آی بی تور > ویزای شینگن > شرایط اخذ ویزای شینگن > شرایط اخذ ویزای کاری و ویزای سرمایه گذاری شینگن

شرایط ویزای کاری شینگن - شرایط ویزای سرمایه گذاری شینگن

در صورتی ‌که فردی با ویزای تحصیلی، توریستی یا اهداف پزشکی وارد یکی از کشورهای عضو شینگن شود از نظر قانونی حق کار کردن و یا سرمایه گذاری در آن کشور را ندارد. با وجود این در صورتی‌ که شما ویزای ملی نوع D داشته باشید می‌توانید در کشورهای عضو شینگن کار و یا در صورت تمایل اقدام به سرمایه گذاری کنید. آنچه که در مقاله حاضر می خوانید توضیحی است بر شرایط اخذ ویزای شینگن تضمینی با هدف کار و سرمایه گذاری در کشور مقصد. همچنین شرایط اخذ ویزای تحصیلی و توریستی شینگن را می توانید در مقاله دیگری با همین عنوان بخوانید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
اخذ ویزای کاری شینگن | آی بی تور

شرایط اخذ ویزای کاری شینگن:

در صورتیکه هدف شما از اخذ ویزای شینگن کار در کشور مقصد باشد می توانید برای ویزای نوع D اقدام کنید. معمولا تجار و بازرگانان از این ویزای بلندمدت استفاده می‌کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

هر یک از کشورهای عضو شینگن با توجه به نیاز و فرصت های شغلی که ارائه می کنند ویزای کاری شینگن را با شرایط خاص خود صادر می کنند. بنابراین شرایط اخذ ویزای کاری شینگن در هر کشور به نیازهای آن بستگی دارد. از جمله مهمترین شرایط اخذ ویزای کاری شینگن شامل موارد زیر می باشد:

اخذ ویزای کاری شینگن | آی بی تور

۱. در شرایط دریافت ویزای کاری شینگن آمده است که علاوه بر سایر مدارکی که برای اخذ ویزا لازم است، شما بایستی قرارداد استخدام در کشور عضو شینگن را نیز به سفارت ارائه دهید. همچنین باید مدرکی داشته باشید که نشان دهد، شما در کشور مقصد جایی برای اقامت خواهید داشت.

۲. سپس باید برای اخذ ویزای کاری شینگن اقدام کنید. در این مرحله بایستی با دردست داشتن قرارداد استخدام و نامه رسمی از طرف کارفرما در کشور مقصد ضمن جمع‌آوری مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری به سفارت یا کنسولگری کشور مقصد مراجعه فرمایید.


۳. به منظور کسب اطمینان از مطابقت با شرایط اخذ ویزای کاری شینگن، بهتر است حداقل دو ماه قبل از سفر، درخواست اخذ ویزای کاری خود را به سفارت ارائه دهید. معمولا صدور ویزای کار شش تا دوازده هفته به طول بیانجامد.

۴. یکی از مهم ترین موارد مندرج در شرایط دریافت ویزای کاری شینگن ارائه مدرک زبانی معادل آیتلس ۶.۵ به انضمام رزومه کاری می باشد. البته بسته به هر کشور حداقل نمره کسب‌شده متفاوت است.


۵. اکثر ویزاهای کار تا یک سال اعتبار دارند و مطابق با شرایط اخذ ویزای کاری شینگن با ارائه درخواست و مدارک مورد نیاز می‌توانید برای تمدید ویزا اقدام کنید.

۶. به منظور بررسی شرایط اخذ ویزای کاری شینگن باید در وهله اول بررسی کنید که آیا کشور عضو شینگن پیشنهاد کاری ارائه می‌دهد یا خیر.


استعلام هزینه اخذ ویزای شینگن | آی بی تور

توضیحات برای عکس ثبت نشده

شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری شینگن:

سرمایه‌گذاری یکی از راه‌هایی است که می توان از طریق آن نسبت به اخذ اقامت در کشورهای اروپایی اقدام کرد. ویزای سرمایه‌گذاری برای جذب سرمایه خارجی با ارائه حق اقامت و شهروندی به متقاضیان اعطا می‌شود. در حال حاضر تنها تعدادی از کشورهای اروپایی امکان سرمایه‌گذاری از طریق ویزای شینگن را دارند. البته شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری شینگن در هر کشوری متفاوت است. برای سهولت در گرفتن ویزای سرمایه‌گذاری می‌توان از طریق خرید ملک، ثبت شرکت یا سرمایه‌گذاری در بانک‌های اروپایی اقدام کرد. همچنین با برنامه ریزی قوی و ثبت شرکت می‌توان به همراه سایر اعضای خانواده‌ پروسه اخذ ویزای شینگن را با موفقیت طی کرد و به محدوده شینگن عزیمت کرد. از جمله مهمترین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری شینگن می توان به موارد زیر اشاره کرد:


۱. مطابق با شرایط اخذ ویزای شینگن، برای دریافت ویزای سرمایه گذاری مدارک مربوط به تمکن مالی و گردش حساب ۴ سال اخیر لازم و ضروری است. حداقل هزینه مورد نیاز برای اثبات قدرت تامین هزینه زندگی در کشور مقصد بسته به هر کشور متفاوت است.

۲. برای اخذ این نوع ویزا محدودیت سنی نیز بسیار حائز اهمیت است. سن فرد متقاضی نباید کمتر از ۵۵ سال باشد، البته توجه داشته باشید که محدودیت سنی هر یک از کشورها با هم متفاوت است.


۳. بر اساس شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری شینگن حداقل سرمایه موردنیاز برای دریافت ویزای شنگن ۱۵۰ هزار یورو است.

۴. ارائه مدرک تحصیلی مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری و اثبات توانایی مدیریت یک تجارت جدید از دیگر شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری شینگن است که به شما در اخذ این ویزا کمک می‌کند.


۵. یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری شینگن داشتن سابقه مدیریت است. این مهم روند اخذ ویزای شینگن را برای متقاضی آسان‌تر می‌کند.

۶. متقاضی در صورت داشتن شرایط ذکر شده می‌تواند با آماده کردن مدارک موردنیاز نسبت به اخذ ویزای سرمایه‌گذاری شینگن اقدام کند.


لازم بذکر است روند شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری شینگن به گونه ای است که متقاضی پس از تکمیل فرم درخواست ویزای سرمایه‌گذاری می تواند با داشتن گذرنامه معتبر، گزارش گردش حساب، گواهی نداشتن سوءپیشینه، سند ملک و گواهی ثبت شرکت نسبت به ارائه درخواست خود به سفارت کشور مقصد اقدام کند. طی کردن فرایند اخذ ویزای سرمایه‌گذاری به شش ماه زمان نیاز دارد، البته با توجه به شرایط هر فرد و سفارت مدنظر این زمان متفاوت خواهد بود.

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور