آی بی تور > ویزای شینگن > ویزای شینگن بدون اثر انگشت

ویزای شینگن بدون اثر انگشت چیست؟

ویزای شینگن بدون اثر انگشت - ویزای شینگن - ویزای شنگن | آی بی تور

آیا امکان دریافت ویزای شینگن بدون اثر انگشت وجود دارد؟

این روزها به کرات شاهد شنیدن و دیدن جمله ی ویزای شینگن بدون اثر انگشت برای متقاضیان ویزای اروپا هستیم. اما در چه شرایطی امکان اخذ ویزا بدون انگشت نگاری وجود دارد؟ آیا می توان بدون ثبت اثر انگشت درخواست ویزای شنگن داد؟ سفر به اروپا به دلیل پیشرفته بودن و جاذبه های گردشگری متنوعی که دارد طرفداران بیشماری خواهد داشت و توریست های بسیاری را به خود جذب نموده است. پیمان شنگن توافق نامه ای است که به موجب از میان برداشتن مرز بین شش کشور اروپایی و برای ایجاد امکان سفر این کشور ها بدون اخذ ویزا می باشد. این پیمان در ابتدا در سال ۱۹۸۵ میان پنج کشور اروپایی بسته شد و به تدریج کشور های دیگر به آن اضافه شدند. در حال حاضر شنگن بیست و شش عضو دارد.
معمول ترین طریق برای ورود به کشور های اروپایی دریافت ویزای شینگن می باشد. ویزای شنگن با توجه به شرایط شما انواع مختلفی دارد. هنگام درخواست ویزا شینگن شما باید به سفارت رفته و اثر انگشت خود را ثبت کنید. همه ی افراد برای درخواست ویزای شنگن باید اثر انگشت خود را ثبت کنند و فقط افراد زیر دوازده سال از اثر انگشت معاف می باشند. همه ی متقاضیان ویزای شنگن باید اطلاعات بیومتریک خود را ثبت نمایند.
امروزه یکی از مواردی که توسط برخی افراد سود جو تبلیغ می شود انجام اخذ ویزای شینگن بدون اثر انگشت برای کشورهای عضو پیمان شینگن می باشد. ویزای شنگن، بدون اثر انگشت امکان پذیر نمی باشد و این فقط یک تبلیغات برای فریب مردم و سود جویی برای این افراد می باشد. مستحضر باشید افرادی که ادعا می نمایند بدون اثر انگشت می توانند برای شما ویزا شنگن بگیرند صرفا به نیت سود جویی خود و فریب شما تبلیغاتی کاذب را انجام می دهند. فریب این افراد را نخورید این فقط یک تبلیغات کاذب برای سوء استفاده از شما می باشد.
اگر مایل به سفر به کشور های اروپایی هستید و قصد درخواست ویزای شنگن را دارید می توانید با آی بی تور با داشتن سال ها سابقه ی درخشان در امور ویزا، با ما تماس بگیرید.


ویزای شینگن بدون اثر انگشت - ویزای شینگن - ویزای شنگن | آی بی تور

اطلاعاتی مفید در مورد مراحل دریافت ویزای شنگن

_ تعیین وقت سفارت و مصاحبه
بهتر است قبل از آماده کردن مدارک برای تعیین وقت سفارت اقدام کنید. درخواست تعیین وقت با توجه به سفارت کشور مورد نظر، به صورت حضوری، تلفنی یا اینترنتی به مسافر داده می‌شود. سفارت معمولا وقت عادی به مسافر می‌دهد، بنابراین بهتر است از ۲ ماه قبل سفر برای تعیین وقت اقدام کنید. در شرایط خیلی خاص پزشکی و … با صلاحدید خود سفارت، وقت فوری هم داده می‌شود. بعد از تعیین وقت مسافر یک روز برای مصاحبه و ارائه مدارک در سفارت حاضر می‌شود.
مطمئن‌ترین و ارزان‌ترین راه این است که مسافر شخصا برای تعیین وقت اقدام کند. سوال‌های مصاحبه سفارت معمولا سوال‌هایی کلی در مورد خود شخص و دلایل سفر خواهد بود. عکس و اثر ده انگشت مسافر هم در زمان مصاحبه برای ثبت در سیستم VIS گرفته می‌شود.


_ مدت و هزینه صدور ویزا
بررسی اولیه‌ مدارک برای صدور ویزا معمولا دو تا سه هفته طول می‌کشد. ممکن است ویزا زودتر صادر شود یا تا صدور قطعی و تکمیل مدارک چند هفته‌ای بیشتر زمان احتیاج باشد ولی عموماً تا شش هفته بعد از تحویل مدارک به بخش کنسولی، مشخص خواهد شد که شما واجد دریافت ویزای شنگن هستید یا خیر.
هزینه صدور ویزا شینگن ۶۰ یورو است که در زمان درخواست به صورت نقدی در محل پرداخت می‌شود.
کودکان زیر ۶ سال هزینه کنسولی ندارند، هزینه برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو است.
نکته
: برای کل مدت زمان سفر که باید حداقل هزینه ۳۰ هزار یورو را برای هر مسافر پوشش دهد. متقاضیان روادید باید بیمه‌ مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به کشور تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شینگن معتبر باشد. شرکت بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور مقصد داشته باشد؛ در ضمن شخص دعوت‌کننده در کشور مقصد هم می‌تواند بیمه‌ی مسافرتی را از یک شرکت بیمه در آن کشور بگیرد.
مدارک ترجمه شده، نیاز به مهر دادگستری دارند که معمولاً دارالترجمه‌ها خودشان پس از ترجمه مدارک، برای گرفتن این مهر اقدام می‌کنند.

ویزای شینگن بدون اثر انگشت - ویزای شینگن - ویزای شنگن | آی بی تور

ویزای شینگن بدون اثر انگشت - ویزای شینگن - ویزای شنگن | آی بی تور

عدم وجود ویزای شینگن بدون اثر انگشت

همانطور که می دانید، اثر هر انگشت هر فرد، منحصر بفرد بوده و مشابه دیگری روی کره زمین ندارد. این تفاوت تا جایی پیش می رود که حتی اثر انگشت دو نوزاد دوقلوی همسان و یا اثر انگشتان یک دست نیز شبیه یکدیگر نمی باشد. از این روی به طرز خارق العاده ای، اثر انگشت افراد، شناسنامه های ژنتیکی همراه آن هاست که فقط مختص آن ها می باشد . امروزه توجه و اتکا به همین مفهوم سبب شده است تا بسیاری از دروازه های امنیتی و تشخیص هویت افراد، به استفاده از این ویژگی متکی شوند. بزرگترین حسن استفاده از اثر انگشت، علاوه بر خاصیت یگانگی و عدم امکان جعل آن، در دسترس بودن و بهای اندک سخت افزار شناسایی آن است، در نتیجه در سیستم های حضور و غیاب ادارات، سیستم های امنیتی تلفن های همراه، پرونده های قضایی و احراز هویت در سایر موضوعات مشابه کاربرد بسیار زیادی را دارا می باشد . انگشت نگاری در حیطه روابط بین الملل که عمدتا در راستای حفظ امنیت و عدم اجازه ورود به افراد غیر موجه می باشد نیز رابطه مستقیمی با کنترل فرد خارجی، نظارت بر اعمال و دسترسی به کلیاتی از گذشته وی دارد. وجود و استفاده از گذرنامه های بیومتریک که نوعی پاسپورت هوشمند می باشد، سبب شده است تا اطلاعاتی از فرد که نیاز به انتقال به درگاه های دیگر را دارد (مانند اثر انگشت و اسکن قرنیه چشم) در آن حفظ شده به راحتی قابل دستیابی باشد. استفاده این گذرنامه در برخی از کشورهای اروپایی برای صدور ویزای شینگن باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و صد البته شان مسافران می شود. دلیل دیگر انگشت نگاری در بدو اقدام گرفتن ویزای شنگن، جلوگیری از تغییر هویت و تعویض افراد می باشد. به عنوان مثال نمونه برداری اثر انگشت سبب می شود تا فردی به جای دیگری در مصاحبه دریافت ویزای شینگن شرکت نکند و فردی ناشناس حق ورود به این محدوده اروپایی را پیدا کند.


همه کسانی که متقاضی ویزای شینگن تضمینی یا ویزای شینگن فوری هستند باید موقع درخواست، با حضور در سفارت اثر انگشت خود را ثبت و تایید کنند. قانون ثبت اطلاعات بیومتریک برای همه متقاضیان بالای دوازده سال یکسان و بدون تغییر می باشد. بنابراین وعده و اصطلاح تبلیغاتی دریافت ویزای شینگن تضمینی بدون اثر انگشت بی ‌پایه و اساس است. اگر آژانس یا موسسه‌ای چنین وعده و شعاری داشتند، بهتر است درباره صحت ادعای آن‌ها تردید نمایید.

ویزای شینگن بدون اثر انگشت - ویزای شینگن - ویزای شنگن | آی بی تور

سخن پایانی در باب ویزای شینگن بدون اثر انگشت

مجددا تاکید می کنیم اخذ ویزای شینگن بدون اثر انگشت به هیچ وجه وجود خارجی ندارد. چندی پیش تعدادی فرصت طلب با گرفتن پول های زیادی فرد دیگری را به جای شما به سفارت مربوطه می فرستادند که خوشبختانه سفارت ها متوجه این قضیه شدند و به همین دلیل برای ادامه کار ها عکس شخص را با شرایط مخصوص می گیرند و با چهره مطابقت می دهند و همچنین اگر متوجه این قضیه شوند برای شخص نیز دردسر زیادی ایجاد خواهد شد پس لطفا فریب افراد را نخورید.


ویزای شینگن بدون اثر انگشت - ویزای شینگن - ویزای شنگن | آی بی تور
ویزای شینگن بدون اثر انگشت - ویزای شینگن - ویزای شنگن | آی بی تور

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سایر مقالات مرتبط در رابطه با ویزا شینگن

آشنایی با آی بی تور
توضیحات برای عکس ثبت نشده
معرفی کامل تیم آی بی تور

امروزه انتخاب یک نمایشگاه مناسب به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شده و بالابردن میزان بهره از این سرمایه گذاری یکی از مهمترین دغدغه های بازرگانان و تولیدکنندگان است. بسیاری از نمایشگاه ها اگر چه از نظر موضوعی یکسان هستند اما از نظر محتوا دارای ماهیتی متفاوت هستند لذا پیشنهاد می شود قبل از حضور در یک نمایشگاه جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین نمایشگاه با این دفتر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۳۱۱۲۵ | ۰۹۱۳۰۸۸۸۰۴۱
با ما در تماس باشید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

هدف از ارائه خدمات مشاوره ای، همکاری با افراد در شناخت صحیح مسائل مجموعه تحت مدیریت آنان می باشد.مشاوره امری مهم است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای ورود به یک کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن است، نیاز به اخذ ویزای شینگن می باشد. برای اخذ این ویزا از طریق سفارت در تهران اقدام میشود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مهمترین اهداف این مجموعه شامل کمک به صنعت کشور از طریق معرفی موفق ترین نمایشگاه های جهان، تسهیل حضور و بازدید از آن ها و کمک به برقراری روابط تجاری مابین مشتریان ایرانی و خارجی در این نمایشگاه ها است. کارکنان آی بی تور هیئت های سیاسی، اقتصادی،اتحادیه های و اتاق های بازرگانی را در سفرهایشان همراهی می نمایند.همچنین به شما در تعیین قرارهای ملاقات، انعقاد قرارداد ،حمل و نقل و ترخیص کالا پس بازدید از نمایشگا ه کمک می نمایند گروه آی بی تور با بهره گیری از توانمندی های متخصصین و کارشناسان خود و با همکاری شرکای خارجی خود تورهای مختلفی را در سال برگزار می کند که فهرست آنها در سایت www.ibtour.ir موجود است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور