آی بی تور > ویزای شینگن > ویزای شینگن اتریش

همه چیز در مورد اخذ ویزای شینگن اتریش

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

توضیحاتی در مورد ویزای شینگن اتریش

اگر شما هم از علاقه‌مندان سفرهای توریستی و گردشگری هستید، سفر به کشور زیبای اتریش را با دریافت ویزای شینگن اتریش از دست ندهید. کشور اتریش که به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و مدرن اروپایی در سرتاسر جهان مطرح می‌باشد، دارای مناظر زیبا، بکر و دست‌نخورده‌ای است که سالیانه توریست‌های زیادی را برای گذراندن تعطیلات تابستانی به‌سوی خود جذب می‌کند. مراحل گرفتن ویزای توریستی اتریش مشابه مراحل اخذ ویزای توریستی شینگن است. با این حال تفاوت‌های کوچکی هم دارد که به طور دقیق به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

دریافت ویزای شینگن اتریش جهت سفرهای توریستی

کشور اتریش به‌عنوان کشوری که دارای بناهای تاریخی و آثار دیدنی بسیار است، همیشه موردتوجه گردشگرانی که قصد سفر به کشورهای اروپایی را داشته‌اند بوده است. همچنین باوجود دارا بودن کاخ‌ها و قلعه‌هایی با معماری جذاب در کنار ساختمان‌های مدرنیته و بناهای شهری، این امکان فراهم‌شده است که از کشور اتریش بیشتر به‌عنوان یک کشور فرهنگی و هنری برای سفرهای توریستی خاطره‌انگیز یاد شود. از دیگر جذابیت‌های این کشور این است که شما با دارا بودن ویزای شینگن اتریش می‌توانید از آنجا بازدید کنید، همچنین می‌توان به تالارهای برگزاری فستیوال‌ها، کنسرت‌ها و اُپراها نیز اشاره کرد. به شما توصیه می‌کنیم اگر با دریافت ویزای شینگن اتریش به این کشور زیبا و دوست‌داشتنی به‌عنوان توریست سفر کردید، حتماً شیرینی‌های مختلف و خوش‌طعم آنجا را در طول سفر خاطره‌انگیز خود امتحان کنید.
اتریش عضو اتحادیه‌ی اروپا و حوزه‌ی شنگن است. بنابراین برای سفر به این کشور چه به قصد تفریح و چه به قصد اقامت باید ویزای شینگن اتریش داشته باشید. همان‌طور که می دانید، ویزای تایپ C یا توریستی شنگن، ویزایی است که گردشگران ایرانی برای سفر به اتریش باید بگیرند. برای درخواست اخذ ویزای شینگن اتریش حتما از طریق ایمیل سفارت این کار را انجام دهید و درخواست وقت ملاقات بدهید. طبیعتا سفارت اتریش تنها به این روش به درخواست شما پاسخ خواهد داد.


مرکز مشترک درخواست روادید اتریش VFS

همچنین راه دیگری هم برای درخواست ویزای شینگن اتریش وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به سایت VFS Global این کار را انجام دهید. شرکت تجاری VFS با همکاری سفارت کشورهای مختلف، راه دیگری را برای درخواست ویزا ایجاد کرده. مرکز مشترک درخواست روادید (Joint Visa Application Centre) برای سفارت اتریش در تهران شعبه دارد که آدرسش به نشانی منطقه یک، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید پالادیوم، طبقه ۱۱ است. بعد از اخذ وقت مصاحبه از طریق VFS درخواست ویزای تایپ یا نوع C شنگن را نزد مرکز خدمات ویزای VFS Global ارائه کنید. تعیین وقت مصاحبه به صورت آنلاین یا مستقیما در مرکز VFS رایگان است. این مرکز علاوه بر هزینه‌ی ویزا، برای هر درخواست هم مبلغ ۲۴.۸۰€ مطالبه می‌کند. البته این مبلغ به ریال هم قابل پرداخت است.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکات مهم در هنگام اخذ ویزای شینگن اتریش

برای اخذ ویزای شینگن اتریش این چند نکته را فراموش نکنید:
_
منظور از روز کاری برای اخذ ویزای شینگن اتریش، روزهایی است که سفارت‌خانه اتریش در ایران باز هستند.
_
صدور ویزای شینگن اتریش به منزله‌ی ورود قطعی شما به قلمروی جمهوری اتریش نیست. ممکن است هنگام گذر از مرز، افسر مرزبانی، دلایلی برای عدم پذیرش یا اخراج ارائه دهد. در حقیقت امکان ابطال ویزا و عدم اجازه‌ی ورود به اتریش وجود دارد.
_
ارائه‌ی اسناد جعلی در وقت مصاحبه، پیامدهای سنگینی مثل محرومیت از صدور ویزا دارد.
_
برای ارتباط با بخش ویزای سفارت اتریش از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵ با شماره‌ای که در پایین صفحه آمده، تماس بگیرید.
_
سفارت اتریش توصیه می‌کند برای گرفتن وقت ویزا و سایر خدمات گول دلالان جلوی سفارت را نخورید.
_
درخواست ویزای شینگن اتریش حداکثر ۳ ماه و حداقل ۴ هفته پیش از شروع سفر برنامه‌ریزی شده، قابل قبول است.
_
برای ارسال ایمیل باید به سایت سفارت اتریش بروید و در قسمت نظرات، درخواست خود را اعلام کنید.
_
هزینه‌های کنسولی و ویزا باید در سفارت و با یورو پرداخت شود.
_
سفارت اتریش از تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۳، منحصرا ترجمه‌های فارسی به آلمانی را در چارچوب درخواست‌های ویزا می‌پذیرد.


ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن اتریش

بعد از درخواست وقت ملاقات از طریق ایمیل سفارت اتریش، توصیه می‌کنیم که پرسش‌نامه‌ی ویزای شنگن را پرینت بگیرید و پر کنید. البته از آنجایی که این پرسش‌نامه به زبان آلمانی است، دستورالعمل فارسی‌اش را هم ذخیره کنید تا در پر کردنش به سختی نیفتید.
مدارک لازم عبارتست از
:
۱.
تکمیل فرم درخواست به صورت کامل و خوانا به زبان آلمانی توسط شخص متقاضی
۲.
گذرنامه با حداقل سه ماه اعتبار بیشتر از اعتبار ویزای درخواست شده و ۲ برگ خالی
_ گذرنامه‌ی همه‌ی مسافران بالای ۱۶ سال باید دارای امضا باشد.
_ تاریخ صدورش بیشتر از ۱۰ سال نباشد.
_ فتوکپی گذرنامه‌ی متقاضی از صفحه‌ی مشخصات و همه‌ی ویزاهای شنگن قبلی
۳.
یک قطعه عکس رنگی ۳.۵*۴.۵
_ عکس برای ۶ ماه اخیر باشد.
۴.
اصل گواهی اشتغال به کار (در صورت موجود بودن) و ترجمه‌ی آلمانی آن
۵.
رزرو هتل با امضای آژانس مسافرتی سفرهای ورودی اتریشی یا خودِ هتل
_ تائیدیه‌ی آنلاین هتل قابل قبول نیست.

۶. بیمه‌نامه مسافرتی با پوشش حداقل ۳۰ هزار یورو و تقبل بازگشت برای کل مدت زمان اقامت
۷. بلیط رفت و برگشت هواپیما
_ ارائه‌ی بلیط قطعی خریداری شده، الزامی نیست.
۸. گواهی تمکن مالی مانند وضعیت حساب‌های بانکی، تائیدیه بانکی و …
_ ارائه‌ی مدرکی مبنی بر داشتن وجه نقد در تصمیم‌گیری لحاظ نخواهد شد.
_ اگر فردی برای مورد بالا، مدارک کافی نداشته باشد و سفرش توسط آژانس مسافرتی ایرانی برنامه‌ریزی شود، ارائه‌ی دعوت‌نامه (تعهدنامه) الکترونیکی توسط آژانس مسافرتی اتریشی الزامی است.
۹. ارائه‌ی رضایت‌نامه‌ی محضری والدین یا ولی قانونی یا حکم دادگاه به زبان اصلی و آلمانی برای مسافرینی که به سن قانونی نرسیده‌اند و می‌خواهند تنها سفر کنند.
تبصره‌ها:
الف)
سفارت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در موارد خاص، علاوه بر مدارک بالا، مدارک دیگری را نیز از متقاضی بخواهد یا او را برای انجام مصاحبه‌ی تکمیلی به سفارت دعوت کند.
ب)
سفارت مؤکدا از متقاضیان می‌خواهد که به غیر از مواردی که از افراد می‌خواهد، اسناد، مدارک و دیگر دعوت‌نامه‌ها را برای سفارت فکس یا ایمیل نکنند.


ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
نکات تکمیلی

به ۳ نکته‌ی زیر هم توجه کنید:
پرداخت هزینه‌ی درخواست ویزای شینگن اتریش فقط به صورت یورو است.
مبلغ درخواست ویزای شینگن اتریش در صورت رد درخواست، مسترد نمی‌شود.
همه‌ی مدارک ویزای شینگن اتریش باید به زبان آلمانی ترجمه شوند.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ارسال دعوتنامه الکترونیکی جهت گرفتن ویزای شینگن اتریش

دانشجویانی که در حال حاضر در حال تحصیل در اتریش هستند، می توانند اقدام به دعوت از اعضای خانواده ساکن ایران نمایند. در واقع در صورت داشتن دعوتنامه امور صدور ویزا برای اعضای خانواده تا حدودی تسهیل می گردد و احتمال دریافت ویزای شینگن اتریش بیشتر می شود.
مراحل درخواست صدور دعوتنامه
:
۱.
دعوتنامه الکترونیکی به نام Elektronische Verpflichtungserklärung یا EVE در ادارات اتریش شناخته می شود. در ابتدا لازم است تا اداره مربوط به منطقه ای که در آن زندگی می کنید را پیدا کنید.
مراجعه به اداره مربوطه و دریافت لیست مدارک موردنیاز برای فرم EVE.
لیست مدارک مربوط به شما
(دعوت کننده):
_ گذرنامه، کارت شناسایی یا گواهینامه رانندگی
_ کارت اقامت
_ اجاره نامه یا قرارداد خرید خانه ای که در آن ساکن هستید
_ صورت حساب وضعیت حساب بانکی سه ماه آخر (به ازای هر نفر دعوت شونده باید مبلغ ۱۰۰۰ یورو در حسابتان موجود باشد).
لیست مدارک مربوط به اعضای خانواده
(دعوت شونده):
_ نام، نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد
_ آدرس کامل به همراه کدپستی
_ شماره گذرنامه و تاریخ اعتبار آن
_ زمان درخواستی برای اقامت (از تاریخ... تا تاریخ... به مدت... روز)
_ محل اقامت در هنگام ورود (برگه رزرو هتل یا منزل مسکونی)
در صورت رزرو هتل، با توجه به تجربه برخی از دوستان، سفارت در مواردی به رزروهایی که از طریق سایت Booking و یا سایت های مشابه ارائه شده ایراد گرفته است. لذا توصیه می شود در صورت امکان نسبت به رزرو حضوری یا از طریق سایت خود هتل، رزرواسیون انجام شود. لازم به ذکر است که در اکثر موارد امکان فسخ رزرواسیون هتل تا قبل از یک هفته وجود دارد. همچنین توصیه می شود یک کپی از گذرنامه اعضای خانواده نیز برای ویزای شینگن اتریش حتماً ارائه شود.
۲.
پس از مراجعه به اداره مربوطه و ثبت درخواست دعوت شما از به شما یک کد یازده رقمی داده می شود که والدین شما بعد از ۴۸ ساعت می توانند از طریق این کد به سفارت مراجعه کرده و درخواست ویزای شینگن اتریش نمایند.


ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

مراحل مربوط به درخواست ویزای شینگن اتریش توسط اعضای خانواده:
۱.
اعضای خانواده بایستی با در دست داشتن کد دعوتنامه به سایت سفارت اتریش در تهران مراجعه نموده و یک وقت ارائه مدارک درخواست نمایید. این دعوتنامه در سفارت اتریش به اسم «تعهد نامه الکترونیکی» شناخته می شود.
آدرس سایت وقت دهی سفارت اتریش در تهران: https://appointment.bmeia.gv.at/?Office=teheran معمولاً می توانید به سادگی برای یک یا دو روز بعد از سفارت وقت بگیرید اما باید در نظر بگیرید که تا این زمان مدارک تان کامل شده باشد!
۲.
آماده سازی مدارک و طی پروسه درخواست ویزای شینگن اتریش: جهت اطلاع از آخرین مدارک لازم برای درخواست روادید «دیدار بستگان با کد دعوتنامه الکترونیکی» به سایت سفارت اتریش در تهران و یا حضوراً به محل سفارت مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است ارائه مدارکی دال بر تایید وضعیت مالی (حساب بانکی، مسکن و مستغلات) موجب افزایش امکان دریافت روادید خواهد شد.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

اخذ ویزای شنگن اتریش

برای این‌که بتوانید به کشور اتریش سفر کنید، نیازمند دریافت ویزای شنگن اتریش می‌باشید، از این‌ رو می‌توانید با دریافت وقت سفارت اتریش به کنسولگری این کشور مراجعه کرده و ویزای اتریش خود را به‌صورت ویزای توریستی، ویزای کاری، ویزای تحصیلی و… با ارائه مدارک لازم دریافت کنید.
این نکته را مدنظر داشته باشید که بدون دارا بودن ویزای شنگن اتریش شما نمی‌توانید به‌صورت قانونی به این کشور سفر کنید و با مشکلات بسیاری برای خروج از کشور مواجه خواهید شد. از این‌ رو به شما توصیه می‌شود که با اخذ ویزای شینگن اتریش با اعتبار ۳ ماهه که در هر ۶ ماه از سال معتبر می‌باشد، سفر توریستی خود را به‌صورت کاملاً مطمئن و امن به این کشور زیبا و جذاب اروپایی به انجام برسانید.


شرایط دریافت ویزای شینگن اتریش به‌صورت توریستی

برای این‌که بتوانید به کشور اتریش به‌عنوان یک توریست سفر کنید، می‌بایست دارای ویزای توریستی اتریش در قالب ویزای شینگن باشید تا در طول مدت‌زمان اقامت در این کشور با مشکل خاصی مواجه نشوید. پس از تعیین وقت سفارت اتریش از کنسولگری این کشور، می‌توانید با در دست داشتن مدارک موردنیاز برای تشکیل پرونده خود در زمان تعیین‌شده به سفارت این کشور مراجعه و ویزای اتریش را دریافت کنید.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

شرایط گرفتن ویزای شینگن اتریش به‌صورت کاری

در صورتی‌ که بخواهید برای انجام سفرهای کاری خود به کشور اتریش سفر کنید، نیازمند دریافت ویزای شینگن اتریش به‌صورت ویزای کاری می‌باشید. برای دریافت ویزای کاری اتریش با توجه به شرایط شغلی که برای شما در نظر گرفته‌شده است، ملزم به ارائه مدارک شغلی مربوطه در در وقت تعیین‌شده توسط سفارت برای دریافت ویزای شینگن اتریش به‌ صورت کاری می‌باشید. برای دریافت ویزای کاری اتریش شما ملزم هستید که علاوه بر ارائه مدارک ذکر شده برای ویزای توریستی، دعوت‌نامه شرکت مدنظر درخواستی را نیز به همراه مدارک خود برای تشکیل پرونده ارائه کنید.

چگونگی پرداخت هزینه دریافت ویزای شینگن اتریش

پس از تعیین وقت سفارت اتریش، شما با در دست داشتن مدارک خود می‌توانید برای بررسی پرونده خود اقدام نمایید و ویزای شینگن اتریش را با شرایط مدنظر خود دریافت کنید. اما این نکته را مورد توجه قرار دهید که برای بررسی پرونده شما در کنسولگری کشور اتریش، هزینه‌ای برای صدور ویزای شینگن اتریش از شما دریافت خواهد شد که در صورت وجود مشکل در پرونده و یا ناقص بودن مدارک و عدم صدور ویزا، این هزینه به‌هیچ‌ عنوان به شما بازگردانده نخواهد شد.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
هزینه لازم جهت گرفتن ویزای شینگن اتریش

هزینه دریافت ویزای شینگن اتریش برای افراد مختلف و انواع گوناگون ویزای اتریش درخواستی مدنظر شما به‌صورت زیر می‌باشد:
هزینه پرداختی جهت دریافت ویزای شینگن اتریش برای شما ۶۰ یورو می‌باشد.
هزینه پرداختی جهت دریافت ویزای اتریش برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال به میزان ۳۵ یورو بوده و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان است.
هزینه پرداختی جهت ویزای شینگن اتریش جهت اقامت ۹۱ و ۱۸۰ روزه در اتریش ۱۰۰ یورو می‌باشد.
هزینه تأیید مدارک ۴۰ یورو و صدور گذرنامه اتریش برای شما ۷۶ یورو خواهد بود.


ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکات مهم در اخذ ویزای شینگن اتریش

برای این‌که بتوانید ویزای شینگن اتریش را در مدت‌زمان مشخصی که برای سفر کاری و یا تفریحی خود برنامه‌ریزی کرده‌اید دریافت کنید، نیازمند رعایت نکاتی هستید تا دریافت ویزای شما با مشکل خاصی در هنگام صدور مواجه نشود؛ که در ادامه برخی از نکات مهم در صدور ویزای اتریش برای شما صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته است.
هنگام تشکیل پرونده در وقت تعیین‌ شده سفارت برای صدور ویزای شینگن اتریش، جهت انجام انگشت‌نگاری حضور شما در هنگام بررسی پرونده و صدور ویزا در سفارت الزامی خواهد بود و در صورت عدم حضور شما در زمان تعیین‌شده ویزای شنگن اتریش برای تان صادر نخواهد شد.
همچنین برای بررسی پرونده نوزادان و کودکان خود نیز ملزم هستید که وقت جداگانه‌ای از سفارت درخواست کنید و تشکیل پرونده تک‌تک اعضای خانواده به‌صورت جداگانه صورت خواهد پذیرفت.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکات کاربردی ویزاهای مختلف و پرداخت وجه جهت گرفتن ویزای شینگن اتریش

برای دریافت ویزای شینگن اتریش به‌صورت نوع C یا D، نیازمند این امر هستید که هنگام تماس تلفنی با سفارت اتریش درخواست وقت مصاحبه برای صدور ویزای اتریش انواع ذکرشده مدنظر خود را داشته باشید. این زمان تعیین‌شده تنها برای دو نوع ویزای ذکرشده برای صدور ویزای اتریش می‌باشد و قابلیت تعویض نوع ویزای تعیین‌شده با ویزای کاری و یا ویزای تحصیلی جهت بررسی پرونده در زمان تعیین شده را دارا نخواهد بود.
همچنین روند پرداخت هزینه در زمان تشکیل پرونده برای صدور ویزای شینگن اتریش تنها با پرداخت وجه به‌صورت یورو و به‌صورت نقد امکان‌پذیر خواهد بود و شما نمی‌توانید با ارائه چک و یا کارت‌های بانکی این وجه را پرداخت کنید. علاوه بر این توصیه می‌شود که در صورت لزوم پول خرد همراه خود داشته باشید تا بتوانید هزینه ویزای شینگن اتریش خود را به‌صورت دقیق پرداخت کنید. این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که در صورت پرداخت کامل هزینه توسط شما، تنها اسکناس‌های ۱۰۰ یورویی توسط سفارت اتریش پذیرفته‌شده خواهد بود و نمی‌توانید اسکناس‌های ۲۰۰ یا ۵۰۰ یورویی را برای پرداخت هزینه صدور ویزا به سفارت اتریش ارائه کنید.

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکات مهم در زمان‌بندی صدور ویزای شینگن اتریش

این نکته را مدنظر قرار دهید که با تعیین وقت از سوی سفارت بررسی پرونده و صدور ویزای اتریش شما در حدود ۳ تا ۴ ماه نیاز به زمان خواهد داشت، ازاین‌رو توصیه می‌شود که درصورتی‌که قصد هرگونه سفر به کشور اتریش ازجمله سفرهای کاری، سفرهای تحصیلی و یا سفرهای تفریحی رادارید، با برنامه‌ریزی دقیق در حدود ۳ یا ۴ ماه جلوتر برای دریافت ویزای شنگن اتریش اقدام کنید.
همچنین این نکته را مدنظر قرار دهید که کارکنان با تجربه سفارت اتریش در صورتی‌ که در پرونده ارائه‌شده توسط شما برای دریافت ویزای شنگن اتریش هرگونه نقص یا ارائه مدارک جعلی را مشاهده کنند، صدور ویزای شما را به حالت تعویق درخواهند آورد و از سفر کاری یا تحصیلی خود تا زمان دریافت مجدد وقت از سفارت اتریش و درخواست مجدد بررسی پرونده خود منع خواهید شد.
از این‌ رو در ارائه مدارک خود صادق باشید و تمامی مدارک خواسته‌شده را با ترجمه دقیق و روان در زمان تعیین‌شده، برای بررسی پرونده خود به‌صورت کامل به سفارت اتریش ارائه کنید تا ویزای شما بدون وجود هیچ‌گونه مشکلی صادر شود. علاوه بر این توجه داشته باشید که تنها مدارک ضروری و خواسته‌ شده را برای بررسی پرونده ارائه کنید و از ضمیمه کردن مدارک دیگر برای بررسی پرونده جدا اجتناب کنید.


نکات امنیتی و ضروری ویزای شینگن اتریش

در صورتی که قصد سفر به کشور اتریش را دارید، این نکته را مدنظر قرار دهید که سفارت اتریش در قبال ویزاهایی که به‌صورت تقلبی توسط شرکت‌ها و افراد مختلف برای شما صادرشده است، هیچ‌گونه تعهدی نخواهد داشت.
از این‌ رو شما تنها با ویزای اتریش صادرشده توسط کنسولگری کشور اتریش قادر به سفر به‌صورت قانونی به این کشور خواهید بود و در صورت دارا بودن ویزاهای صادرشده از دیگر مراکز واسطه از ورود شما به کشور ممانعت قانونی به عمل خواهد آمد.
بنابراین شما نمی‌توانید با وجود ویزاهای دیگر سفر مدنظر خود را در زمان برنامه‌ریزی‌ شده و رأس تاریخ مشخص به انجام برسانید. از این‌ رو توصیه می‌کنیم که تنها برای دریافت ویزای شینگن اتریش با تعیین وقت تعیین شده به سفارت کشور اتریش مراجعه کنید و فریب افرادی که به شما وعده صدور ویزای شینگن فوری اتریش را در قبال دریافت هزینه کمتر می‌دهند نخورید. زیرا با دارا بودن ویزاهای صادرشده توسط افراد دیگر نه‌تنها نمی‌توانید به کشور اتریش سفر کنید، بلکه از دریافت ویزای قانونی کشور اتریش نیز تا مدت‌زمان مشخصی منع خواهید شد.


ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

اطلاعات سفارت اتریش در ایران

نشانی: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک ۸
کدپستی: ۱۹۷۹۶۳۳۷۵۵
تلفن سفارت: ۲۲۷۵۰۰۴۰
• نمابر: ۲۲۷۰۵۲۶۲
تلفن بخش کنسولی: ( ۲۲۷۵۰۰۴۶ ) زمان پاسخگویی تلفنی دوشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ بعدازظهر
• ساعت مراجعه برای ارائه درخواست هایی که نیاز به وقت قبلی ندارند: دوشنبه‌ها تا پنجشنبه‌ها از ساعت ۸ تا ۱۱ (به استثناء تعطیلات رسمی ایرانی و اتریشی)
وب‌سایت: www.bmeia.gv.at
ساعت کاری بخش کنسولی یکشنیه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر
تحویل گذرنامه‌ها و اسناد و مدارک تائید شده متقاضیان صرفا از ساعت ۱۴ تا ۱۴:۳۰ تحویل می‌شوند.
تکمیل نواقص پرونده و همچنین تحویل اظهارنامه‌های کتبی دوشنبه‌ها تا پنجشنبه‌ها ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰
• تحویل نامه (پس از هماهنگی): دوشنبه‌ها تا پنجشنبه‌ها ساعت ۱۴ الی ۱۴:۳۰
• تحویل گذرنامه و تأیید مدارک: دوشنبه‌ها تا پنجشنبه‌ها ساعت ۱۴ الی ۱۴:۳۰
کارگزار سفارت اتریش: www.vfsglobal.com


ویزای شینگن اتریش - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
آشنایی با آی بی تور
متخصص تورهای نمایشگاهی
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
متخصص تورهای نمایشگاهی

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

متخصص تورهای نمایشگاهی

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

متخصص تورهای نمایشگاهی

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

متخصص تورهای نمایشگاهی

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

متخصص تورهای نمایشگاهی

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور