آی بی تور > ویزای شینگن > ویزای شینگن فرانسه

ویزای شینگن فرانسه

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

اخذ ویزای شینگن فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای اروپای غربی و یکی از اعضای پیمان شینگن است که به دلیل برخورداری از جاذبه‌های هنری، طبیعی و... یکی از اصلی‌ترین مقصدهای گردشگران محسوب می‌شود. فرانسه یکی از چهار کشور دارنده بیشترین میراث جهانی یونسکو در جهان و یکی از سه کشوری دارنده سواحل در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس است. همچنین، جاهای دیدنی فرانسه مانند موزه لوور، برج ایفل و... این کشور را به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگران خارجی تبدیل کرده‌اند؛ به طوری‌ که سالانه بیش از ۸۳ میلیون گردشگر به فرانسه سفر می‌کنند.
اگر شما نیز قصد سفر به فرانسه را دارید، در آی بی تور می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین تور فرانسه را در بازه زمانی مورد نظر خود جستجو کرده و تور دلخواهتان را از میان ده‌ها آژانس معتبر مسافرتی انتخاب کنید.
البته فرانسه از سال ۱۹۹۷ میلادی به عضویت پیمان شینگن در آمده و از این رو، کلیه گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند ملزم به دریافت ویزای شینگن پیش از سفر هستند. در این رابطه، موناکو با وجود اینکه در خاک فرانسه - ناحیه جنوب این کشور - قرار دارد، از قانون ویزای شینگن مستثنی است. اگر می‌خواهید برای تعطیلات خود، گذراندن در کشور فرانسه را انتخاب کنید، باید برای گرفتن ویزای شینگن فرانسه اقدام کنید. قطعاً دانستن یک سری نکات که بتواند در گرفتن راحتِ ویزای شینگن فرانسه شما را کمک کند، می‌تواند برای شما خوشایند باشد پس ادامه این مقاله را دنبال کنید تا نکات مهمی را درباره اخذ ویزای شینگن فرانسه بگوییم.

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

انواع ویزای شینگن فرانسه

در سال‌های اخیر کشور فرانسه، همانند دیگر کشورهای حوزه شینگن ویزاهای توریستی خود را به‌صورت ویزاهای بلند مدت و کوتاه مدت به متقاضیان ورود به خاک کشور فرانسه ارائه می‌دهد. برای ویزای توریستی فرانسه، حضور متقاضی (به استثنای کودکان زیر ۱۲ سال) الزامی است و مصاحبه انجام می‌شود. البته به جز ویزای توریستی این کشور بر اساس هدف سفر انواع مختلفی از ویزاها را مشخص کرده است.
• ویزای شینگن توریستی
• ویزای شینگن تجاری
• ویزای شینگن پزشکی
• ویزای شینگن فرهنگی ویژه هنرمندان و ورزشکاران
• ویزای شینگن مقامات رسمی
ویزای شینگن تحصیلی
• ویزای شینگن ازدواج با شهروندان فرانسوی
• ویزای شینگن ترانزیت فرودگاهی
• ویزای شینگن کودکان (به منظور سهولت رفت و آمد کودکان زیر سن قانونی که یکی از والدین آن‌ها در کشور دیگری ساکن است).
• ویزای شینگن نخبگان


راهنمای ثبت‌نام اینترنتی و آماده سازی مدارک ویزای شینگن فرانسه

برای آماده‌سازی و بررسی دقیق مدارک لازم برای ویزای شینگن یا همان ویزای شینگن فرانسه می بایست به وب‌سایت رسمی سفارت فرانسه France-visas مراجعه کرده و بر روی گزینه Visa application بزنید، سپس با کلیک بر روی گزینه Access نسبت به ساختن حساب کاربری و یا لاگین شدن به حساب خود اقدام کنید.

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

اولین صفحه با نام Your plans برای ارائه اطلاعات اولیه سفر به منظور درخواست ویزای شینگن فرانسه است، در کادر اول یعنی بخش Your stay شما می بایست کشور ارسال درخواست ویزا، شهر ارسال درخواست ویزا، نوع ویزای شینگن فرانسه (کوتاه مدت، بلند مدت و یا ترانزیت)، تعداد روزهای سفر و محل اقامت (فرانسه و یا دیگر کشورها و مناطق تحت قلمرو کشور فرانسه نظیر (گویان فرانسه، جزایر پولینزیای فرانسه، گوادلوپ و غیره) را انتخاب کنید.
در کادر دوم یعنی بخش Your travel document شما می بایست اطلاعات کشور صادر کننده پاسپورت، نوع پاسپورت (گذرنامه معمولی، دیپلماتیک، سرویس، Laissez-passer و کارت شناسایی ID)، شماره پاسپورت، تاریخ صدور و تاریخ انقضا پاسپورت را وارد کنید.
سپس در آخرین کادر یعنی بخش Your plans هدف خود از سفر و دلیل اصلی گرفتن ویزای شینگن فرانسه و اقامت را به نسبت هدف‌تان از سفر به فرانسه مشخص ‌نمایید. در آخر با کلیک بر روی گزینه verify و سپس Next به مرحله بعدی می‌روید.
در صفحه دوم
با نام Your information، به منظور ادامه پروسه درخواست ویزای فرانسه، شما ملزم به ثبت اطلاعات شخصی خود هستید.

در کادر اول یعنی Your identity شما می بایست برای ادامه روند درخواست ویزای شینگن فرانسه اطلاعات هویتی مطابق پاسپورت از جمله جنسیت، وضعیت تاهل، نام خانوادگی، نام خانوادگی قبلی به هنگام تولد (در صورت تغییر)، نام / اسم کوچک، تاریخ تولد میلادی با ترتیب سال/ ماه/روز، شهر تولد، کشور تولد، ملیت فعلی، ملیت هنگام تولد (در صورت تغییر) و شماره کارت ملی را وارد کنید.
سپس در کادر دوم یعنی Your personal information دیگر اطلاعات آدرس، کدپستی، شهر، کشور، شماره تماس و آدرس ایمیل را وارد می‌نمایید.
در کادر Details of your identity چنانچه در کشور دیگری به غیر از کشور زادگاه‌تان زندگی می‌کنید می بایست جواب بله و در غیر این صورت خیر را انتخاب کنید.
در کادر your family چنانچه دارای عضو نزدیکی از خانواده با ملیت فرانسوی هستید و یا یکی از اعضای خانواده شما تبعیت کشورهای اتحادیه اروپا و یا شینگن را دارد میبایست جواب بله و در غیر اینصورت خیر را انتخاب کنید و در نهایت با انتخاب عنوان شغل فعلی خود از کادر Your job و کلیک بر روی گزینه Next به مرحله بعدی درخواست ویزای فرانسه بروید.


ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

در صفحه سوم درخواست ویزای فرانسه با نام Your last visa، چنانچه طی ۵ سال گذشته ویزای شینگن دریافت کرده‌ باشید ملزم به پاسخ دادن به سوال‌های مربوط به ویزای شینگن فرانسه و اطلاعات بیومتریک اثر انگشت هستید، در غیر این‌صورت گزینه Next را بزنید.
در صفحه چهارم با نام Your stay شما ملزم به ارائه اطلاعاتی در مورد اقامت‌تان در محدوده شینگن پس از دریافت ویزای فرانسه هستید.
بدین منظور در کادر Details of your stay چنانچه قصد مسافرت به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا حتی برای چند ساعت را دارید می بایست با بله یا خیر پاسخ دهید، سپس تاریخ دقیق عزیمت/ رسیدن به محدوده شینگن، تاریخ خروج از محدوده شینگن، تعداد روزهای اقامت، تعداد ورود به کشور (یکبار ورود، مولتی) و تعداد دفعات اقامت در فرانسه در سال جدید را مشخص نمایید.
در کادر نهایی این صفحه یعنی The purpose of your stay نیز می بایست برای اطمینان از هدف سفر دوباره از بین گزینه‌های بیزینس، دلایل مختلف، یکی را انتخاب کنید و در انتها گزینه Next را برای رفتن به مرحله بعدی درخواست ویزای شینگن فرانسه بزنید.

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

در صفحه پنجم با نام Your contacts، به منظور نهایی‌سازی فرآیند درخواست ویزای شینگن فرانسه، می بایست اطلاعات ارتباطات خود در کشور فرانسه و مواردی از این قبیل را ارائه دهید.
در کادر Host person or organization می بایست از بین سه گزینه (شخصی در فرانسه میزبان بوده و به شما اسکان می‌دهد)، (شرکت، سازمان و یا بنیادی به شما اسکان می‌دهد)، هتل و یا محل اقامت‌ شخصی یکی را انتخاب نموده و اطلاعات و جزییات دقیق‌شان را وارد نمایید.
کادر Funding of travel costs نیز مربوط به منابع مالی سفر شماست که می‌توانید به ترتیب هر یک از دو گزینه خودم و جزییات (رزرو محل اقامت، حمل و نقل، کارت اعتباری، پول نقد و موارد دیگر) و یا از طریق ضامن را انتخاب کنید و در انتها گزینه Next را بزنید.
در صفحه ششم Recap که صفحه جمع بندی درخواست ویزای فرانسه است شما می‌توانید اطلاعات درخواست خود را بررسی نموده و در صورت وجود اشکالی آنرا کامل نمایید، سپس پس از چک کردن نهایی نسخه PDF اطلاعات درخواست ویزای شینگن فرانسه در پایین صفحه، تیک تایید و گزینه continue را بزنید.
توجه داشته باشید که پس از بررسی نسخه PDF درخواست و انتقال به صفحه بعد، دیگر امکان تغییر اطلاعات پرونده درخواست ویزای شنگن فرانسه خود را نخواهید داشت.
اکنون برای نهایی سازی درخواست ویزای شنگن فرانسه می بایست در کنار اخذ وقت سفارت یکسری مدارک را برای مصاحبه حضوری در مرکز وی اف اس گلوبال و یا سفارت فرانسه و ارائه به آفیسر پرونده آماده کنید.


ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن فرانسه

بر طبق اطلاعات وب‌سایت رسمی سفارت فرانسه مدارک مورد نیاز متقاضی دریافت ویزای فرانسه به شرح زیر است:
_
پرینت نامه تایید وقت سفارت _ دو قطعه عکس بیومتریک در قطع پاسپورت _ ترجمه انگلیسی یا فرانسه شرح کامل کتبی قصد از سفر یا مهاجرت _ پاسپورت با حداقل ۳ ماه اعتبار از زمان برگشت از فرانسه و حداقل دو صفحه خالی به همراه کپی صفحه اصلی و آخرین ویزاهای اخذ شده _ رزرو بلیط رفت و برگشت به همراه ترجمه مورد تایید سفارت _ بیمه نامه بین‌المللی برای کل مدت زمان اقامت با ذکر مناطق تحت پوشش _ مدارک اسکان نظیر رزرو هتل و دعوت‌نامه برای مدت زمان اقامت _ مدارک تاییدیه دال بر سفر برنامه‌ریزی شده و سازمان یافته شرکتی _ اسناد مالی برای مدت زمان اقامت (پرینت بانکی، ریز حساب، فیش حقوقی، جواز، سند مستغلات، فیش بازنشستگی و هرگونه مدرک دال بر تمکن مالی شما) _ اسناد شغلی مثل قرارداد رسمی، مرخصی با تاییدیه کارفرما و دیگر موارد _ پرینت فرم تکمیل شده به انگلیسی درخواست ویزا به همراه تاریخ و امضا _ رسید پرداخت هزینه خدمات ویزای فرانسه (معادل ۶۰ یورو که ممکن است در برخی از پرونده‌های درخواست ویزای فرانسه هزینه بیشتری داشته باشد).

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

پس از آماده‌سازی این مدارک، با کلیک بر روی continue به صفحه نهایی درخواست ویزای شینگن فرانسه می‌روید. با مرور موارد قید شده در صفحه، تیک تایید و انتخاب گزینه continue، ایمیل تایید درخواست ویزای فرانسه برای شما ارسال شده و موارد مورد نیاز زمان مصاحبه نمایش داده می‌شود؛ این موارد به شرح زیر است: پرینت امضا شده درخواست ویزا، پرینت رسید درخواست ویزای فرانسه و لیست مدارک مورد نیاز (به همراه شماره مرجع)، رسید پرداخت هزینه‌های خدمات سرویس وی اف اس و یا سفارت فرانسه.


در حال حاضر با توجه به حجم بالای درخواست‌های ویزای شینگن فرانسه در تهران و سختگیری‌های موجود برای متقاضیان آسیایی سفر به کشورهای حوزه شینگن، توجه به جزییات مورد نظر آفیسر پرونده ویزای شینگن فرانسه و ارائه اطلاعات و مدارک کامل درخواست ویزای شینگن فرانسه در زمان حضور در محل سفارت و یا وی اف اس گلوبال تاثیر به سزایی در موفقیت پرونده فرد داشته و نیازمند دقت و تجربه است. از این رو کارشناسان مجرب دپارتمان ویزای شینگن گروه آی بی تور با سالها تجربه موفق در زمینه تعیین وقت سفارت و دریافت ویزای شینگن، ویزای شینگن کاری، ویزای شینگن تحصیلی و ... آماده ارائه مشاوره رایگان و انواع خدمات مهاجرتی کشور فرانسه به شما عزیزان می‌باشند.

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

مصاحبه حضوری و انگشت نگاری بیومتریک

در روز مصاحبه حضوری شما ملزم به ارائه پرینت نامه تایید وقت سفارت (confirmation letter) به بخش پذیرش مرکز VFS Global تهران و یا سفارت فرانسه هستید. پیشنهاد می‌شود از یک ساعت قبل در محل سفارت و یا وی اف اس گلوبال حضور داشته باشید، تا با خونسردی مراحل انگشت‌نگاری، ارائه مدارک ویزا، اطلاعات بیومتریک و همچنین مصاحبه با آفیسر پرونده ویزای فرانسه را به انجام برسانید. بر اساس اطلاعات وب‌سایت رسمی سفارت فرانسه، متقاضیان درخواست ویزای شینگن فرانسه می بایست برای ارائه مدارک شخصا در مرکز VFS Global و یا سفارت فرانسه حضور داشته باشند، البته چنانچه دارای شرایط زیر باشید می‌توانید امور ارسال و پیگیری درخواست ویزای فرانسه را به آژانس‌های مسافرتی معتبر محول کنید:
برای ویزای شینگن کوتاه مدت فرانسه اقدام کرده باشید؛
طی ۵۹ ماه گذشته موفق به دریافت ویزای شینگن و یا همان ویزای فرانسه شده باشید (کپی ویزای شینگن قبلی خود را داشته باشید).
اطلاعات عکس بیومتریک و اثر انگشتان شما از پیش برای ویزای قبلی ثبت شده باشد.


دلایل ریجکت ویزای شینگن فرانسه

واقعا چه دلایلی موجب ریجکت ویزای فرانسه می‌شود؟ این سوالی است که ذهن متقاضیان زیادی را در سراسر دنیا به خود مشغول کرده است، افرادی که مراحل تعیین وقت سفارت، آماده‌سازی و ارائه مدارک درخواست ویزای شینگن فرانسه و مصاحبه حضوری با آفیسر پرونده را به زعم خود با موفقیت به سر گذرانده‌اند و بی‌صبرانه منتظر تایید یا به اصطلاح Approved شدن ویزای شینگن فرانسه خود هستند، اما پس از کلی تلاش و چشم انتظاری با گرفتن ایمیلی از طرف سفارت با محتوایی مبنی بر ریجکت شدن درخواست ویزای شینگن، ناگهان کاخ آرزوهای‎شان خراب می‌شود. عموما متقاضیان درخواست ویزای شینگن فرانسه با دریافت چنین پیغامی از سفارت فرانسه دچار سردرگمی شده و آرامش خود را از دست می‌دهند و در اکثر مواقع به علت بی‌تجربگی نمی‌توانند دلیل واقعی ریجکت شدن ویزای شینگن فرانسه خود را درک کنند. ما در اینجا به دو نمونه از پیغام‌های متداول ریجکت شدن ویزای شینگن فرانسه اشاره می‌کنیم و در ادامه به توضیح دلایل ریجکت ویزای فرانسه می‌پردازیم.

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

The information submitted regarding justification for the purpose and conditions of the intended stay was not reliable.
این پیام نشان‎دهنده این موضوع است که براساس نتیجه‌گیری آفیسر و به نوعی تصمیم‌گیرنده درخواست ویزای فرانسه، پرونده درخواستی شما دارای مشکلی جدی است. می‌توان گفت که دریافت این پیام به منزله سخت‌ترین ریجکت مجوز ویزای شینگن فرانسه قلمداد شده و عموما با دلیل و توضیحی نهایی همراه می‌شود.
Your intention to leave the territory of the Member States before the expiry of the visa applied for could not be ascertained.
به طور خلاصه این متن پیام‌آور این موضوع است که سفارت فرانسه به پرونده و درخواست ویزای شینگن فرانسه شما اطمینان کافی نداشته و شما را به عنوان یک متقاضی حقیقی و بی مورد به شمار نمی‌آورد.


دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن فرانسه

در صورت مواجه شدن با ریجکت ویزای شینگن فرانسه پیشنهاد می‌شود پیش از تلاش مجدد برای درخواست ویزای فرانسه، با کمی تامل از مشاوره کارشناسان مجرب امور مهاجرت و بررسی دوباره جزییات مدارک و جوانب پرونده توسط آنها بهره‌مند شوید.
در ادامه قصد داریم به طور مختصر اشاره‌ای به شایع‌ترین موارد ریجکت شدن ویزای شینگن فرانسه داشته باشیم: وجود سابقه کیفری در پرونده، ارائه مدارک تقلبی و فاقد اعتبار، عدم توانایی کافی برای توضیح هدف از سفر و اقامت در فرانسه، گذرنامه مخدوش و صدمه دیده، اعتبار کم یا فاقد اعتبار بودن پاسپورت، نداشتن برنامه سفر شفاف و عدم توانایی در ارائه آن، نامه مرجع فاقد اعتبار، عدم توانایی برای اثبات تمکن مالی، مدارک شناسایی و یا ازدواج غیرقابل قبول و مخدوش، بیمه مسافرتی نامعتبر، عدم توانایی اثبات محل اسکان در مدت زمان مسافرت، سوابق نامطلوب و ناموفق قبلی پرونده ویزای شینگن متقاضی.
گروه آی بی تور با برخورداری از بیش از ده سال سابقه موفق در اموری نظیر اخذ انواع ویزا، وقت سفارت، و رفع ریجکتی ویزای شینگن، آماده خدمت‌رسانی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می‌باشد.

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

انواع ویزای شینگن فرانسه

_ ویزای توریستی فرانسه (Tourism/Private stay) این نوع از ویزای شینگن فرانسه مختص گردشگرانی است که قصد بازدید از کشور فرانسه برای مدت زمان کمتر از ۳ ماه را دارند، از این رو فرد دارنده ویزای توریستی مجاز به انجام کار در کشور فرانسه نبوده و به غیر از گشت و گذار تنها مجاز به استفاده از خدمات پزشکی بیمارستان است. در این حالت بنابر مدت زمان اقامت‌ (حداکثر ۹۰ روز در بازه زمانی ۱۸۰ روزه) برای‌ شما براساس مقصد مورد نظرتان ویزای اتحادیه شنگن USV و یا ویزای ملی (national) نوع C صادر می‌شود.
_ ویزای کاری (Professional Purpose) این نوع از ویزای شینگن فرانسه همانطور که از نامش پیداست برای کسب و کار در خاک کشور فرانسه طراحی شده است و نسبت به موقعیت فرد (خویش‌فرما، کارمند، شغل فردی و مدت زمان اقامت) دارای شرایط و مشخصات مختلفی به شرح زیر است: اینکه جهت به انجام رساندن امور تخصصی و تبلیغاتی و شروع و یا مشارکت در یک فعالیت خویش فرما به کشور فرانسه قدم بگذارید. تحت عنوان گذراندن دوره حرفه‌ای و آموزشی برای یک سازمان و یا شرکت نسبت به اخذ ویزای شینگن فرانسه از نوع کاری اقدام کنید.

اینکه توسط کارفرما برای مدت زمانی معین جهت ارائه خدمات و انجام ماموریت به کشور فرانسه فرستاده شوید و طی مدت زمان قرارداد به انجام امور محوله بپردازید و یا اینکه توسط کارفرمای فرانسوی برای انجام کار در فرانسه استخدام شوید (که می‌تواند تحت عنوان قرارداد فصلی باشد).
_ ویزای تحصیلی (Studies training) این نوع از ویزای فرانسه برای آن دسته از افرادی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های فرانسه را دارند و یا می‌خواهند در طرح‌های تحصیلی مشارکتی و یا تبادل دانشجو شرکت کنند.
به طور تقریبی تحصیل در دانشگاه‌های دولتی فرانسه همچون اغلب دانشگاه‌های آلمان رایگان بوده و در صورت دریافت ویزای فرانسه و پذیرش تحصیلی می‌توان با پرداخت هزینه‌ای بین ۱۷۵ تا ۵۷۰ یورو در سال به تحصیل در کشور فرانسه پرداخت. ویزای تحصیلی فرانسه از نوع ویزای شینگن طولانی مدت با برچسب Etudiant است که توسط سفارت فرانسه صادر می‌شود و دانشجو می‌تواند در کنار داشتن امکان کار دانشجویی، به هر دو زبان فرانسه یا انگلیسی به تحصیل در دانشگاه‌های فرانسه بپردازد. شرایط تحصیل در کشورهای اسپانیا، اتریش، پرتغال، سوئد، و هلند بسیار مناسب است.


ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکاتی پایانی درباره درخواست ویزای شینگن فرانسه

_ اگر خانوادگی سفر می‌کنید، برای هر کدام از اعضا باید مجزا فرم ویزای شینگن فرانسه را پر کنید. باقی موارد این مدارک هم تا حد امکان برای هر نفر باید به صورت جداگانه تهیه بشود. تمام افراد بالای ۱۲ سال انگشت‌نگاری می‌شوند.
_
از کلیه‌ی مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن فرانسه باید یک فتوکپی هم داشته باشید. اصل مدارک به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها برای بررسی نزد بخش ویزای سفارت فرانسه می‌ماند.
_
برای افرادی که فرزند یا همسر فرزند آن‌ها ملیت فرانسوی دارد، دو فرم که دریافت آن‌ها از بخش ویزای سفارت فرانسه یا از روی سایت امکان‌پذیر است.
_ زمان و هزینه صدور ویزای شینگن فرانسه: بررسی اولیه‌ مدارک به منظور صدور ویزای شینگن فرانسه معمولا دو هفته طول می‌کشد. در این مدت گذرنامه شما پیش سفارت باقی می‌ماند. سفارت فرانسه پس از دریافت مدارک به شما رسید می‌دهد و در این رسید، تاریخ و زمان مراجعه به سفارت برای پاسخ نهایی ویزای فرانسه ذکر شده است. هنگام مراجعه مجدد لازم است که این رسید را همراه داشته باشید. قیمت ویزای شینگن فرانسه ۶۰ یورو است که زمان ارائه‌ مدارک به صورت نقد در سفارت پرداخت می‌کنید. این مبلغ بابت بررسی درخواست ویزای فرانسه و مدارک شماست و در هیچ حالتی سفارت این مبلغ را بر نمی‌گرداند.


آدرس سفارت فرانسه در تهران

نشانی: خیابان نوفل‌لوشاتو، شماره ۶۶-۶۴
تلفن سفارت فرانسه: ۶۴۰۹۴۰۰۰۔۰۲۱
آدرس اینترنتی: www.ambafrance-ir.org
ساعت کاری سفارت فرانسه: یکشنبه تا پنج‌شنبه، ۱۶-۹

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن فرانسه - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور