آی بی تور > ویزای شینگن > ویزای شینگن پرتغال

مراحل اخذ ویزای شینگن پرتغال

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

اطلاعاتی در رابطه با ویزای شینگن پرتغال

اگر قصد سفر به کشور پرتغال را دارید و یا به دلیل مسائل کاری به این کشور سفر می‌کنید، نیازمند دریافت ویزای شینگن پرتغال خواهید بود. در این مقاله سعی خواهیم کرد اطلاعاتی جامع به شما عزیزان ارائه دهیم.
پرتغال یکی از کشورهای اروپایی می‌باشد که عضو پیمان شینگن هم محسوب می‌شود. وارد شدن به خاک پرتغال مستلزم دریافت ویزای شینگن پرتغال است. قبل از آنکه توضیحاتی در رابطه با ویزای شینگن پرتغال ارائه دهیم، اطلاعات مختصر از کشور پرتغال را بازگو می‌کنیم. پرتغال کشوری اروپایی است که در جنوب قاره اروپا و در همسایگی کشور اسپانیا قرار دارد.
شهرت این کشور در میان جهانیان و مخصوصاً مردم ایران به سبب دریانوردی و کشف سرزمین‌های جدید می‌باشد. کشور پرتغال به دلیل جاذبه‌های فراوان گردشگری وجود جشنواره‌های متنوع دارای گردشگران و توریست‌های فراوانی است. پایتخت کشور پرتغال، لیسبون می‌باشد که این شهر هم به دلیل جذابیت‌های گردشگری سالانه افراد زیادی را به‌عنوان توریست و گردشگر به خود جذب میکند. به دلیل اینکه پرتغال عضو کشورهای شینگن محسوب می‌شود وارد شدن به خاک این کشور مستلزم دریافت ویزای شینگن پرتغال می‌باشد.

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

انواع ویزای شینگن پرتغال

ویزای شینگن پرتغال در دو نوع صادر می‌شود که در ادامه به بیان هریک از آن‌ها خواهیم پرداخت.
نوع اول: این ویزا به ترانسفر فرودگاهی معروف است که افراد می‌توانند با این ویزا بدون خارج شدن از محوطه فرودگاه به سایر کشورهای عضو شینگن پرواز نمایند.
نوع دوم: نام کامل این ویزا ترانسفر و اقامت کوتاه‌مدت یا به‌اصطلاح دوبارورود می‌باشد که این نوع ویزای شینگن پرتغال برای ترانسفر و اقامت کوتاه در حوزه کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشد. افرادی که این نوع ویزا را دریافت می‌کنند می‌توانند برای مدت ۹۰ روز (حداکثر) در کشور پرتغال اقامت داشته باشند.


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

هزینه ویزای شینگن پرتغال

در رابطه با هزینه ویزای شینگن پرتغال این نکته مهم را اشاره کنیم که برای افراد بالای ۱۲ سال باید ویزا به صورت جداگانه و فردی تهیه گردد. از اینرو پرداخت هزینه های اخذ ویزای شینگن پرتغال برای این افراد الزامی است. البته هزینه ویزای شینگن پرتغال برای افراد ۶ تا ۱۲ سال تقریباً نصف قیمت کلی آن می‌باشد.
به صورت کلی هزینه‌های صدور این ویزا برای افراد بالای ۱۲ سال معادل شصت یورو و برای افراد ۶ تا ۱۲ سال سی و پنج یورو می‌باشد. لازم به ذکر است که برای افراد زیر ۶ سال که با اهدافی همچون بررسی تحقیقات و پروژه های علمی به کشورهای پرتغال سفر می‌کنند (البته با خانواده) هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود و هزینه اخذ ویزا برای این دسته از افراد به صورت رایگان است.


اخذ ویزای شینگن پرتغال و سفر به کشورهای عضو شنگن

منطقه شنگن به کشورهایی همچون آلمان، اتریش، اسپانیا، هلند، ایتالیا، بلژیک، پرتغال، دانمارک، سوئد، فرانسه، فنلاند، لوکزامبورگ، نروژ، هلند و یونان گفته می‌شود. البته کشورهایی مانند لیتوانی، مالت، لهستان، اسلوونی، سوئیس و لیختن‌اشتاین نیز اخیراً به کشورهای عضو شینگن پیوسته‌اند.
افراد می‌توانند جهت اخذ ویزای شینگن پرتغال و دریافت این ویزا به کشورهای عضو شینگن سفر کنند و از این کشورها بازدید نمایند یا کارهای علمی موردنظر و حتی فعالیت‌های تجاری را انجام برساند. تقریباً با اخذ ویزای یکی از کشورهای عضو شینگن می‌توانید از دوسوم کشورهای اروپایی بازدید نمایید. البته نوع ویزای دریافتی که در بخش قبلی توضیحاتی داده شد در نحوه و چگونگی سفر مسافران تأثیرگذار می‌باشد.


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

گرفتن بیمه مسافرتی در ویزای شینگن پرتغال

افرادی که اقدام به گرفتن ویزای شینگن پرتغال می‌نمایند به صورت تورهای گردشگری و یا به صورت فردی که با اهداف کسب‌وکار انجام می‌شود، باید بیمه مسافرتی را تهیه نمایند. این بیمه‌ها تمامی روزهای اقامت افراد در کشور پرتغال را پوشش می‌دهند.
البته ناگفته نماند که بیمه مسافرتی که همراه با ویزای شینگن پرتغال تهیه می‌گردد در تمامی قلمرو عضو پیمان شنگن معتبر می‌باشد و افراد می‌توانند با خیال آسوده در تمامی مناطق عضو شینگن به انجام هر کار گردشگری بپردازند. حداقل پوشش بیمه‌های مسافرتی برای افراد به کشور پرتغال سی هزار یورو می‌باشد. این نکته مهم را نیز قبل از سفر به کشور پرتغال در حین اخذ ویزای شنگن پرتغال بدانید که حتماً از بیمه‌های مسافرتی استفاده کنید. این کار سبب می‌شود که شما با فراغ خاطر بیشتری به سفر پردازید.

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

اعتبار ویزای شینگن پرتغال

 با توجه به نوع ویزایی که از سفارتخانه کشور پرتغال تهیه می‌کنید و بر اساس ماهیت سفر و دیگر امور مربوطه، اعتبار ویزای شینگن پرتغال نیز مشخص می‌گردد. به علت محدودیت‌های مختلفی که برای هر ویزایی اعمال می‌گردد، اعتبار آن نیز مشخص خواهد شد.
اما به صورت کلی متداول‌ترین و رایج‌ترین نوع ویزای شینگن پرتغال که به مسافران و گردشگران ارائه می‌شود در هر دوره شش‌ماهه حداکثر سه ماه می‌باشد که در این زمینه پاسپورت شخص سفر کننده حداقل باید ۹۰ روز اعتبار داشته باشد. به صورت کلی اعتبار ویزای شینگن پرتغال به نوع سفر و کارهای مربوطه در این سفر بستگی دارد. یادآور می‌شویم که پاسپورت افراد برای اخذ ویزای شینگن پرتغال باید حداقل ۹۰ روز اعتبار داشته باشد.

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن پرتغال (بخش اول)

به صورت کلی برای اخذ ویزای شینگن پرتغال گذراندن مراحل زیر و ارائه مدارک مشخص شده لازم و ضروری است:
پر نمودن فرم درخواست روادید به صورت کاملاً صادقانه و کامل.
ارائه یک قطعه عکس سه در چهار تمام‌رخ و پشت زمینه سفید (عکس ارائه‌شده می‌بایست کاملاً نو جدید باشد).
تهیه کپی امضای فرد مسافر.
ارائه گذرنامه معتبر که دارای اعتبار حداقل سه‌ماهه باشد.
ارائه اصل شناسنامه به همراه تمامی صفحات آن.
معرفی‌نامه از محل کار به زبان انگلیسی و با ترجمه فارسی باشد.
رزرو بلیط و تائید آن‌که باید به مهر آژانس مسافرتی رسیده باشد.
رزرو بلیط برگشت به ایران و ارائه آن به کنسولگری پرتغال.

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن پرتغال (بخش دوم)

در بخش معرفی از محل کار ارائه مدارکی مشخص لازم و ضروری می‌باشد که در ادامه به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت:
اصل و کپی روزنامه رسمی با درج شدن آگهی ثبت شرکت.
ارائه کپی از هر نوع تغییرات انجام‌شده در شرکت.
ارائه اصل کارت بازرگانی که توسط وزارت بازرگانی صادرشده باشد. کپی این مدارک نیز همراه متقاضی باید باشد.
ارائه نامه‌ای جهت پرداخت هزینه های سفر توسط شرکت.
مدارکی جهت فعال بودن شرکت.
ارائه لیست بیمه توسط شرکت که به تائید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد.
تأییدیه برگ رسمی حقوق دریافتی (اولین و آخرین حقوق).
ارائه ریز صورتحساب و همچنین تمکن مالی (لیست سه‌ماهه گردش را باید ارائه دهید).


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای شینگن پرتغال

یکی از مراحل گرفتن ویزای شینگن پرتغال تعیین وقت سفارت این کشور است. درواقع می‌توان گفت از مهم‌ترین کارهای اخذ ویزای عزیمت به هر کشوری گرفتن زمان مصاحبه و تعیین وقت سفارت آن کشور است. برای انجام تعیین وقت سفارت پرتغال ابتدا مسافرین باید به آژانس مسافرتی مربوطه مراجعه نمایند. پس از تکمیل صادقانه و مناسب فرم تعیین وقت سفارت پرتغال از همان آژانس مربوطه نسبت به گرفتن زمان مصاحبه وقت سفارت پرتغال اقدام کنند.
لازم به ذکر است جهت مراجعه به سفارت پرتغال برای مصاحبه، داشتن کد رهگیری که از آژانس دریافت کرده اید، الزامی می‌باشد. توصیه می‌شود حتماً یک کپی از تائیدیه تهیه کنید. در هر زمان که فرم را تکمیل نمودید علاوه بر ذخیره کردن، یک نمونه از آن را به صورت پرینت تهیه نمایید. از مهم‌ترین کارهایی که در مصاحبه انجام می‌شود انگشت‌نگاری است. لازم است که قبل از رفتن به سفارت‌خانه جهت مصاحبه نسبت به این موضوع توجیه شده باشید. علاوه بر این باید اشاره کنیم که هر فردی به صورت مجزا برای تعیین وقت سفارت باید اقدام نماید و در زمان مصاحبه نیز حضور افرادی که ویزا برای آنان صادر می‌شود لازم و ضروری است.


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

نکاتی مهم جهت دریافت ویزای شینگن پرتغال

جهت دریافت ویزای شینگن پرتغال حتماً نکاتی را که در ادامه بیان می‌کنیم رعایت کنید. این نکات به صورت اجمالی بیان‌ شده و دارای کاربردهای فراوانی جهت اخذ ویزای هر کشوری می‌باشد:
تنها افرادی که از انجام انگشت‌نگاری در زمان مصاحبه معاف هستند، کودکان زیر ۱۲ سال و اعضای هیئت‌های تجاری به همراه مقام‌های دولتی می‌باشند. افراد دیگر حتماً باید مرحله انگشت‌نگاری را به انجام برساند.
بعد از تکمیل فرم آنلاین نام کاربری و رمز به ایمیل افراد ارسال می‌شود.
برای بررسی مدارک خود می‌توانید بعد از دو هفته جریان کاری خود را جهت اخذ ویزای شینگن پرتغال در سفارتخانه پیگیری کنید.
علاوه بر مدارکی که جهت ویزای شینگن پرتغال در بخش قبل به آن‌ها اشاره شد سفارت پرتغال می‌تواند هرگونه مدارک یا اطلاعات اضافی را نیز از متقاضی درخواست کند.
هزینه های انجام‌شده و پرداختی جهت روادید غیر قابل‌ برگشت می‌باشند.
منظور از ترجمه رسمی یعنی ترجمه توسط مترجمان رسمی که به تائید وزارتخانه رسیده باشند.


خدمات ویزای شینگن پرتغال کدامند؟

برخی از تورها برای مسافرین خود خدمات ویژه‌ای با درخواست آن‌ها ارائه می‌دهند. خدمات ویزای شینگن پرتغال از طریق تورهای مسافرتی ارائه می‌شود که مسافرین می‌توانند ضمن بررسی‌های صورت گرفته به صورت داوطلبانه و با در نظر گرفتن هزینه های مربوطه اقدام به دریافت این خدمات نمایند. خدمات ارائه‌شده توسط تورهای مسافربری به شرح زیر است:
الف
) رزرو هتل با ارائه سربرگ: ازآنجایی‌که جهت تعیین وقت سفارت ارائه سربرگ تور مسافرتی لازم و ضروری است، کارمندان بخش‌های مرتبط این کار را برای تسهیل عملکرد سفر افراد انجام می‌دهند. رزرو هتل نیز از ملزومات قبل از مراجعه به سفارت‌خانه جهت اخذ ویزا می‌باشد (توسط آژانس سفری دیگر تهیه می گردد).
ب
) وقت سفارت: یکی از کارهای ضروری و مهم جهت پیشبرد کارهای اخذ ویزا، تعیین وقت سفارت می‌باشد. ارائه این‌گونه خدمات از جانب تورهای مسافرتی به صورت فوری و عادی با در نظر گرفتن هزینه‌های مشخص انجام می‌گیرد.
ج
) رزرو بلیط: رزرو کردن بلیط از ابتدایی‌ترین کارها در خدمات اخذ ویزای شینگن پرتغال می‌باشد که این کار را نیز آژانس‌ها انجام خواهند داد.
د
) مشاوره و تکمیل پرونده: ازجمله خدمات تکمیلی می‌باشد که کارشناسان بخش‌های مرتبط این فرایند را انجام می‌دهند.


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

تمدید ویزای شینگن پرتغال در این کشور

یکی از پرسش‌های متداول که متقاضیان ویزای پرتغال همواره از مسئولین می‌پرسند، این مطلب است که آیا فرد پس از وارد شدن به خاک کشور پرتغال می‌تواند در این کشور اقامت کند یا خیر، یا این شخص می‌تواند ویزای شینگن پرتغال خود را در این کشور تمدید نماید؟
در رابطه با پرسش دوم افراد می‌توانند در خاک کشور پرتغال با مراجعه به دفتر خدمات ثبت‌نام اتباع خارجی ویزای خود را پس از گذراندن چند مرحله تمدید کنند. در رابطه با پرسش اول فرد باید با انجام یک فرصت شغلی و کارآفرینی و به ثمر رساندن آن پس از دو مرحله حضور در کشور پرتغال و با مجوز سفارتخانه این کشور اقامت دائمی در این کشور را بگیرد. به این نکته نیز اشاره می‌کنیم که گرفتن ویزای دائمی کشور پرتغال کار بسیار سخت و دشواری است.

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

گرفتن ویزای شینگن پرتغال از طریق ازدواج

یکی از راه‌های اخذ ویزای شینگن پرتغال، ازدواج کردن می‌باشد. ویزای ازدواج در پرتغال چند دسته می‌باشد که به صورت اجمالی به آن‌ها می‌پردازیم:
الف
) ویزای نامزدی با تبعه پرتغال: در این مدل روند اداری نزدیک به سه ماه طول خواهد کشید که افراد اگر فرزند زیر ۱۸ سال داشته باشند، نمی‌توانند او را با خود به پرتغال ببرند.
ب
) ویزای ازدواج با تبعه پرتغال: پروسه اداری این مدل کمتر از یک سال طول می‌کشد. فرد می‌تواند بعد از سه سال تبعه پرتقال شود.
ج
) ویزای ازدواج با تصمیم به ازدواج نمودن: این مدل نزدیک به سه سال طول خواهد کشید.
د
) ویزای ازدواج در شرایط دیگر: با توجه به مصوبات مجلس پرتغال در سال ۲۰۱۰ این ویزا وضع‌شده است. این مدل ویزا مربوط به بخشی از افراد خاص در کشورهای اروپایی و آمریکایی می‌باشد.

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

زمان مناسب برای اخذ ویزای شینگن پرتغال

• برای دریافت ویزای شینگن پرتغال حداقل یک ماه قبل از عزیمت و سفر به این کشور باید اقدام کرد. دلیل این امر این است که سفارت پرتغال در مقابل تأخیر در حدود صدور ویزا برای متقاضیان در آخرین لحظات هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد. نکته دیگر برای اخذ ویزای شینگن پرتغال در جهت زمان‌بندی مناسب این می‌باشد که تعیین وقت سفارت پرتغال نزدیک به بیست‌ویک روز طول می‌کشد.
بدیهی است افراد متقاضی می‌بایست این پروسه و زمان‌بندی را در جهت تعیین وقت سفارت برای گرفتن ویزای شینگن پرتغال در نظر بگیرند. نکته دیگری که در رابطه با اخذ ویزای کشور پرتغال باید در نظر گرفت این است که ویزای شینگن پرتغال زمانی صادر می‌شود که تمامی مدارک کامل باشند و به دلیل عضویت پرتغال در کشورهای عضو شینگن مدارک بیشتری جهت اخذ ویزا لازم است. این فرآیند را نیز متقاضیان در زمان درخواست ویزای پرتغال باید در نظر گرفته باشند.


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور
ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

مراحل اخذ و دریافت ویزای شینگن پرتغال

مراحلی که یک گردشگر و یا یک مسافر جهت اخذ ویزای پرتغال رعایت می‌کند به شرح زیر است:
هماهنگ کردن قرار ملاقات کنسولگری پرتغال در کشور خود
پر کردن دو نتیجه از فرم آنلاین که به‌صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. این فرم‌ها را می‌توانید دانلود کرده و به‌طور کامل آن‌ها را پرکنید.
بررسی تاریخ انقضای پاسپورت (باید دو صفحه خالی از آن وجود داشته باشد).
از تاریخ گذرنامه شما نباید بیش از ده سال گذشته باشد.
عکس مناسب و جدید برای گذرنامه
مدارک رزرو بلیط هواپیما و هتل و خروج از کشور پرتغال باید دقیق و منظم باشند و هنگام تحویل به سفارتخانه جزء مدارک شما قرارگرفته باشند.
گرفتن مدارک بیمه درمانی که حداقل هزینه آن‌ها ۳۰ هزار یورو می‌باشد.
ارائه پرینت بانکی و گردش مالی و گزارش حساب در مدت ۹۰ روز
پرداخت مبلغ ۶۰ یورو برای صندوق سفارت جهت کارهای مربوط به ویزا
ممکن است بین دو هفته تا دو ماه منتظر باشید که صلاحیت و عدم صلاحیت شما جهت اخذ ویزای پرتغال صادر شود.


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

ویزای طلایی پرتغال چیست؟

برنامه ویزای طلایی پرتغال را بسیاری محبوب‌ترین و منعطف‌ترین طرح اروپایی برای اخذ اقامت یک کشور عضو اتحادیه اروپا می‌دانند. برنامه‌ای که از طریق آن سرمایه‌گذاران خارج از اتحادیه اروپا با در اختیار داشتن شرایطی خاص می‌توانند به شکلی کاملا قانونی برای خود و خانواده اقامت دائم پرتغال را اخذ نمایند.
ورود به کشور پرتغال می‌بایست از طریق ویزایی معتبر (ویزای شینگن پرتغال) صورت پذیرد.
برنامه سرمایه‌گذاری در پرتغال می‌بایست حداقل ۵ ساله باشد.
مبلغ مورد نظر برای سرمایه‌گذاری باید از خارج وارد پرتغال شود.
متقاضی هیچ سابقه‌ای در خصوص جرائم مهاجرتی در اروپا و پرتغال نداشته باشد.
شرط مهم دیگر برای دریافت ویزای شینگن پرتغال طلایی، که اتفاقا از مزایای آن نیز محسوب می‌شود، حداقل زمان اقامت در پرتغال طی مدت ۵ ساله سرمایه‌گذاری است. همانطور که در ادامه توضیح خواهیم داد، ویزای شینگن طلایی پرتغال در ابتدا اعتباری یک ساله داشته و سپس برای دو دوره ۲ ساله قابل تمدید خواهد بود. متقاضی ویزای شینگن پرتغال طلایی برای دوره یکساله نخست تنها کافی است ۷ روز در پرتغال اقامت داشته باشد و برای دوره‌های دو ساله بعدی ۱۴ روز در هر دوره کفایت می‌کند.


مزایای اخذ ویزای شینگن پرتغال طلایی

برنامه ویزای شینگن طلایی پرتغال میانبری برای اخذ اقامت دائم کشور در اتحادیه اروپا از طریق سرمایه‌گذاری است. اینکه بتوان برای خود و خانواده از طریق خرید ملک و یا سرمایه‌گذاری در بخش‌های مجاز دیگر اقامت دائم کشوری اروپایی را اخذ نمود، بی‌ تردید گزینه وسوسه انگیزی است.
مزایای اخذ ویزای شینگن پرتغال طلایی عبارتند از:
اخذ اقامت برای اعضا خانواده
اخذ اقامت دائم پرتغال پس از ۵ سال
اعطای شهروندی پرتغال پس از ۶ سال
مالیات اندک بر سرمایه‌گذاری
زندگی و کار در پرتغال حتی در صورت اقامت در کشوری دیگر
حداقل دوره اقامت
نیاز نداشتن به ویزا برای سفر به اروپا (حوزه شینگن)


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

سایر اطلاعات در مورد ویزای شینگن پرتغال طلایی

چه نوع سرمایه‌گذاری مناسب گرفتن ویزای شینگن پرتغال طلایی است؟
ویزای شینگن طلایی پرتغال در ابتدا تنها سرمایه‌گذاری در بخش مسکن و خرید ملک را شامل می‌شد اما طی چند سال گذشته به دلیل استقبال سرمایه‌گذاران خارجی برای بهره‌مندی از مزایای این برنامه مهاجرتی، زمینه‌های سرمایه‌گذاری دیگری به این برنامه اضافه شده است. زمینه‌های مختلف سرمایه‌گذاری مجاز برای دریافت ویزای طلایی پرتغال عبارتند از:
املاک: خرید ملک به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو
انتقال وجه نقد: انتقال دست کم ۱ میلیون یورو شامل ۵۰۰ هزار یورو برای سرمایه گذاری در شرکت‌های کوچک و متوسط، ۳۵۰ هزار یورو برای فعالیت‌های تحقیقاتی و ۲۵۰ هزار یورو برای فعالیت‌های فرهنگی_هنری
اشتغال زایی: ایجاد دست کم ۱۰ شغل در پرتغال
مدت اعتبار ویزای شینگن طلایی چقدر است؟

ویزای شینگن طلایی پرتغال تا ۵ سال قابل تمدید است و در سال ششم، متقاضی می‌تواند برای دریافت اقامت دائم کشور پرتغال اقدام نماید و در سال هفتم نیز برای دریافت پاسپورت پرتغالی درخواست دهد. ویزای طلایی پرتغال طی ۳ دوره تمدید می‌شود. دوره اول یکساله خواهد بود و اعتبار دو دوره بعدی دو ساله است.

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

هزینه اخذ ویزای شینگن پرتغال طلایی

هزینه‌ای که توسط شرکت برای اخذ اقامت خرید ملک دریافت می‌شود معادل ۱۰۰۰۰ یورو است که شامل متقاضی، همسر و ۲ نفر از افراد تحت تکفل است. این مبلغ برای خرید یک ملک در نظر گرفته شده است. در صورت اضافه شدن افراد خانواده، برای هر نفر ۲۵۰۰ یورو دریافت می‌شود. برای خرید املاک دیگر نیز همین مبلغ به هزینه‌ی ۱۰۰۰۰ یورویی اضافه خواهد شد.علاوه بر هزینه‌های بالا، خدمات زیر نیز در صورت درخواست متقاضی ارائه می‌شود:
۱۰۰ یورو برای انعقاد هریک از قرارداد خدماتی، شامل آب، برق، گاز، و تلویزیون کابلی.
۷۵۰ یورو برای سال اول و هر ساعت ۷۵ یورو برای سال‌های بعد برای تمامی امور مربوط به اجاره‌ی ملک، شامل قرارداد اجاره، وکالت امضای متقاضی برای قرارداد، و حضور در ملاقات‌های مالک و مستاجر با تأیید مشتری.
۲۵۰ یورو در هر سال برای هر نفر جهت انتصاب یکی از وکلای شرکت به‌عنوان نماینده‌ی مالیاتی.
۵۰۰ یورو برای انجام امور مالیاتی در هر سال برای هر یک از افراد خانواده در نهایت، مالیات بر ارزش افزوده طبق نرخ قانونی ممکن است به مبالغ خدمات اختیاری اضافه شود.

ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

اطلاعات کلی سفارت پرتغال

نشانی: تهران، دروس، خیابان هدایت، کوچه روزبه، پلاک ۱۶
• تلفن: ( ۲۲۵۸۲۷۶۰ ۰۲۱) فکس: (۲۲۵۵۲۶۶۸ ۰۲۱)
پست الکترونیک: sconsular.teerao@mne.pt
وبسایت: www.portugueseembassy.ir
ساعت کاری: یکشنبه تا پنج ‌شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر
• ساعت دریافت و تحویل مدارک جهت ترجمه و تایید: پنج شنبه ها از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۲:۳۰


ویزای شینگن پرتغال - ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن | آی بی تور

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور