آی بی تور > اسپانیا > مدارک
متخصص تورهای نمایشگاهی

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شینگن از سفارت اسپانیاکشور اسپانیا در  جنوب غربی قاره اروپا قرار دارد، عضو پیمان شینگن است و برای بازدید از آن نیاز به اخذ ویزای توریستی اسپانیادارید. برای دریافت ویزای توریستی اسپانیامی بایست یک سری از قوانین را بدرستی رعایت کنید.مهمترین این موارد،  حساب بانکی خوب و مورد تایید سفارت اسپانیا است. حساب بانکی خوب باید متناسب باشغل فرد باشد و از ابتدا تا انتهای این حساب از یک روند یکنواخت برخوردار باشد، هرگونه واریزی های ناگهانی که با واریزی های قبلی حساب بانکی تعارض داشته باشد به منزله ی حساب سازی از دید سفارت اسپانیا تلقی می شود.

متخصص تورهای نمایشگاهی

در نظر داشته باشید که افراد با اهداف بسیار متفاوتی اقدام به سفر میکنند که همین امر سبب میشود تا انواع مختلفی از ویزای کشور اسپانیا را داشته باشیم.
اگر شما به دنبال اخذ ویزای اسپانیا هستید، میتوانید با مراجعه به شرکت ما، تمام مراحل لازم را برای اخذ و صدور ویزا را به دست آورید.
همچنین آی بی تور، یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه ی اخذ ویزای اسپانیا و دیگر کشور هاست. بهترین زمان برای دریافت ویزا ۳ ماه قبل از سفرتان خواهد بود، چراکه تعداد درخواست ها برای اخذ ویزای ویزای اسپانیا در سال های اخیر افزایش یافته است.


متخصص تورهای نمایشگاهی

قبل از ذکر هر نکته‌ای لطفا به این مهم توجه داشته باشید که سفارت اسپانیا در تهران کلیه خدمات مربوط به دریافت ویزای شینگن اسپانیا به منظور تسهیل در روند بررسی درخواست‌ها را به شرکت خدمات بین المللی BLS واگذار کرده است.
تمامی درخواست های ویزاهای کوتاه مدت در دفاتر BLS پذیرفته می‌شوند. شرکت خدمات بین المللی BLS توسط سفارت اسپانیا در ایران، برای تسهیل روند بررسی درخواست های ویزا اقامت کوتاه مدت در اسپانیا، به عنوان شریک منصوب شده است. درخواست های اقامت کوتاه مدت با توجه به محل اقامت متقاضی، در دفاتر BLS پذیرفته می‌شوند.
درخواست ویزا می‌تواند توسط خود فرد و یا توسط نماینده مجاز او، درمرکز درخواست ویزا اسپانیا ثبت شود. لطفا توجه داشته باشید که به دلایل امنیتی، درخواست های ارائه شده توسط پیک و قاصد در مرکز درخواست ویزا اسپانیا پذیرفته نخواهد شد. برای گروه های بزرگ شامل بیش از ۲۰ نفر، باید پیشاپیش با مرکز درخواست ویزای اسپانیا جهت هماهنگی، تماس حاصل شود.


متخصص تورهای نمایشگاهی

_ انواع ویزا شینگن اسپانیا: توریستی، ترانزیت و بلند مدت برای تحصیل و کار
_ مراحل صدور ویزا: ازطریق کارگزار سفارت
_ وقت سفارت: دارد
_ مصاحبه و انگشت‌نگاری: دارد
_ مدارک لازم برای صدور ویزا: مدارک شناسایی، مالی و...
_ مدت زمان لازم برای صدور ویزا: ۲۱ روز کاری
_ سفارت/ کنسولگری: دارد

متخصص تورهای نمایشگاهی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

  • شناسنامه ( ترجمه شده به زبان اسپانیایی)
  • ۲ قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵، تمام رخ، پشت زمینه سفید، جدید
  • مدارک شغلی: نامه اشتغال به کار ، فیش حقوقی، مدراک ثبت شرکت، جواز کسب، آگهی تاسیس و تغییرات و غیره، پروانه پزشکی، مهندسی، وکالت، لیست پرداختی بیمه ( ترجمه اسپانیایی). متقاضیانی که دانشجو هستند می بایست ترجمه اسپانیایی اشتغال به تحصیل ارائه دهند.
  • مدارک مالی – بانکی : ریز گردش ۶ ماه اخیر + نامه تمکن مالی (ترجمه ی انگلیسی)
  • مدارک ملکی – اسناد مالکیت ( ترجمه اسپانیایی) در صورت داشتن ملک در اسپانیا می بایست Nota simple و کپی سند ارائه شود.
  • متقاضیان زیر ۱۸ سال که با کسی غیر از والدین خود اقدام می نمایند، می بایست اجازه نامه محضری از والدین ، و اگر با یکی از والدین خود اقدام می کنند، می بایست اجازه نامه محضری از والد دیگر داشته باشند( ترجمه اسپانیایی).
  • اصل گذرنامه ( امضا شده برای بزرگسالان)
  • کپی از تمام صفحات استفاده شده (اعم از ویزا و مهر) گذرنامه فعلی ( به صورت جداگانه در برگ A ۴ صفحه اول گذرنامه می بایست امضا و سپس کپی شود)
  • کپی از تمام صفحات استفاده شده (اعم از ویزا و مهر) گذرنامه قبلی، به صورت جداگانه در برگ A ۴

مراحل اخذ ویزای کشور اسپانیا مراحل و گام های بسیار مختلفی برای اخذ ویزای اسپانیا وجود دارد که متقاضیان می توانند با طی کردن هر کدام از این مراحل، در زمان مورد نظر خود، به ویزای اسپانیا دسترسی داشته باشند. همکاران ما نیز در آی بی تور می توانند راهنمایی لازم را در این زمینه برای متقاضیان داشته باشد. توجه داشته باشید که این مراحل به شکل پیوسته بوده و باید گام به گام انجام شود. از مهمترین این مراحل در جهت اخذ ویزای اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
_ تهیه و آماده کردن تمام مدارک مورد نیاز در جهت اخذ ویزای اسپانیا
_ تحویل تمام مدارک خواسته شده به کنسولگری کشور اسپانیا
_ پر کردن فرم درخواست صدور ویزای اسپانیا
_ منتظر ماندن برای بررسی مدارک ارائه شده توسط ماموران کنسولگری
_ آماده شدن برای روز مصاحبه
_ صدور ویزای مورد نظر در صورتی که با سوال یا مشکلی در هر یک از مراحل اخذ ویزای شینگن اسپانیا، اخذ ویزای شینگن آلمان، دریافت ویزای شینگن اتریش، گرفتن ویزای شینگن فرانسه، اخذ ویزای شینگن پرتغال، دریافت ویزای شینگن سوئد، گرفتن ویزای شینگن هلند و ... مواجه شدید می توانید با همکاران ما تماس حاصل نموده و راهنمایی های مفید و لازم را دریافت کنید.

متخصص تورهای نمایشگاهی
تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی تور