آی بی تور > ویزای شینگن > ویزای شینگن هلند

شرایط اخذ ویزای شینگن هلند در سال ۲۰۱۹

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

دریافت ویزای شینگن هلند

کشور گُل و لاله‌‌های رنگین با کافه‌‏های چشم‏‌نواز کنار رودخانه، ساختمان‏‌هایی با معماری‏‌های فوق مدرن و پل‏‌هایی که به زیبایی دنیای کلاسیک را به دنیای پر زرق و برق معاصر پیوند داده‌‏اند، هر ساله پذیرای توریست‏‌های بسیاری از سراسر دنیاست که با اهداف مختلف و از طریق ویزای شینگن هلند پا به این کشور می‏ گذارند.
بر اساس اطلاعات اخیر مجله فوربز، هلند به عنوان سومین کشور برتر دنیا برای کار نام گرفته است و همچنین براساس تحقیقات صورت گرفته در وب‌سایت studyinholland.nl، نام دست کم ۱۳ دانشگاه هلندی در فهرست ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفته که این موضوع کشور هلند را به مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان نیز بدل کرده است.
علیرغم جاذبه‌های بسیار زیاد این کشور عضو اتحادیه اروپا، باید خاطرنشان کنیم که هلند قوانین نسبتا سختگیرانه‌‌‌ای را بر سر راه متقاضیان دریافت انواع ویزای شینگن هلند قرار داده است که گذر از آنها مستلزم دقت فراوان و مشاوره با کارشناسان با تجربه است. با ما همراه باشید تا به تمام جزییات مربوط به شرایط ویزای شینگن هلند بپردازیم. اما بهتر است پیش از ادامه مطلب با ماهیت کلی ویزای شینگن بیشتر آشنا شویم.
ویزای شینگن یک‌بار ورود (single) و ویزای شینگن چندبار ورود (multiple) چیست؟
ویزای سینگل
بدین معنی است که با یک‌بار ورود به صورت متوالی (۹۰ روز) مهلت دارید تا از اقامت در یکی از کشورهای حوزه شینگن استفاده کنید و یا اینکه با ویزای چند بار ورود یا مولتی، در بازه زمانی ۶ ماهه از دو بار ورود و حتی بیشتر طی اقامت خود بهره‌مند شوید.
چنانچه خواهان مسافرت به بیش از یک کشور در محدوده شینگن هستید، می‌بایست از سفارت کشوری که قرار است بیشترین اقامت را در آن داشته باشید درخواست ویزای شینگن مولتی دهید. اگر قصد دارید در هر یک از کشورهای شینگن موردنظر خود به یک اندازه اقامت داشته باشید، می‌بایست از سفارت کشوری که قرار است اول به آنجا سفر کنید، برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید.
نکته
: اگر در سفر خود قصد بازدید از کشوری مثل انگلیس را نیز داشته باشید، مطمئنا بدین خاطر که انگلیس جزو حوزه شینگن نیست علاوه بر ویزای انگلیس، نیازمند دریافت ویزای شینگن مالتی یا همان چند بار ورود نیز هستید.

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

انواع ویزای شینگن هلند (کوتاه مدت)

چنانچه بخواهید برای اهداف توریستی، کاری، ملاقات خانواده و دوستان، ترانزیت، برگشت و بازدید از اعضای خانواده با ملیت اروپایی به کشور هلند سفر کنید می‌بایست برای ویزای شینگن کوتاه مدت هلند اقدام کنید.
ویزای شینگن هلند که به نام ویزای کوتاه مدت نیز شناخته می‌شود در واقع ویزای تایپ C است که به متقاضی این امکان را می‌دهد تا پایان اعتبار ویزای خود، دریک بازه زمانی ۶ ماهه برای حداکثر ۹۰ روز در کشورهای حوزه شینگن اقامت داشته باشد. ویزای شینگن هلند (کوتاه مدت) انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.


۱- ویزای توریستی هلندویزای شینگن هلند توریستی تنها به منظور تفریح در هلند و انجام فعالیت‌هایی نظیر گذراندن تعطیلات و گشت و گذار صادر می‌شود. اگر متقاضی در حین سفر قصد انجام فعالیت کاری و یا وظایف رسمی و شرکتی داشته باشد می‌بایست برای نوع دیگری از ویزا درخواست کند.
۲- ویزای شینگن هلند کاری

این ویزا مناسب متقاضیانی است که خواهان انجام فعالیت‌های کاری و تبلیغاتی نظیر جلسات، کنفرانس، دوره‌های آموزشی، نمایشگاه‌های تجاری و غیره می‌باشند. ویزای شینگن هلند برای مقاصد کاری، تنها در صورتی برای فرد صادر می‌شود که توسط هیچ یک از نهادها و سازمان‌های درون خاک هلند مزدی بابت فعالیت کاری که صورت گرفته به او پرداخت نگردد. چنانچه فرد خواستار انجام کار و دریافت حقوق در کشور هلند باشد می‌بایست جواز کار دریافت کند.
۳- ویزای شینگن هلند برای ملاقات خانواده و دوستان

افرادی که قصد بازدید خانواده و دوستان خود در هلند را دارند می‌بایست برای این نوع از ویزا درخواست کنند و در صورت موفقیت در راه دریافت این نوع ویزای شینگن هلند، وارد خاک این کشور بشوند.
۴- ویزای شینگن هلند عبور (Transit)

ویزای حمل و نقل فرودگاهی که همان ویزای شینگن نوع A یا ATV است به فرد متقاضی این امکان را می‌دهد تا بدون اجازه ورود به کشورهای عضو شینگن از طریق محدوده هوایی فرودگاه‌های این حوزه به مقصد خود سفر کند. با استفاده از این ویزا متقاضی حق خروج از فرودگاه را نداشته و تنها می‌تواند پرواز خود را در فرودگاه هلند تعویض نماید. چنانچه نام کشور و ملیت متقاضی در لیست وب‌سایت vfsglobal آورده شده باشد، فرد ملزم به دریافت ویزای ATV است.
نکته
: چنانچه متقاضی بیش از دو توقف در فرودگاه‌های حوزه شینگن داشته باشد برای مثال پرواز از تهران به پاریس، سپس فرانکفورت و بعد شیکاگو، حتی در صورت ترک نکردن فرودگاه ملزم به دریافت ویزای شینگن نوع C است و چنانچه دارای هر یک ازشرایط زیر باشد ملزم به دریافت این نوع ویزای شینگن هلند نیست:
_
دارای ویزا و یا مجوز اقامت یکی از کشورهای حوزه شینگن و یا انجمن تجارت آزاد اروپا باشد.
_
از ویزای کانادا، ژاپن و یا ایالات متحده آمریکا برخوردار باشد.
_
دارای مجوزی باشد که تضمین کننده بازگشت نامحدود وی به کشورهای آندورا، سن مارینو، کانادا، ژاپن و آمریکا است.
_
یکی از اعضای خانواده‌ای با اقامت کشورهای حوزه شینگن، EEA و یا سوییس باشد.
_
دارای پاسپورت دیپلماتیک باشد.
_
دارای پاسپورت رسمی و یا خدماتی باشد که تنها شامل برخی از کشورها می‌شود.
_
در حال انجام وظیفه در پرسنل هوایی و جزو اعضای سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی (ICAO) باشد.

۵- ویزای شینگن هلند بازگشت (Return)
این ویزا مختص متقاضیان خارجی است که مجوز اقامت دائم محدوده کشورهای سلطنتی هلند که شامل کشورهای خود‌مختار هلند، آروبا، کوراسائو ، سنت مارتن، جزایر بونیر، صبا، سنت یوستیشس (استیشیا) در دریای کارائیب می‌شود را دارند. در واقع ویزای شینگن هلند از نوع بازگشت مناسب افرادی است که کارت اقامت / شناسه خود را گم کرده‌اند و یا اینکه اعتبار کارت‌شان به پایان رسیده و یا دزدیده شده است. برای احراز این شرایط، متقاضیان می‌بایست شواهد و مدارک لازم را به سفارت ارائه کنند و مبلغ ۱۴۸ یورو برای دریافت این ویزا پرداخت کنند. نکته: ویزای شینگن هلند تنها به متقاضیان خارجی این اجازه را می‌دهد تا برای مدت زمان حداکثر ۹۰ روز به محدوده پادشاهی هلند و دیگر کشورهای حوزه شینگن سفر کنند. اگر فرد متقاضی قصد اقامت بیش از ۹۰ روز را داشته باشد، می‌بایست به صورت مستقیم از طریق سفارت هلند برای ویزای طولانی مدت هلند درخواست دهد.
سایر انواع ویزای شینگن هلند
۶- ویزای منطقه کارائیب

کشور پادشاهی هلند شامل چندین زیر مجموعه در منطقه دریای کارائیب می‌شود که فرد برای ورود به آنها نیازمند دریافت ویزای خاصی به نام ویزای منطقه کارائیب است. ویزای کارائیب به دو نوع کوتاه مدت ۹۰ روزه و طولانی مدت تقسیم می‌شود. متقاضی دریافت ویزای کارائیب این امکان را دارد تا برای ۹۰ روز دریک بازه زمانی ۶ ماهه به بازدید ازمناطق آروبا، کورسائو، سنت مارتین، جزایر بونیر، صبا و سنت یوستیشس (استیشیا) برود. (آروبا، کوراسائو و سنت مارتن جزو کشورهای خودمختار پادشاهی هلند هستند و بونیر، صبا و سنت ویوستیشس (استیشیا) به جزایر BES مشهورند و به عنوان شهرداری‌های مخصوص هلند و تشکیل‌دهنده محدوده کارائیب هلند می‌باشند). چنانچه قصد اقامت بیش از ۹۰ روز را در بخش‌های کارائیب داشته باشید، نیاز به دریافت اجازه اقامت (residence permit) در قالب ویزای طولانی مدت خواهید داشت و این اجازه می‌بایست از طریق سفارت کشور مورد نظر صادر گردد.
۷- ویزای شینگن هلند طولانی مدت (MVV)

چنانچه تمایل به اقامت در هلند برای بیش از ۹۰ روزداشته باشید، ملزم به دریافت مجوز اقامت موقت MVV و یا مجوز اقامت از بخش خدمات مهاجرت و تابعیت سفارت هلند در ایران (IND) هستید. فرد متقاضی یا پشتیبان مالی او در هلند می‌توانند به طور همزمان برای ویزای MVV و مجوز اقامت درخواست دهند. به این روند ورود ودریافت مجوز اقامت به اصطلاح TEV Procedure گفته می‌شود. چنانچه متقاضی برای این روند اقدام کند یک شماره یگانه به نام V-number دریافت می‌کند که برای احراز هویت توسط سازمان IND و دیگر سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. MVV همانند ویزای شینگن هلند است با این تفاوت که این ویزا شما را قادر می‌سازد تا به جای یک توریست به عنوان یک ساکن بالقوه وارد خاک هلند شوید. لازم به ذکر است که برای دریافت این نوع از ویزا ملزم به قبول شدن درترکیبی از امتحانات مهارت‌های گفتگو، خواندن و آشنایی با جامعه هلند به ارزش ۱۵۰ یورو با نام Basic Civic Integration Exam خواهید بود.


ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

۸- ویزای فرش نارنجی (OCVF)
اگر شما جزو افرادی هستید که به علت کار به طور پیوسته از ایران به کشور هلند سفر می‌کند و در هر بار اقامت نیازمند یک ویزای شینگن هلند کوتاه مدت است و یا دارای شرکتی هستید که کارکنان آن مدام به هلند سفر می‌کنند، مجاز به دریافت خدمات ویزای فرش نارنجی (Orang Carpet Visa) خواهید بود.
شما می‌توانید با ارائه مدارک مناسب و توضیح دلیل سفرهای مکرر کاری خود، مقامات کنسولگری هلند را مجاب به صدور این نوع از ویزا کنید که البته مزایای مختلفی را برای‌تان در پی دارد:
_
دیگر لازم نیست برای دریافت ویزا مدارک زیادی ارائه دهید.
_
ویزای شما برای چندین سفر اعتبار خواهد داشت (ویزای مالتیپل).
_ برای سفرهای خود زمان کمتری را صرف خواهید کرد.
_ ویزای شما زودتر آماده می‌شود.
_
ویزای شما اعتبار بیشتری خواهد داشت.
_
شما تنها هر ۵ سال یکبار نیاز به درخواست ویزا خواهید داشت.
_
نیازی به وقت مصاحبه برای ارائه مدارک نخواهید داشت و فرصتهای ویژه‌ای برای شما فراهم می‌شود.
_
می‌توانید به کانتر VIP بروید.

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکات مهم اخذ ویزای شینگن هلند

_ تمامی مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت هلند می‌بایست توسط دارالترجمه رسمی به یکی از زبان‌های انگلیسی، هلندی یا فرانسه ترجمه شده باشد.
_ در صورت پرداخت هرگونه هزینه‌ای در خصوص درخواست ویزا، رسید پرداخت به شما ارائه می‌گردد.
_ فرم درخواست ویزا، مدارک پیوست شده و پاسپورت شما برای حداقل ۲۰ روز نزد سفارت باقی خواهد ماند.
_ مراحل جمع‌آوری اطلاعات بیومتریک، شامل انگشت‌نگاری، اسکن تصویر و ثبت انگشتان دست توسط اسکنر سفارت می‌شود.
_ چنانچه برای ۹۰ روز به طور متوالی در یکی ازکشورهای حوزه شینگن اقامت داشته باشید، مهلت استفاده از ویزای شما به اتمام رسیده و می‌بایست پیش از درخواست و دریافت ویزای جدید خود برای ۹۰ روز خارج از خاک هلند و دیگر کشورهای حوزه شینگن باشید.
_ برای هر یک از مدارک ارسالی می‌بایست یک نسخه اصلی برای ارائه به کانتر مربوطه و یک کپی برای پیوست به مدارک ویزای شینگن هلند داشته باشید.
_ مرکز VFSglobal صرفا می‌تواند شما را در روند تقاضای ویزا همراهی کند و مجاز به ارائه مشاوره و راهنمایی شما نخواهد بود.
_ گرفتن وقت سفارت جزو موارد الزامی بوده و برای هر درخواست ویزا مورد نیاز است.
_ به هیچ وجه امکان کنسل کردن و برنامه ریزی مجدد وقت سفارت تعیین شده وجود ندارد.
_ به نظر می رسد که نزدیک‌ترین زمان برای وقت سفارت هلند، ۳ ماه جلوتر می‌باشد.
_ از تمامی مدارک یک نسخه کپی داشته باشید.
_ از همراه داشتن وسایل اضافی خودداری نمایید.
_ اگر ویزای شینگن هلند را دریافت می‌کنید سعی کنید که ورودتان به اروپا ابتدا از کشور هلند باشد چرا که ممکن است از کشور دیگر اجازه ورود به شما داده نشود یا برای دریافت مجدد ویزای هلند با مشکل مواجه شوید.
_ اگر اولین بارتان است که قصد اخذ ویزای شینگن هلند را دارید سعی کنید که درخواست ویزای مولتیپل هلند یا طولانی مدت را ندهید.
_ قبل از آنکه جواب قطعی ویزای شینگن هلند برای تان ارسال شود به هیچ عنوان هواپیما یا هتل را قطعی رزرو نکنید.


ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکات مهم اخذ ویزای شینگن هلند با دعوتنامه

این ویزا در واقع در دسته ویزای بازدید از اعضای خانواده با ملیت های اروپایی قرار می گیرد و فرد متقاضی چنانچه دارای دوست یا فامیلی در هلند باشد می‌تواند از او تقاضای ارسال دعوتنامه کند، بنابر قوانین کشور هلند، دعوتنامه حکم اسپانسرشیپ یا حمایت مالی میزبان از میهمان را دارد. بدین خاطر فرد مورد نظر می بایست در صورتی که توانایی اثبات پشتیبانی مالی متقاضی را در زمان اقامت موقت اش در کشور هلند داشته باشد. با ارائه کپی فیش حقوقی سه ماهه اخیر و اسکن کارت اقامت، فرم مخصوص را تکمیل کرده و پس از تایید، برای درخواست کننده ویزای شینگن هلند ارسال نماید.
البته چنانچه متقاضی بتواند در VFS کشورش تمکن مالی خود را برای سفر به هلند اثبات کند (توانایی پرداخت حداقل ۳۴ یورو در هر روز)، دیگر نیازی به تایید مدارک مالی اسپانسرشیپ نیست.
همچنین در صورتی که میزبان هلندی در کشور ایران زندگی کند، نیازی نیست دعوتنامه / تضمین استاندارد به کشور هلند ارسال گردد. به جای این‌کار می توان فرم مخصوصی را دانلود نموده و امضای میزبان هلندی را توسط سفارت هلند قانونی کرد. لازم به ذکر است که برای قانونی‌سازی امضا به وقت سفارت احتیاج است. فرم دعوتنامه نیز از زمان تایید شهرداری هلند به مدت ۳ ماه اعتبار دارد.

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

مدارک لازم برای ویزای شینگن هلند با دعوتنامه

همان طور که اطلاع دارید وجود دعوت‌نامه معتبر در پرونده درخواست ویزای شینگن هلند، امتیازی ویژه برای فرد متقاضی محسوب شده و درصورت تکمیل بودن مدارک، در تصمیم‌گیری آفیسر پرونده تاثیر بسزایی دارد.
چنانچه از دعوت‌نامه معتبر برای دریافت ویزای شنگن هلند برخوردار نیستید می توانید با عقد قراداد با گروه متخصص آی بی تور، پس از بررسی و تایید مدارک توسط کارشناسان کانتر شینگن، از دعوت‌نامه سربرگ دار و رسمی آی بی تور در پرونده خود بهره‌مند شوید.
دعوتنامه‌ها دارای انواع مختلفی نظیر کاری، توریستی، نمایشگاهی، تجاری، تحصیلی هستند که توضیح هر یک از آنها در این مقال نمی‌گنجد. فرد متقاضی علاوه بر مدارک ذکر شده در بخش شرایط اخذ ویزای هلند می بایست مدارک ذیل را نیز در پرونده خود داشته باشد:
_
کپی دعوت‌نامه رسمی و ممهور شرکت
_
ارائه توضیحات کامل در مورد قصد از سفر ( جلسات، رویدادها، مذاکرات و ریز برنامه‌های سفر)
_
مدت زمان و محل دقیق اقامت
_
ارائه اطلاعات کامل شرکت دعوت‌ کننده
_
ارائه تاییدیه حساب بانکی


مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی هلند

الف) فرم درخواست ویزای شینگن هلند: این فرم باید به صورت تایپ شده تکمیل شده و سپس نسخه چاپی آن تهیه شود.
ب
) شناسنامه
ج
) گذرنامه دارای اعتبار حداقل ۶ ماهه: اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی باشد. همچنین، گذرنامه باید دست کم دو صفحه خالی برای ویزا باشد. کپی سایر صفحه‌های دارای ویزا نیز الزامی است.
د
) دو قطعه عکس زمینه سفید در قطع پاسپورتی
ه
) کپی بلیط هواپیما (رفت و برگشت)
و
) محل اقامت متقاضی در طول سفر
ز
) مشخصات کامل متقاضی شامل وضعیت تاهل، شناسنامه فرزندان، گواهی مرگ همسر
ح
) بیمه مسافرتی معتبر با اعتبار ۳۰,۰۰۰ دلار با پوشش کشور هلند و سایر کشورهای حوزه شینگن؛ این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. همچنین، بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور هلند داشته باشد.
ط
) کارت کمک هزینه اجتماعی (در صورت وجود).

ی) گواهی تمکن مالی به همراه پرینت گردش حساب سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی (این مدارک باید از بانک تهیه شوند):
۱
) برای کارمندان
• قرارداد کار
• اجازه خروج از جانب کارفرما
• مفاصا حساب مالیاتی برای فیش حقوق
۲
) برای مشاغل آزاد
• کپی جواز کسب
• گردش حساب بانکی شش ماه گذشته
• مفاصاحساب مالیاتی
۳
) دانشجویان
• گواهی اشتغال به تحصیل
۴
) بازنشستگان
• فیش حقوقی ۶ ماه گذشته
ک
) نامه‌ای که در آن هدف و برنامه سفر به صورت کامل تشریح شده باشد.
ل
) وضعیت تاهل متقاضی
نکته
: در صورت لزوم سفارت ممکن است مدارک دیگری را از متقاضی درخواست کند.


ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

هزینه صدور ویزای شینگن هلند

هزینه صدور ویزای شینگن هلند عادی به ازای هر نفر معادل ۶۰ یورو و برای کودکان ۶ تا ۱۱ سال برابر با ۳۵ یورو است. البته افراد ذیل از پرداخت هزینه صدور ویزا معاف هستند؛
الف
) کودکان زیر ۶ سال
ب
) شهروندان ارمنی و آذربایجانی زیر ۱۲ سال
ج
) دانش‌آموزان، دانشجویان و محققانی که برای سفرهای علمی و تحقیقاتی قصد سفر به هلند را دارند.
د
) همسر، فرزندان یا بستگان درجه یک زیر ۲۱ سال شهروندان هلندی
ه
) نمایندگان زیر ۲۵ سال سازمان‌های غیرانتفاعی که برای شرکت در رویدادهای علمی، فرهنگی، تحصیلی و ورزشی قصد سفر به هلند را دارند.
و
) افرادی که در استخدام سازمان‌های بین المللی با ماهیت هلند هستند.

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

فرم ویزای هلند

اطلاعات فوق طبق آخرین جمع آوری wisa.ir است که در این صفحه شما می توانید فرم ویزای شینگن هلند، مدارک لازم جهت اخذ انواع ویزای شینگن هلند، طریقه گرفتن وقت مصاحبه، راهنمای پر کردن فرم ویزای شینگن هلند، ارتباط با صفحه ویزای هلند، و ارتباط با صفحه اطلاعات عمومی کشور هلند را ببینید.
در فرآیند جدید اخذ ویزای شینگن هلند متقاضی باید به مرکز vfs واقع در طبقه ۱۱ مجتمع پالادیوم در زعفرانیه مراجعه کند. بدین منظور متقاضی باید درخواست وقت را از مرکز vfs بدهد و بعد از گرفتن وقت سفارت برای ارائه مدارک و انگشت نگاری به vfs مراجعه کند.
برای گرفتن وقت باید مشخصات زیر را بصورت انگلیسی و مطابق با پاسپورت و به ترتیب به ایمیل زیر ارسال کنید:
_
appt.netherlands@vfshelpline.com
_
Full Name
_
Passport Number
_
(Passport Expiry Date (DD/MM/YYYY
_
Nationality
_
Gender
_
(Date Of Birth (DD/MM/YYYY
_
Contact Number
_
(Date Of Travel (DD/MM/YYYY
_
(Preferred Date of Appointment* (DD/MM/YYYY
_
Category Of Visa (Tourism, Business,Visiting Family And Friends,Transit, ReturnVisa, Family Members Of Eu/Eeanationals
_
(The Country Of My Main Destination (The Netherlands,Caribbean

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

راهنمای ویزای هلند با تجربیات مسافران

چقدر شانس دریافت ویزای شینگن هلند دارم؟
خیلی‌ها را دیده ایم که فکر می‌کنند با صرف مبالغ بسیار زیاد و کلی مدارک جور و واجور و البته با کمک آژانس‌های مسافرتی تصور می‌کنند که دریافت ویزای شینگن هلند قطعی است، با این تصور که آژانس‌ها با سفارت روابط نزدیکتری دارند و از همین رابطه می‌توانند شانس بیشتری برای ویزای شینگن هلند داشته باشند که این کاملا یک باور غلط و اشتباه است.
این را بدانید که تفاوتی ندارد که برای ویزای چه کشوری اقدام می‌کنید، اگر مدارک تان کامل و بدون نقص باشد به احتمال بسیار زیاد در صدور ویزایتان مشکلی نخواهد بود. حتی گرفتن ویزای انگلیس هم چندان کار سختی نیست، اگر موارد خواسته شده سفارت را بدون نقص ارائه دهید.
برخی حتی از ارائه درخواست ویزای شینگن هلند نیز بیم دارند و شاید فکر می‌کنند درصد قبولی بسیار بسیار پایین بوده و سفارت هلند، ویزا به هرکسی نمی‌دهد. آن‌ها فقط می‌خواهند مطمئن شوند که پس از بازدید از هلند به کشور خود باز خواهید گشت.
شاید بیم خبر ریجکت شدن ویزای شینگن هلند برایشان سخت باشد که آن هم باز بستگی به مدارکی دارد که ارائه می‌کنید، اما اگر در نهایت باز هم این اتفاق برای تان رخ داد شانس‌تان را از دست نداده‌اید و می‌توانید با طرح نامه اعتراض به رد ویزای شینگن هلند و ارسال آن به سفارت خواستار بررسی مجدد پرونده‌تان شوید. بازهم معتقدید احتمال ریجکت شدن ویزای تان بالاست؟


نکات کلیدی برای گرفتن وقت سفارت هلند

اگر شما بیشتر از یک نفر باشید همه درخواست های وقت را در یک ایمیل پشت سر هم به vfs ارسال کنید.
فرم ویزای هلند خود را ارسال کنید. بعد از ارسال ایمیل باید منتظر جواب از طریق ایمیل باشید و این زمان شاید تا ۱۵ روز طول بکشد ولی اگر بیشتر از این زمان بود حتما روی ایمیلی که فرستادید دوباره یک ایمیل بفرستید (بصورت ریپلای از داخل ایمیلی که فرستاده بودید) و یادآوری کنید که هنوز وقت مصاحبه به شما اعلام نشده است.
تمام مکاتبات ایمیلی با vfs باید بصورت انگلیسی باشد و از ارسال ایمیل به صورت فارسی خودداری کنید.
در نظر داشته باشید در سیستم جدید متقاضی باید ۲۸ یورو بیشتر از قبل پرداخت کند. یعنی ۶۰ یورو + ۲۸ یورو جمعا ۸۸ یورو پرداخت می کنید.
مدارک مورد نیاز برای سفارت هلند باید ترجمه انگلیسی شود و نیازی به تاییدات دادگستری و وزارت خارجه ندارد:
شناسنامه ، مدارک شغلی (شامل تمام مدارک شغلی که دارید: روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، فیش حقوقی، حکم کارگزینی، کارت پرسنلی ، و … )، رزرو هتل و هواپیما، مدارک بانکی (نمکن بانکی معادل یورو، گردش سه ماهه لاتین)، ترجمه سند ملکی، بیمه نامه مسافرتی، فرم شینگن پر شده، ۸۸ یورو، دو قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ که ۸۰ درصد عکس صورت متقاضی باشد.
زمان لازم برای دریافت ویزای شینگن هلند

حداقل مدت زمان قانونی رسیدگی و بررسی مدارک برای صدور ویزا ۲۰ روز است و در تمام این مدت گذرنامه در اختیار سفارت خواهد بود.


ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

راهنمای اختصاصی دریافت وقت از سفارت هلند

گرفتن وقت سفارت برخی کشورها مانند ایتالیا یا یونان دردسرهای خیلی زیادی داره اما اتریش، فرانسه، پرتغال، آلمان، سوئد، اسپانیا و هلند جزو این دسته نیستند و مشکلی برای اخذ وقت سفارت هلند نخواهید داشت. سفارت هلند از تاریخ ۵ مرداد ۱۳۹۶ سیستم وقت‌دهی را به شرکت وی اف اس گلوبل VFSGlobal واگذار کرده که همین امر باعث شده تا تنها با ارسال یک ایمیل بتوانید دریافت وقت کنید.
بسیاری از مسافرانی که موفق به دریافت ویزای هلند شده‌اند توصیه می‌کنند که از قبل برای سفر به هلند برنامه‌ریزی کنید و
درخواست وقت را به موقع ارسال نمایید تا به دنبال آگهی فروش وقت سفارت هلند نباشید.
در صفحه تعیین وقت VFSGlobal ویزای شینگن هلند به دو نکته اشاره شده که باید به آن‌ها توجه داشته باشید:
زمانی برای شما تعیین وقت خواهد شد که تمامی اطلاعاتی که در بالا به آن‌ها ذکر شد را در ایمیل ذکر کرده باشید، در غیر اینصورت بدون آنکه جوابی برای شما بیاید درخواست تعیین وقت شما رد خواهد شد.
چنانچه ایمیل تایید تعیین وقت برای شما برای شما ارسال شد دیگر امکان کنسل کردن یا تغییر تاریخ وجود نخواهد داشت و اگر در زمان گفته شده به سفارت مراجعه نکردید باید مجددا درخواست تعیین وقت دهید. در نظر داشته باشید که اگر درخواست وقت سفارت هلند به صورت گروهی یا خانوادگی را دارید باید مشخصات تمامی افراد را در انتهای همان ایمیل به وی اف اس گلوبال ارسال نمایید.
در آخر باید بدانید که اگر برای کار یا تحصیل (ویزای شینگن نوع D) قصد سفر به هلند را دارید باید از طریق ایمیل سفارت هلند به آدرس teh-app@minbuza.nl درخواست خود را ارسال نمایید.

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

سفارت هلند در تهران

نشانی: تهران، خیابان دیباجی شمالی، خیابان ارغوان غربی، شماره ۶۰
تلفن
: ۲۳۶۶۰۰۰۰-۰۲۱
فکس
: ۲۳۶۶۰۱۹۰-۰۲۱
آدرس ایمیل
سفارت هلند: teh-app@minbuza.nl
آدرس سایت
سفارت هلند: netherlandsandyou.nl
ساعت کاری
سفارت هلند
خدمات ارائه ویزا و امور اقامتی: یک‌شنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶ و پنج‌شنبه از ساعت ۹ الی ۱۳:۳۰
پاسخ به درخواست‌های تلفنی
: ۲۴ ساعت شبانه‌روز در ۷ روز هفته
نشانی VFS
: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه ۱۱
تلفن دفتر VFS
: تهران ۲۷۶۷۴۰۰۰ ۰۲۱


ویزای شینگن هلند - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور