬۴۱۴٬۶۳۸
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵

ویزا شینگن لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به لوکزامبورگ نیاز به ویزا شنگن دارید . کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت به ایران در شهر آنکارا کشور ترکیه می باشد . ویزای شینگن لوکزامبورگ انواع مختلفی دارد که برای سفر به آن باید یکی از این ها را اخذ کنید. این که چه ویزایی اخذ کنید به هدف سفر شما بستگی دارد. اگر هدف تجاری دارید باید ویزای تجاری اخذ کنید و در صورتی که قصد سفر تفریحی دارید می توانید ویزای شینگن توریستی این کشور را اخذ کنید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مالت
پایتخت: والتا
گستردگی: ۳۱۶
جمعیت: ۴۱۷٬۶۰۸
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن مالت

کشور مالت یک کشور مستقل با آب و هوای مدیترانه ای در جنوب اروپا می باشد. این جزیره کوچک زیبا و حیرت انگیز به علت هم جواری با ایتالیا آداب رسوم و فرهنگ مردمش با فرهنگ ایتالیایی در هم آمیخته است. قبل از سفر باید ویزای مالت را اخذ کنید. اگر قصد سفر به مالت را دارید می توانید در شهر های سنت سلیما و والتا اقامت کنید و از هتل ها و آپارتمان های اجاره ای به انتخاب خودتان لذت ببرید. کشور مالت جزو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن است و برای سفر به این کشور نیاز به ویزای شنگن دارید. مالت در کشور ما سفارت ندارد و برای گرفتن ویزای تضمینی مالت باید به سفارت اتریش مراجعه کرد.

مراحل اخذ ویزای شینگن | آی بی تور

هلند
پایتخت: آمستردام
گستردگی: ۴۱٬۵۲۶
جمعیت: ۱۶٬۷۰۳٬۷۰۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵

ویزا شینگن هلند

ویزای شینگن هلند و ویزای نشنال هلند . همانطور که میدانید هلند یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است پس اگر ویزای شینگن هلند را دریافت کنید میتوانید به تمام کشورهای عضو شینگن هم سفر کنید ولی اگر ویزای نشنال را دریاف کنید فقط میتوانید به کشور هلند سفر کنید. ویزای شینگن هلند به دو دسته ویزای شینگن کوتاه مدت و ویزای مالتی شینگن تقسیم می شود . با با نظر و صلاحدید کنسول ویزای مربوطه برای شما صادر می شود.

تهیه ویزای شینگن | آی بی تور

نروژ
پایتخت: اسلو
گستردگی: ۳۸۵٬۱۵۵
جمعیت: ۵٬۰۶۳٬۷۰۹
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۹ دسامبر ۱۹۹۶

ویزا شینگن نروژ

نروژ یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است که از موسسین سازمان ملل متحد و از اعضای ناتو و اتحادیه اروپا است. نروژ در معاهده شنگن نیز عضو هست بنابراین برای سفر به نروژ ملزم به اخذ ویزای شینگن نروژ هستید. برای اخذ ویزای شینگن نروژ ابتدا باید وقت سفارت نروژ را داشته باشید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای این کشور شوید.ویزای شینگن نروژ در انواع مختلفی ارائه می‌شود و هرکدام از آن‌ها به مخاطبان این امکان را می‌دهد تا متقاضیان بتوانند به این کشور سفر کنند

نحوه دریافت ویزای شینگن | آی بی تور

لهستان
پایتخت: ورشو
گستردگی: ۳۱۲٬۶۸۳
جمعیت: ۳۸٬۱۸۶٬۸۶۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن لهستان

لهستان یکی از قدیمی‌ترین کشورهای اروپایی است که به واسطه قدمت تاریخی خود دارای چهارده اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو است.  ویزای شینگن لهستان (Poland Schengen Visa) ساده ترین ویزای اروپا است که می توان دریافت کرد. ویزای شینگن لهستان را باید اخذ کنید تا بتوانید به لهستان سفر کنید. پایتخت کشور لهستان شهر ورشو است و واحد رسمی پول آن زلوتی است. برای اخذ ویزای شینگن لهستان باید ابتدا وقت سفارت لهستان را اخذ کنید. پس از اخذ وقت سفارت لهستان باید مدارک خود را به سفارت تحویل دهید تا بتوانید ویزای شینگن لهستان را اخذ کنید.

ویزای شینگن تضمینی بدون اثر انگشت | آی بی تور

پرتغال
پایتخت: لیسبون
گستردگی: ۹۲٬۳۹۱
جمعیت: ۱۰٬۶۴۷٬۷۶۳
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۲۵ ژوئن ۱۹۹۱

ویزا شینگن پرتغال

برای دریافت ویزای شینگن پرتغال باید به سفارت پرتغال واقع در تهران مراجعه کنید. قدم اول برای انجام این امر، گرفتن وقت سفارت پرتغال است که به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سفارت پرتغال قابل انجام است. بعد از گرفتن وقت سفارت پرتغال می بایست در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه کنید. ویزای شینگن پرتغال در انواع متفاوتی صادر می شود. هریک از انواع ویزای شینگن پرتغال، کاربردی متفاوت از بقیه موارد دارد بنابراین به موجب دریافت هریک، از امتیاز خاصی برخوردار می شوید. به طور کلی ویزاهای شنگن پرتغال در چهار گروه مختلف قرار می گیرند که ویزای شینگن نوع A، B، C و D نامیده می شوند.

اخذ فوری ویزای شینگن | آی بی تور

اسلواکی
پایتخت: براتیسلاوا
گستردگی: ۴۹٬۰۳۷
جمعیت: ۵٬۴۴۰٬۰۷۸
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن:۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن اسلواکی

سالانه متقاضیان زیادی برای مهاجرت به اسلواکی تقاضا می دهند، شاید یکی از دلایل مهم این تقاضاها این باشد که کشور اسلواکی از لحاظ جغرافیای موقعیت بسیار مناسبی دارد و با توجه به این موقعیت مکانی در اروپا با دریافت ویزای شینگن عملاً متقاضیان می توانند در تمامی کشورهای اروپایی اقامت گزینند. اقدام به اخذ ویزای اسلواکی همان اخذ ویزای شنگن است. دارندگان ویزای شینگن به ویزای خاص دیگری برای ورود به اسلواکی نیاز ندارند.

ویزای شینگن بدون ضمانت | آی بی تور

اسلوونی
پایتخت: لیوبلیانا
گستردگی: ۲۰٬۲۷۳
جمعیت: ۲٬۰۴۸٬۹۵۱
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۶ آوریل ۲۰۰۳

ویزا شینگن اسلوونی

بدلیل اینکه کشور اسلوونی جزو کشورهای عضو پیمان شینگن و اتحادیه اروپا می باشد برای سفر به این کشور نیاز به ویزای شینگن دارید. ویزای اسلوونی به افرادی تعلق می گیرد که قصد سفر به این کشور را دارند و برای مدت مشخصی در اسلوونی اقامت خواهند داشت. کشور اسلوونی در اروپای مرکزی قرارگرفته است و شما جهت مسافرت به این کشور نیاز به دریافت ویزای شینگن دارید و باید درخواست خود را به سفارت اسلوونی اعلام نمایید. همچنین برای دریافت ویزای شینگن حضور متقاضی در سفارت الزامی است و با وی مصاحبه انجام می گیرد.

هزینه دریافت ویزای شینگن | آی بی تور

اسپانیا
پایتخت: مادرید
گستردگی: ۵۰۶٬۰۳۰
جمعیت: ۴۶٬۰۳۰٬۱۰۹
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۲۵ ژوئن ۱۹۹۱

ویزا شینگن اسپانیا

برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا ابتدا باید از سفارت اسپانیا واقع در تهران وقت مصاحبه گرفت. برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا باید به سایت رسمی این سفارت مراجعه کرد و پس از ساخت حساب کاربری اقدام به تکمیل فرم درخواست ویزای شینگن اسپانیا کرد. در ثبت اطلاعات باید نهایت دقت را داشت چون در صورت بروز اشتباه ممکن است که افسر سفارت صلاحیت شما را تایید نکند و در نتیجه از ویزای شینگن اسپانیا محروم شوید.

درخواست ویزای شینگن | آی بی تور

سوئد
پایتخت: استکهلم
گستردگی: ۴۴۹٬۹۶۴
جمعیت: ۹٬۴۱۵٬۵۷۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۱۹ دسامبر ۱۹۹۶

ویزا شینگن سوئد

سوئد یکی از اعضای پیمان شینگن است و متقاضیان ویزا باید ازطریق سفارت سوئد در تهران برای دریافت ویزای شینگن سوئد اقدام کنند. سوئد یکی از کشورهای اسکاندیناوی واقع در شمال اروپا است و یکی از اعضای پیمان شینگن محسوب می‌شود. گردشگرانی که قصد سفر به سوئد با تورهای اسکاندیناوی را دارند، باید ازطریق سفارت سوئد در تهران برای دریافت ویزای این کشور اقدام کنند.

مراحل دریافت ویزای شینگن | آی بی تور

سوئیس
پایتخت: زاگرب
گستردگی: ۴۱٬۲۸۵
جمعیت: ۷٬۸۶۶٬۵۰۰
تاریخ پیوستن به اتحادیه شینگن: ۲۶ اکتبر ۲۰۰۴

ویزا شینگن سوئیس

کشور زیبای سوئیس یکی از قطب های گردشگری اروپا محسوب می شود و سالیانه هزاران گردشگر درخواست ویزای سوئیس خود را به سفارت این کشور ارسال می کنند. ویزاهای سوئیس انواع مختلفی دارد و به دسته های متفاوتی متناسب با شرایط درخواست کننده تقسیم می شوند. کشور سوئیس نیز مانند سایر کشور های اروپایی پیمان شینگن را امضا کرده و توریست ها حتماً باید قبل از ورود به این کشور ویزای شینگن را تهیه نمایند. کسانی که موفق به اخذ ویزای سوئیس از نوع ویزای شینگن می‌شوند، می‌توانند آزادانه و بدون هیچ محدودیتی به هر یک از کشورهای عضو شینگن (اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا و سوئد) نیز سفر کنند.


در واقع تمام کشورهایی که عضو شینگن می شوند با یکدیگر، هم پیمان شده و سیاستی مدون و همسان را در خصوص مرزهای خود پیش می گیرند. با این معاهده تمام مرزهای هوایی، روادید، عملیات و همکاری پلیس و حریم خصوصی اطلاعاتی در تمام کشورهای عضو شینگن مشترک خواهد بود. هر زمان که قصد و هدف شما از سفر مشخص شد می توانید یکی از ۴ نوع ویزای شینگن را برای این ۲۷ کشور دریافت کنید. متخصصین گروه آی بی تور همراه شما خواهند بود تا شما در کمترین زمان ممکن مراحل اخذ ویزا شینگن تضمینی را انجام دهید و باخیالی آسوده و پس از تعیین مقصد خود از میان کشورهای حوزه شینگن سفر خود را آغاز نمایید.

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور